1. ADVENTNÍ NEDĚLE 27. 11.

  • 15.45 zahájení Ježíškovy pošty
  • 16.00 PAVEL ŠPORCL, VOJTĚCH SZABÓ
  • 16.30 ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMU primátorem města Zlína

PONDĚLÍ 28. 11.

  • 16:00 filmová projekce pro děti
  • 17:30 CESTUJÍCÍ HUDBA songy starých beatníků

ÚTERÝ 29. 11.

  • 17:30 B.P.T. Zlín

STŘEDA 30. 11.

  • 17:30 MOTÝL band CZ

ČTVRTEK 1. 12.

  • 16.00 Collegia A. Dvořáka

PÁTEK 2. 12.

  • 16.00 filmová projekce pro děti
  • 17.30 READY KIRKEN

SOBOTA 3.12.

  • 16.00 Ateliér ZEBRA Zlín hudební pásmo dětí
  • 17.30 ARGEMA

2. ADVENTNÍ NEDĚLE 4. 12.

  • 16.OO Čertovská show s JIRKOU HADAŠEM
  • 18.00 Host: JUMPING DRUMS bubenická show

PONDĚLÍ 5. 12.

  • 17:30 JAMTOUR

ÚTERÝ 6. 12.

  • 16:00 Odpoledne s FILMOVÝM UZLEM ZLÍN

STŘEDA 7. 12.

  • 17:30 Velký dechový orchestr Zlín

ČTVRTEK 8. 12.

  • 17:30 Pavel CALLTA

PÁTEK 9. 12.

  • 16:00 Horňácká cimbálová muzika a Kuželovské zpěvulky

SOBOTA 10. 12.

  • 10:00 soubor TRNEČKA
  • 17:30 František NEDVĚD

3. ADVENTNÍ NEDĚLE 11. 12.

  • Adventní neděle s Petrou Janů

PONDĚLÍ 12. 12.

  • 16:00 B.P.M. ZUŠ Malenovice 

UTERÝ 3. 12.

  • 16:00 Dětský folklorní soubor VONIČKA a CM Paléska
  • 17:00 Městské divadlo Zlín
  • 18.00 Těžkej Pokondr

STŘEDA 14. 12.

  • 16:30 DASHA
  • 18.00 ČESKO ZPÍVÁ KOLEDY SE ZLÍNSKÝM DENÍKEM celorepubliková akce
  • 18.30 Reflexy

ČTVRTEK 15. 12.

  • 16:00 Bartošův dětský folklorní soubor

PÁTEK 16. 12.

  • 16:00 Základní škola a Mateřská škola Tečovice

SOBOTA 17. 12.

  • 10:00 LOUDADLO loutková revue
  • 17:30 Yvetta Blanarovičová + herci ze Slováckého divadla UH - muzikálové a světové písně

 4. ADVENTNÍ NEDĚLE 18. 12. 

  • 15.00 Andělská neděle
  • 17.00 Vladimír Merta

PONDĚLÍ 19. 12.

  • 17:30 Vánoční zpívání pro nemocné děti

ÚTERÝ 20. 12.

  • 16:00 Vojtěch SZABÓ & Noir et Blanc

STŘEDA 21.12.

  • 17:30 VOXEL

ČTVRTEK 22. 12.

  • Lucernička pro Anetku, výtěžek podpoří malou slečnu s onemocněním SMA
  • 16.00 ADD GOSPEL „Gospel je hudba inspirovaná vírou"
  • 17.30 Kamil Střihavka & Leaders (ex)