VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Nehody

24.6.2016

Policie zjišťuje, kdo byl muž, kterého přejel vlak

Napajedla – Kdo zemřel pod koly vlaku? Policisté zatím stále pátrají po totožnosti muže, který v úterý krátce před šestou hodinou večer nepřežil v Napajedlích srážku s vlakem, který jel směrem na Břeclav.

7.6.2016

Ve Zlíně u přehrady se propadla silnice. Uvízlo tam nákladní auto

Zlín - Uzavírka Štefánikovy ulice vedle Centroprojektu ve Zlíně v úterý podvečer komplikovala dopravu v krajském městě. Řídili ji zlínští dopravní policisté, na místě zasahovali i hasiči. A důvod? Propadnuté nákladní vozidlo zlínských technických služeb. I když původní zprávy vypadaly hrozivě, na místě byla situace pod kontrolou zasahujících složek.

6.6.2016

Muži ze Zlína explodovala v ruce doma vyrobená výbušnina

Zlín – Třiačtyřicetiletému muži ze Zlína explodovala v ruce podomácku vyrobená výbušnina ze střelného prachu. Vážně se zranil. Událostí se zabývají i policisté. Zjišťují, zda se muž výrobou výbušniny nedopustil protiprávního jednání, řekla dnes zlínská policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

5.6.2016

V Jasenné hořel autobus. Seniory odvezli do lázní do Pozlovic hasiči

Jasenná – Čtyři jednotky hasičů vyjížděly v neděli 5. června před půl dvanáctou do Jasenné. Hořel tam autobus se třiačtyřiceti důchodci, kteří jeli do lázní do Pozlovic. Nikomu se nic nestalo, řidič se nadýchal zplodin.

4.6.2016

Po nehodě osobních vozidel skončily dvě děti v péči záchranářů

Zlín - Po půl čtvrté odpoledne zasahovali profesionální hasiči z centrální stanice Zlín v obci Lípa. K dopravní nehodě tří osobních vozidel došlo na hlavním silničním tahu mezi Zlínem a Vizovicemi, v prostoru křižovatky a přechodu pro chodce v obci Lípa. Při postupném nárazu vozidel došlo k poškození jejich karoserií a menšímu úniku provozních kapalin. Ten zlínští hasiči zlikvidovali pomocí sorbentů. Současně také zabezpečili vozidla proti vzniku požáru.

AKTUALIZOVÁNO
2.6.2016

Vzácný papoušek ara hyacintový ochycen!

Zlín - /FOTO/ Po 4 dnech na svobodě se do zlínské zoo vrátil sameček ary hyacintového! Všemu dopomohla obrovská náhoda a informovanost návštěvníků. Jak zoo informovala na svých facebookových stránkách, papouška objevili manželé Strnadelovi a Alžběta Pitrunová z Kelče, kteří vezli v sobotu ráno své dvě dcery na víkendový pobyt do zoo. Na cestě mezi Lukovem a Lešnou se jedné z dívek udělalo nevolno a při nucené zastávce u krajnice si dospělí všimli přistání zvláštního velkého ptáka.

19.5.2016

Vyšetřování smrtelné nehody ve Zlíně stále není u konce. Čeká se posudek

Zlín – Již téměř rok se snaží zlínská policie najít viníka dopravní nehody, při níž na konci srpna loňského roku v ulici 2. května ve Zlíně zahynul pod koly vozidla mladý muž. 
Pod jakými, však zatím není jasné.  

14.5.2016

V zaseklém výtahu zůstaly uvězněné dvě děti

Zlín – Dvojice dětí zůstala v sobotu dopoledne uvězněná v zaseklém výtahu v domě na ulici Podlesí IV ve Zlíně. Na místo vyjeli profesionální hasiči ze Zlína. „Jednalo se o děti ve věku 7 a 4 let.

13.5.2016

Automobil sjel na okraj srázu, zadržely ho keře

Zlín - Po devatenácté hodině zasahovali profesionální hasiči z centrální stanice na ulici Podlesí II ve Zlíně.  Osobní vozidlo, které sjelo z parkoviště zastavil hustý porost keřů a stromků nad okrajem srázu u objektů bytových domů.

13.5.2016

Napajedelský parovod přeťal strom. Byla ohrožena vlaková doprava

Napajedla – Pád stromu mohl na Zlínsku způsobit dopravní komlikace v železniční dopravě. Na hlavním tahu poblíž železničního přejezdu z Napajedel směrem na obec Žlutava, došlo v pátek krátce před 18 hodinou ke zřícení stromu na potrubí parovodu v blízkosti železniční trati.

AKTUALIZOVÁNO
9.5.2016

Srážka vlaku a dodávky omezila provoz na trati

Zlín – Dodávka se srazila ve Zlíně-Prštném s vlakem jedoucím z Vizovic do Otrokovic. Nehoda na železničním přejezdu v pondělí 9. května omezila provoz na trati.

7.5.2016

Při nehodě ve Zlíně se zranily dvě děti a žena

Zlín – Ve Zlíně se v sobotu odpoledne při nehodě dvou osobních aut zranily dvě děti ve věku do pěti let a jedna žena.

2.5.2016

Řidička srazila seniora 
v tmavém. Může jít sedět

Štítná nad Vláří – Vážná nehoda se stala na prvního máje v půl jedenácté večer ve Štítné nad Vláří. Jednadvacetiletá řidička jela fabií od Brumova-Bylnice a v zatáčce srazila jednasedmdesá­tiletého chodce. Šel v tmavém oblečení bez reflexních prvků.

AKTUALIZOVÁNO
2.5.2016

Fabia a vlak. Z hrozivé nehody žena vyvázla

Želechovice nad Dřevnicí - K hrozivě vypadající dopravní nehodě vyjížděli včera po obědě záchranáři a hasiči. Na nechráněném železničním přejezdu v Želechovicích nad Dřevnicí se střetl vlak s osobním autem. Řidička však vyvázla bez zranění.

29.4.2016

Muži se udělalo nevolno a upadl vedle trolejbusu

Zlín – K nepříjemné události došlo v pátek dopoledne na konečné trolejbusů městské hromadné dopravy ve Zlíně na Kocandě. Osmapadesátiletému muži se při vystupování z trolejbusu udělalo nevolno a nešťastně upadl vedle stojícího vozu MHD.

29.4.2016

Autobus se srazil u Dolní Lhoty s fabií

Luhačovicko – Mezi Luhačovicemi a Dolní Lhotou bouralo v zatáčce osobní auto s autobusem. Nehoda se stala ve čtvrtek před sedmou hodinou večer. Dvě ženy, které cestovaly ve fabii, skončily v nemocnici.

22.4.2016

Ocelové silo o váze 700 kilo spadlo na zaměstnance

Zlín - Ve čtvrtek v osm hodin ráno ve strojírenské firmě ve Zlíně – Malenovicích spadlo ocelové silo o váze asi sedm set kilogramů na jednačtyřiceti­letého zaměstnance. Ten zůstal zaklíněn mezi silem a kovovým stojanem, kde se vytvořila skulina. U pádu sila byl přítomen další pracovník firmy, který silo po pádu odtlačil a svého spolupracovníka zpod něj vyprostil. Záchranáři ho odvezli s těžkým zraněním do nemocnice.

11.4.2016

Motorkáři vyrazili na silnice. Smrtelná čísla v kraji klesají

Zlínský kraj - „Zima, to je pro motorkáře to nejhorší období, co může v celém roce být," říká milovník dvou rychlých kol Aleš Horák ze Zlína. Podle něj nemá smysl na motorce v tomto období vůbec nikam vyrážet. On i ostatní se tak těší z přicházejícího jarního období, a začínají tak zaplňovat silnice Zlínského kraje.

29.3.2016

Podnapilý cyklista ohrožoval nožem posádku vozu

Biskupice – Krušné minuty zažila osádka auta, jedoucí v sobotu odpoledne obcí Biskupice na Zlínsku. Pětadvacetileté řidičce zkřížil dráhu jednatřicetiletý cyklista. Troubila na něj, ale on v klikaté jízdě pokračoval. Řidička musela zastavit.

AKTUALIZOVÁNO
25.3.2016

Nehoda zablokovala hlavní tah ve Zlíně, tři lidé skončili v nemocnici

Zlín – Hned tři lidé, dva dospělí a jedno dítě, utrpěli zranění při páteční nehodě ve Zlíně-Malenovicích. Všichni skončili v nemocnici.

21.3.2016

Řidič kamionu zachytil autem o kabel

Racková – Dopravní policisté hledají svědky nehody, která se stala ve středu 3. února dopoledne v obci Racková u rodinného domu čp. 77.

20.3.2016

Řidiči bourají na mostě. A to je Slavičín plný hlídek

Slavičín - Most v Luhačovské ulici ve Slavičíně je nebezpečný, tvrdí místní. Stalo se tam ostatně už několik nehod. Poslední docela nedávno. Navzdory tomu, že Slavičín je plný policejních hlídek, což se obyvatelům také nelíbí.

15.3.2016

Podnapilý muž se chtěl ve Zlíně nechat přejet vlakem. Naštěstí nic nejelo

Zlín - Oznámení o podnapilém muži, který se hodlá nechat přejet vlakem, přijalo stálé operační centrum Městské policie Zlín v neděli 13. března 2016 odpoledne. Oznamovatel uvedl, že v blízkosti železniční stanice Zlín střed leží přímo v kolejišti podnapilý muž, který takto hodlá spáchat sebevraždu. Vzhledem k tomu, že se mu nedaří dotyčného z kolejí odtáhnout, požádal o pomoc strážníky.

13.3.2016

V potoce se objevila černá zapáchající voda

Neubuz – Zapáchající černá voda v potoce zaměstnala v sobotu odpoledne v Neubuzi hasiče. Na místo vyjeli po čtrnácté hodině zlínští profesionálové.

12.3.2016

Auto skončilo nabodnuté na zábradlí

Slavičín – Nárazem do zábradlí mostu skončila dopravní nehoda, která se stala v sobotu po dvanácté hodině v prostoru křižovatky ulic Cihlářská a Luhačovická ve Slavičíně.

11.3.2016

Policisté ukončili vyšetřování srážky dvou chlapců vlakovém nádraží

Otrokovice – S několikatýdenním odstupem zveřejnili v pátek 11. března krajští policisté podrobnosti o neštěstí ze začátku února, kdy na vlakovém nádraží v Otrokovicích srazila vlaková souprava dva chlapce z Uherskohradiš¬ťska. Důvodem k informační prodlevě bylo podle zlínské policejní mluvčí Moniky Kozumplíkové vyšetřování této závažné nehody.

9.3.2016

Řidič zranil děvče a ujel. Pomozte ho dopadnout

Zlín – Včera ráno kolem sedmé hodiny ráno došlo k dopravní nehodě ve Zlíně, na sídlišti Jižní Svahy, poblíž nákupního střediska Billa.

AKTUALIZOVÁNO
2.3.2016

Při dopolední nehodě v centru Zlína dva lidé utrpěli zranění

Zlín – Dopravu v centru Zlína ve středu dopoledne značně zkomplikovala nehoda dvou osobních aut, k níž došlo krátce po půl desáté v ulici Sokolská. „Došlo zde k nehodě osobních vozidel zn. Škoda Fabia a Škoda Octavia, která částečně zablokovala provoz na ulici Sokolská ve Zlíně. Na základě informací zdravotnické záchranné služby byli na místo vysláni profesionální hasiči ze zlínské centrální stanice," uvedl mluvčí krajských hasičů Libor Netopil.

27.2.2016

Nehoda na parkovišti? Viníků odhalí policie asi polovinu

Region  - „Jižní Svahy, to je fakt pecka! Konkrétně část Křiby, hned po odbočení z hlavní křižovatky. Kde jsou ty časy, kdy někdo nechal za stěračem aspoň hloupé číslo! Lidi, vzpamatujte se trošku," zlobí se na facebookovém portálu Co mě štve ve Zlíně žena pod jménem Petra Vlachovská ze Zlína.

25.2.2016

Jeden z řidičů skončil po srážce u Otrokovic v nemocnici

Otrokovice – Felicia s octavií se srazily ve čtvrtek 25. února před osmou hodinou ráno u lokality Terezov na Otrokovicku. Nehoda se stala v prostoru křižovatky hlavní silnice Otrokovice–Machová.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT