Poslední ranní srážka se odehrála mezi Slušovicemi a Vizovicemi, kdy devětapadesátiletému řidiči vběhlo do dráhy divoké prase. Škoda na vozidle Hyundai je podle policistů třicet tisíc korun.

„Jednu hodinu po půlnoci mezi obcemi Brumov–Bylnice a Svatý Štěpán vběhla nečekaně před Škodu Octavia šestatřicetiletého řidiče srna. Nehoda se obešla bez zranění, ale škoda na vozidle je asi čtyřicet tisíc korun,“ uvedla policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

O pár hodin dřív a několik kilometrů dál, v úterý ve 21. hodin mezi obcemi Lipová a Slavičín, srazil Mini Cooper sedmapadesátileté řidičky srnu, na vozidle je škoda asi za padesát tisíc korun.

„Po dvaadvacáté hodině mezi obcemi Lhotsko a Bratřejov vběhla jednačtyřicetiletému řidiči před jeho renault také srna a způsobila podobnou škodu,“ popsala další nehodu mluvčí.

Všechny nehody se obešly bez zranění. „Žádný řidič nebyl pod vlivem alkoholu. Nehody prověřují policisté z dopravního inspektorátu. Ve všech případech byli informování příslušní myslivečtí hospodáři, kteří se o zvěř postarali,“ uzavřela Kozumplíková.