V silné konkurenci moravských a slovenských žen potvrdila výtečnou formu z loňské sezony Kateřina Hálová. Zlínská běžkyně zvítězila v závodě na 400 metrů i na dvojnásobné distanci a vybojovala dva nejcennější kovy. V trojskokanském sektoru jí zdatně sekundovala Barbora Lacigová ziskem stříbrné medaile. Mužská výprava již tolik úspěšná nebyla a za zmínku stojí jen osmá příčka Josefa Veselého na tříkilometrové trati. Na poloviční distanci si zlínský mladík dokonce ještě o jednu příčku polepšil.

Mezi juniory už bylo veseleji i v chlapecké kategorii. Zasloužil se o to především vítěz sprinterského klání na 60 metrů Rostislav Navrátil. Potěšila také stříbra Rudolfa Jakuba na osmistovce a Patrika Macháče mezi dálkaři. Juniorky ze Zlína zase táhla Aneta Komrsková. Ve skoku vysokém i dalekém skončila shodně druhá, na šedesátce třetí. Velkou radost prožila v trojskokanském sektoru rovněž Aneta Přívalová, která vyhrála o plných deset centimetrů.

Mezi dorostenci zaujal ziskem druhého místa na čtyřstovce Martin Pavlík. Pátou pozicí zaujal na tříkilometrové trati také Jakub Korčák. Neztratila se ani dorostenka Eliška Doležalová. Na šedesátce doběhla jen těsně pod stupni vítězů. Na ty naopak dosáhla na osmistovce stříbrná Petra Muzikantová. Nikol Coufalíková skončila ve stejném závodě pátá.