Ne příliš dobře se vydařilo v sobotu rybaření muži ze Slavičína. Dlouhé čekání na úlovek si totiž krátil popíjením alkoholu, což se mu nevyplatilo. V opilosti mu na mokrém břehu ujely nohy a spadl do strouhy u rybníka Slavík.

Rybář se sám pokoušel asi půl hodiny vylézt na břeh.To se mu alestále nedařilo,neboť měl naražená žebra a špatně se mu dýchalo.

„Večer ho naštěstí našel jeho kamarád, který se za ním přišel náhodou podívat. Rybáře vytáhl na břeh a běžel do kilometr vzdálené restaurace, odkud zavolal policejní hlídku i záchranku,“ sdělila zlínská policejní mluvčí Jana Bartíková.

Policisté pak prověřili, zda není za zranění rybáře někdo zodpovědný. Lékaři muže odvezli na úrazovou ambulanci Baťovy nemocnice s podezřením na zlomeninu žeber.

„Kontaktovali jsme manželku zraněného rybáře a informovali ji o jeho převozu do nemocnice. Kamarád, který incident nahlásil, jí pak za asistence naší hlídky předal všechny osobní věci muže, které se na místě našly,“ uvedl vedoucí policejního obvodního oddělení ve Slavičíně Vratislav Hruška.

Dechovou zkoušku na zjištění množství alkoholu policisté neudělali kvůli rybářovu bolestivému zranění.