Tragická nehoda se stala na silnici, která v Ludkovicích nebývá moc frekventovaná. V kolik hodin k ní došlo, je jedna z dalších otázek, kterou kriminalisté řeší. „O nehodě jsme dostali informaci v pět hodin ráno. Na místo se ihned sjeli jak policisté, tak i hasiči a zdravotníci. Bohužel šestadvacetiletému muži už nebylo možné pomoci,“ konstatovala krajská policejní mluvčí Jana Bartíková.

Proč mladý muž najednou na rovné a přehledné cestě vyjel mimo silnici, policie také zatím nevím. Náraz byl ale tak silný, že auto doslova přepůlil. „Další okolnosti případu nadále naši policisté zjišťují,“ doplnila mluvčí.

V tomto roce zemřelo na silnicích ve Zlínském kraji již dvaatřicet lidí, z toho nejvíce na Uherskohradišťsku. Tam se stalo již dvanáct smrtelných nehod. Deset životů vyhaslo na cestách na Zlínsku, což je nyní už dvojnásobek než za celý loňský rok. Zpět domů ke svým rodinám se nevrátilo devět mužů. O život přišlo také jedno dítě. „Dvě z těchto tragédií se staly na parkovištích, stejný počet na silnicích první a druhé třídy. Zbývající čtyři se staly na silnicích třetí třídy. Zemřeli tři řidiči, dva spolujezdci, čtyři chodci a jeden cyklista,“ uvedla dále mluvčí.