Ve čtyři hodiny ráno havaroval řidič osobního vozidla u Napajedel, jeho auto skončilo na střeše, on vyvázl bez zranění.

O hodinu později zasahovali hasiči z Holešova u další havárie automobilu, které skončilo v příkopu. I tato nehoda se obešla naštěstí bez zranění. Hasiči u vozidla provedli protipožární opatření a vůz vytáhli zpět na silnici.

Krátce před šestou hodinou ranní se srazili dvě vozidla ve Zlíně v místní části Lhotka. Nehoda tak daný úsek obousměrně uzavřela. Při nehodě byla zraněna jedna osoba, kterou záchranáři převezli do krajské nemocnice.

Po šesté hodině ranní vyjeli hasiči do Bratřejova na Zlínsku k havárii osobního auta. Vozidlo skončilo na střeše v příkopu. Nehoda se i tentokrát obešla bez zranění.

Život teprve osmnáctiletého mladíka vyhasl po čelním střetu dvou aut u Hulína Na Kroměřížsku.
Při nehodě u Hulína na Kroměřížsku zemřel teprve osmnáctiletý řidič

„Apelují na řidiče, aby v tomto zimním období, kdy jsou zasněžené a namrzlé silnice, dali nohu z plynu a jeli se vší opatrností a ohleduplností ke všem účastníkům silničního provozu,“ říká mluvčí hasičů Lucie Javoříková.

Ředitelství silnic a dálnic Zlínského kraje upozorňuje: Po vydatné víkendové sněhové nadílce jsou silnice a dálnice ve Zlínském kraji sjízdné se zvýšenou opatrností! Pozor na zbytkový sníh, namrzání vozovky i tvorbu ledovky.

Technika zimní údržby je v terénu. Přizpůsobte jízdu situaci a jezděte opatrně! Dnes napadne 7 až 25 cm sněhu.