Dvacetiletý mladík projížděl v sobotu v deset večer Slušovicemi. Když najel na kruhový objezd a snažil se odbočit na Březovou, vjelo mu do protisměru auto. Cyklista zůstal ležet na přední kapotě. To, co se však následně odehrálo, je hodně zarážející.

„Podle slov mladíka mimo řidiče z vozu vystoupil i jeho spolujezdec. Ti pak cyklistu zvedli, položili ho vedle silnice a odjeli směrem na Zlín,“ sdělila mluvčí krajské policie Jana Bartíková.

Po chvíli u mladého muže zastavila žena, která mu nabídla pomoc. Tu ale cyklista odmítl s tím, že jenom spadl z kola. „Pak už si prý nic nepamatuje. Nakonec musel vyhledat lékařské ošetření,“ konstatovala mluvčí.

Policisté nyní hledají jak viníka nehody, tak i případné svědky. „Velmi by nám pomohlo, kdyby se ozvala i žena, která měla snahu mladému cyklistovi pomoci. Veškeré informace přijmou operační důstojníci na lince 158,“ uvedla dále mluvčí.

Tomu, kdo ujede od nehody, při níž někoho jen lehce zranil a škody nepřesáhly sto tisíc, hrozí maximálně pokuta. Ta může být do dvou a půl tisíce korun.

Staňte se našimi fanoušky na Facebooku!
Zde vás budeme v průběhu dne informovat o nejdůležitějších a nejzajímavějších událostech z regionu a hlavně vám nabídneme různé soutěže.