Večer mistrů bojových umění zítra opět nabídne zajímavou podívanou

„Nadcházející gala večer bude jiný než v minulosti. Zatímco loni se ve Zlíně představila řada zahraničních mistrů, nadcházející ročník se stane prezentací škol a klubů zlínského regionu. Samozřejmě že jsme vybrali ty nejlepší,“ dušuje se hlavní organizátor sobotní akce Vladimír Tomi.

Nebude chybět ani bohatý doprovodný program. „Představí se zde známý zlínský showman Bob Divílek, který zde předvede svoji Elastic Show. Zajímavá bude také konfrontace dvou oddílů taekwondo, a to federace I. T. F. a W. T. F. Vrcholem letošní Budoshow bude výkon Roberta Klimeše, mistra republiky v taekwondo, který se pokusí v silovém přerážení opět zapsat do Guinnessovy knihy světových rekordů. Pro letošní ročník si zvolil způsob přerážení co největšího množství střešních tašek - loktem,“ láká fandy bojového umění Tomi.

O maximální zážitek příchozích se během dvouhodinového vystoupení kromě 150 účinkujících postará výkonná aparatura se světelnou show. Vstupenky je možno zakoupit v předprodeji infocentra na zlínské radnici. „Nedílnou součástí Budoshow bude také zítřejší dopolední seminář musada pod vedením instruktora české armády - Radovana Galského, kterého se může zúčastnit každý bez rozdílu technických stupňů a druhů bojových umění. Seminář se koná na 7. ZŠ Kvítková ulice, a to od 9 do 12.30 h;odin,“ upřesnil hlavní organizátor akce Vladimír Tomi.