Podnik, který se bude hrát na 5 antukových kurtech v areálu zlínského tenisového klubu na Vršavě, je zároveň prvním letošním turnajem celostátní série neregistrovaných padesátníků na okruhu Senior’s Tour 2020.

,,Turnaje se zúčastní maximálně 32 tenistů. K favoritům patří obhájce loňského prvenství domácí Dušan Machala, dále také Brňan Petr Handlíř, Miroslav Petružela z Daskabátu u Olomouce a Petr Vrba z Lipníku nad Bečvou. Útok na přední příčky chystají také Milan Rolinc z Opatovic a Radomír Kykrych z Brna. Překvapit ale může spousta dalších hráčů,“ typuje turnajový ředitel Jan Nahodil.

 První výměny budou v krajském městě k vidění od 9 hodin. Semifinálové duely a finálový zápas jsou na programu mezi 14. a 16. hodinou.

Startovné je 500 Kč. V jeho ceně je zahrnutý celodenní pronájem kurtů, míče, poháry, věcné ceny a celodenní občerstvení.  

Vítězství v loňském Grand Prix Zlína vybojoval Dušan Machala. Domácí veterán v roce 2019 ve finále porazil Slováka z Považské Bystrice Antona Oškrobaného 7:6.