Na autogramiádě v jednom z největších nákupních center v krajském městě se objeví přední posádky z čela startovního pole. Fanoušci se mohou těšit na dvojice Adam Březík – Ondřej Krajča, Miroslav Jakeš – Ivo Vybíral a Ondřej Bisaha.

Návštěvníkům Čepkova rozdá ve čtvrtečním podvečeru podpisy i velký talent motoristického sportu, kartingová závodnice Klára Tlusťáková. Jako speciální host se představí bývalý ligový fotbalista a kapitán Fastavu Lukáš Železník, který se posadí na mikulášské show poprvé za volant soutěžního vozu Renault Clio Sport a odbude si premiéru v rally. Celým podvečerem vás provede moderátorka Hana Srncová.

„Připraveny jsou pro fanoušky soutěže o hodnotné ceny, výherci získají například vstupenky na atraktivní slušovický okruh kolem dostihové dráhy. Vystavena bude rovněž motokára kategorie Mini 60 Kláry Tlusťákové, která se v létě posadila v pouhých dvanácti letech za volant soutěžního speciálu Škoda Fabia R5 a kroužila před zraky početných zástupců médií po okruhu v Třinci,“ láká fanoušky rally tiskový mluvčí akce Roman Ordelt.

„Věříme, že autogramiáda přiláká ještě další návštěvníky do nákupního centra. Všechny pozvané posádky pochází ze Zlínského kraje a určitě mají v domácím prostředí zástupy fanoušků,“ uvedl Antonín Tlusťák, předseda organizačního výboru Síť21 Mikuláš Rally.

Novým pořadatelem Mikuláš Rally se stal Rallyklub východní Morava v AČR, který zároveň vlastní práva i na pořádání nejpopulárnějšího jednodenního sprintu na území České republiky Rallysprintu Kopná. Ten proběhne v příštím roce začátkem května.

Mikulášská show se pojede na třech úsecích s názvy Dostihovka okruh, Bernardýnská a Mikulášská. Start soutěže je v sobotu 3. prosince v 10.30 hodin ze servisní zóny na letišti Bílá Hlína u Slušovic, cíl na stejném místě je v 15.30 hodin. Přední posádky můžete vidět s předstihem již 1. prosince od 17 hodin na autogramiádě.