První nedělní havárie osobního vozidla se stala po šesté hodině ranní u Fryštáku na Zlínsku, kde auto skončilo na střeše. „Mladá řidička si stěžovala na bolesti. Proto ji velitel hasičů přivolal zdravotnickou záchrannou službu. Do jejího příjezdu hasiči poskytli ženě první předlékařskou pomoc a tepelný komfort,“ sdělila krajská mluvčí hasičů Lucie Javoříková.

Kamion u Loučky na Zlínsku sjel z cesty a narazil do stromu.
Kamion na Zlínsku sjel z cesty a narazil do stromu

Hasiči u vozidla provedli protipožární opatření a zasypali sorbentem uniklé provozní kapaliny. „Po ukončení šetření dopravní policií přijel vyprošťovací automobil hasičů, pomocí něhož vůz vytáhli z příkopu zpět na cestu a otočili jej na kola. Poté hasiči auto odstavili mimo silnici, aby nebránilo v provozu,“ popsala mluvčí.

Hasiči zasahují ve středu 22. listopadu 2023 ráno u nehody vozů Hyundai a Audi, které poničil spadlý vzrostlý strom.
Na projíždějící Audi a Hyundai spadl u Jablůnky strom. Řidiči vyvázli nezranění

Druhá nedělní havárie osobního auta se stala před sedmou hodinou ranní v obci Hošťálková na Vsetínsku, kde vůz sjel do příkopu a zastavil se až v plotě. „Nehoda se obešla bez zranění. Hasiči pomohli s vytažením vozu na cestu,“ informovala mluvčí.

Dva zraněné a přeražený sloup veřejného osvětlení si vyžádala srážka tří aut v Uherském Brodě
Dva zraněné a přeražený sloup veřejného osvětlení si vyžádala srážka tří aut

Třetí nedělní havárie se stala po sedmé hodině ranní u Hluku na Uherskohradišťsku. „Řidička i tam skončila se svým autem mimo silnici a zastavila se až v křovinách na střeše,“ uvedla Lucie Javoříková. Ženu si do péče následně vzali záchranáři.