Záhy se blízko ní vyřítil soutěžní vůz Jaguar. V sobotu s ženou mluvil vedoucí erzety Petr Juřík.

„Říkala, že zavírala boční vchod a okno a uklouzla, že byla nešikovná,“ uvedl.

Zdůraznil, že servírka nebyla opilá.

Zdroj: čtenář Deníku

Alkoholovému opojení však podlehli někteří diváci.

„Zadrželi jsme fanouška, který se chtěl za každou cenu dostat do uzavřeného úseku. Dokonce tak usilovně, že napadl pořadatele, který mu v tom chtěl zabránit. Hlídka mu naměřila 1,6 promile alkoholu, putoval tak do policejní cely. Je podezřelý ze spáchání trestného činu výtržnictví," seznámil s případem Petr Jaroš.

„Samozřejmě i letos jsme se setkali s některými opilými nebo neukázněnými fanoušky, kteří nerespektovali pokyny pořadatelů. Naštěstí vážné situace jsme nemuseli řešit, letošní Barumka tak patřila k těm klidnějším," potvrdil i za zlínské strážníky zástupce ředitele Pavel Janík.

Městská zlínská erzeta patří každoročně k těm nejnavštěvovanějším a nejatraktivnějším na Barum Czech Rally. Proto bývá velmi rušná a i když ji navštíví v drtivé většině slušní fandové, situace, které musí kromě policistů řešit i záchranáři, se zkrátka stávají.

„Například před několika lety musela být dvakrát přerušena kvůli těmto výtržníkům. Pamatuji si i návštěvníka, který pod vlivem alkoholu spadl z lešení, erzeta tak měla zpoždění. Musím však zdůraznit, že převážná část fanoušků, kteří ji navštíví, je slušná. I letošní Barum Czech Rally Zlín proběhla bez vážných komplikací. Návštěvníci byli opravdu skvělí," pochválil za organizátory mluvčí Roman Ordelt.

Ilustrační foto
Auto srazilo v Otrokovicích cyklistku. Policie hledá svědky
Barum Czech Rally Zlín 2018. Páteční noční městská rychlostní zkouška. Kopecký
Městskou rychlostní zkoušku opanoval Kopecký, Sordo až 11.