„Předvánoční čas je skvělou příležitostí k dělání dobrých skutků. Proto jsme se nechali všechny hráče A týmu podepsat dva dresy a celý výtěžek z aukce darujeme organizaci Madio o.s., jejíž práce si velmi vážíme a oceňujeme ji, vidíme v ní vysoký společenský přínos," říká Jan Krkoška.

Nezisková organizace Madio o.s. pomáhá svými programy posilování pozitivního sociálního klimatu a budování pozitivních mezilidských vztahů ve školní třídě, zdravého žebříčku hodnot, a také vede žáky ke zdravému životnímu stylu.

„Také díky podpoře celého florbalového klubu Panthers Otrokovice a jeho fanouškům, bude Madio o.s. moci nadále předcházet šikaně, užívání návykových látek, sebepoškozování a mnohému dalšímu rizikovému chování u dětí. Za tuto podporu děkujeme a upřímně si jí vážíme." vyjadřuje se k benefiční akci Petr Štěpáník, ředitel Madio o.s.

Předmětem aukce je kromě dvou zmiňovaných dresů i možnost získat jeden ze šesti dresů z aktuální sezóny. „Rozhodli jsme nabídnout všem fanouškům opravdu unikátní vánoční dárek. Jedná se o originály dresů, vítězové aukce dají jasně najevo podporu svého klub a navíc je bude hřát pocit výjimečnosti, protože dres nebude možno získat žádnou jinou cestou," dodává Jan Krkoška.

Chcete-li i vy podpořit Madio, všechny potřebné informace o veřejné sbírce najdete ZDE

Pravidla:

Aukce probíhá na facebookovém profilu Panthers Otrokovice: https://www.facebook.com/…rs Otrokovice Nabídky je potřeba psát do komentářů. Pokud zájemce nemá na facebooku účet, je možné zaslat nabídku na email marketing@panteri.cz
Vyvolávací cena každého dresu je 300 Kč, nižší nabídky budou automaticky mazány. Vyvolávací cena je vždy cenou minimální. Přihazování je možné po 20 Kč. Dres se prodá tomu, kdo nabídne nejvíce.
Příhozy jsou závazné a není možné je vzít zpět.
Výherce aukce si bude moci vyzvednout výhru po domluvě.
Aukce se koná začíná v úterý 17.12.2013 v 10:00 a končí v pátek 20.12. ve 23:59.
Užijte si aukce


Dres č. 27, velikost M, podpisy všech hráčů A týmu. Celý výtěžek z aukce bude věnován na charitativní účely http://on.fb.me/1gDePmr

Dres č. 47, velikost M, podpisy všech hráčů A týmu. Celý výtěžek z aukce bude věnován na charitativní účely! http://on.fb.me/J1MIOR

Dres č. 56, velikost XL, bez jmenovkyhttp://on.fb.me/18NWLxH

Dres č. 14, velikost XL, bez jmenovkyhttp://on.fb.me/1bbTKY7

Dres č. 79, velikost XL, bez jmenovkyhttp://on.fb.me/1cyfzlA

Dres č. 56, velikost XL, Michal Nagy. http://on.fb.me/1hg9X46

Dres č. 14, velikost M, bez jmenovkyhttp://on.fb.me/1fAJ36n

Dres č. 79, velikost XL, Martin Krkoška. http://on.fb.me/1bM8htn