Na druhém místě ve Sprintrallye Kopná skončil se ztrátou 1,3 sekundy vedoucí jezdec seriálu Karel Trněný s Jiřím Kulhanem se Škodou Octavia WRC. Olomoucký pilot Milan Chvojka dojel na sedmém místě. Sprintrallye Kopná byla pohromou favoritů. Hned v první rychlostní zkoušce odstoupil kvůli poruše převodovky Jan Kopecký s vozem Škoda Fabia Kit Car. Další z uchazečů o přední umístění Peter Gavlák ve druhé erzetě urazil kolo.

Výsledky: 1. Běhálek, Černohorský (Subaru Impreza) 46:54,0, 2. Trněný, Kulhan (Škoda Octavia WRC) -1,3, 3. R. Odložilík, P. Odložilík (Renault Clio S1600) -18,0, 4. Firla, Švajda (Mitsubishi Lancer EVO VII) -44,7, 5. Štěpánek, Omelka (Subaru Impreza) -52,9, 6. V. Szabó, Tichý (Mitsubishi Lancer EVO VIII) -1:11,3, 7. Chvojka, Chvojková (Mitsubishi Lancer EVO IX) -1:12,6, 8. Kneifel, Strnad (Suzuki Ignis) -2:09,2. Průběžné pořadí MČR ve sprint rallye: 1. Trněný 84, 2. Szabó 59, 3. Hozák 50, 4. Firla 49, 5. Jelínek 48, 6. Minařík 32.