,,Do nového ročníku regionální ligy jsme vstoupili s téměř totožným kádrem jako loni. Naši sestavu pouze vyztužil navrátilec Ondroušek," upozornil hrající kouč Otrokovic Dominik Vyoral, který na trenérském postu vystřídal Tomáše Zelinu, odstoupivšího z funkce z důvodu pracovního vytížení.

Béčko Panterů v prvním kole porazilo druhý celek Bučovic 7:6. Kouzlo nového vůdce lavičky v této partii však začalo fungovat až od poloviny střetnutí.

„Po první třetině jsme prohrávali 2:3. Ve druhé části jsme ovšem zvýšili důraz, přestali jsme dělat chyby a v dalším průběhu duelu jsme vedli už 7:4," byl nakonec po souboji se silným kolektivem z buchlovských hor spokojený Vyoral.

Ve druhém kole otrokovická jednadvacítka pokořila Vsetín 5:3.

,,S neznámým soupeřem jsme po deseti minutách prohrávali 0:3. Poté jsem musel zvýšit hlas a po mých výtkách družstvo zlepšilo herní projev. Ještě na konci úvodního dějství Podhajský korigoval stav na dvougólový rozdíl a zbytek zápasu se nám podařilo zvrátit po taktickém výkonu, kdy jsme branky stříleli hlavně z rychlých protiútoků," informoval Dominik Vyoral, který také vsítil z trestného střílení zlomový čtvrtý gól Otrokovic.

,,Samostatný nájezd vybojoval po zdařilém křídelním úniku a následném faulu Roth," prozradil ještě šéf lavičky Panterů Vyoral.

Výsledky 1. a 2. kola:

BUČOVICE B – OTROKOVICE B21 6:7 (3:2, 1:4, 2:1).

Branky Otrokovic B21: Kempa 2, Podhajský 2, Roth, Graclík, Kopčil.

VSETÍN – OTROKOVICE B21 3:5 (3:1, 0:3, 0:1).

Branky Otrokovic B21: Podhajský 3, Seidl, Vyoral. Sestava: Malina, Stašek – Tomeček, Ptáčník, Roth, Kempa, Horník, Seidl, Podhajský, Baran, Kopčil, Surmař, Vyoral, Graclík, Obdržálek, Ondroušek. ⋌(hot)