Stala se v pondělí krátce po obědě. Renault Scénic sjel z namrzlé silnice do hlubokého příkopu a zastavil se až u ubytovacích jednotek průmyslového areálu. Motoristovi se ale naštěstí nic nestalo.

Na místě zasahovali profesionální hasiči ze Zlína. Na pomoc jim přijel i speciální vyprošťovací vůz z Otrokovic. „Hasiči zajistili vrak vozu proti případnému požáru i proti úniku provozních kapalin. Na přání řidiče vytáhli vrak automobilu jeřábem zpět na silnici. Řidič při nehodě zraněn nebyl,“ sdělil mluvčí krajských hasičů Ivo Mitáček.

Lékařské prohlídce se však nevyhnuli cestující, kteří skončili v příkopu v úterý. Také oni podcenili led na vozovce. Škoda Felicia se tak zastavila až u oplocení průmyslového areálu. Pokácela přitom nízký porost.

„Senior se dostal společně se svou spolujezdkyní z auta ven. Policisté, kteří byli na místě nehody první, jim pomohli překonat hluboký příkop. Po příjezdu záchranářů je zkontroloval lékař. Žena byla lehce zraněná,“ přiblížil dále mluvčí Mitáček.

Stejně jako u předešlé nehody, zajistili i v tomto případě hasiči vrak vozidla proti případnému požáru a úniku provozních kapalin.