Operační středisko hasičů na místo vyslalo profesionální jednotku hasičů ze stanice Otrokovice s jedním zásahovým automobilem. „Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že došlo ke střetu dvou osobních automobilů značky Fiat. V jednom vozidle cestovaly čtyři mladé osoby, u dvou z nich došlo ke zranění. Hasiči jim do příjezdu zdravotníků poskytli předlékařskou pomoc," uvedl krajský mluvčí hasičů Vít Rušar.

Po zásahu zdravotníků převezly sanitky do nemocnice dvě dívky.Ve druhém vozidle cestoval sám řidič, který vyvázl jen s řeznými ranami na na ruce.

Při střetu došlo k většímu úniku provozních kapalin, který hasiči likvidovali sorbenty. Na místo se dostavila hlídka dopravní policie, která šetřila okolnosti dopravní nehody. Po celou dobu zásahu byla komunikace zcela uzavřena a provoz byl odkláněn policisty na objízdné trasy.

Vzhledem k délce vyšetřování a podvečerním hodinám byli hasiči požádáni policií o osvětlení místa nehody. Po odvozu vraků aut vozidlem asistenční služby provedli hasiči závěrečný úklid silnice a vrátili se před 21. hodinou na základnu. (mat)