Těšit se na ni mohou i zlínští fanoušci. W.A.S.P. totiž vystoupí už tento pátek od 20 hodin v klubu Masters of Rock Café na Čepkově. Bude se jednat o jediný koncert pro Českou republiku.

„W.A.S.P, jsou živoucí legendou a nenajde se snad nikdo, kdo by je neznal. Řadí se vedle slavných KISS k těm kultovním kapelám, na kterých vyrostly a stále ještě rostou celé generace rockerů a které dokazují, že duch klasického rocku nikdy nezemře,“ je přesvědčená Martina Benešová z pořádající agentury.

Formace vznikla v roce 1982 jako jedna z nejtvrdších kapel, které se v té době na americké metalové scéně objevovaly. Díky své šokující image, textům a zejména proslulým živým vystoupením se velmi rychle dostali do světového povědomí. Zakladatel a frontman kapely Blackie Lawless byl rockovým veteránem už v době, kdy W.A.S.P. zakládal.

„Kapela se záhy prezentovala svými zuřivě živými koncerty, při kterých Laweless svazoval a týral polonahé modelky a házel syrové kusy masa do diváků. Ale nejen těmito zvláštními kousky se hudebníci zapsali mezi slavné kapely. Už jejich debutový singl Animal zaznamenal velký hudební úspěch,“ uvedla Benešová.

Jediným původním členem ve skupině zůstal Blackie Lawless. „Ale i tak mají všechny vydané desky neustále vzestupnou tendenci v prodeji. W.A.S.P. prostě není možné jakkoli ignorovat, neboť jsou opravdovým a co je skoro až k neuvěření, stále aktivním kultem,“ doplnila organizátorka.

Staňte se našimi fanoušky na Facebooku!
Zde vás budeme v průběhu dne informovat o nejdůležitějších a nejzajímavějších událostech z regionu a hlavně vám nabídneme různé soutěže.

Aktuální témata Zlínského deníku:

DOPRAVNÍ SERVIS
Veškeré informace týkající se osobní i veřejné dopravy a cyklostezek v regionu.

KOMUNÁLNÍ VOLBY 2010
Vše ohledně voleb, které proběhnou ve dnech 15. a 16. října 2010.

MÁME RÁDI KACHNY
Nepravidelná rubrika pravidelně plná neuvěřitelných zpráv.

BLOG ŘEDITELE MĚSTSKÉHO DIVADLA
Petr Michálek nově bloguje každé pondělí.

DENÍK ZLÍŇÁKA
(Ne)oficiální blog reportérů Zlínského deníku o dění v regionu i mimo něj.