OLOMOUC – DEVILS ZLÍN 10:6 (1:0, 3:3, 1:2, 5:1)

Hosté nastoupili na hanácké půdě až na Zachu, Provazníka a Nováka s velmi mladou sestavou. Dres ďáblů v tomto střetnutí ale oblékl také španělský in–line hokejový reprezentant Pons Carles Benito.

Utkání začali lépe domácí, kteří se v první části ujali vedení 1:0. Snaživý celek Zlína se držel do sedmačtyřicáté minuty zápasu, kdy se mu podařilo Zachou snížit průběžné skóre až na 7:6. Závěr střetnutí ale ovládlo družstvo Olomouce. Hanáci totiž v osmačtyřicáté minutě v rozmezí sedmnácti sekund třemi góly definitivně zmrazili zlínskou snahu o vyrovnání. Dvě branky ovšem padly při hostující power–play.

„Duel jsme nezvládli takticky. Složitě jsme se dostávali do útočného pásma soupeře, navíc jsme nebyli schopní prosazovat se v koncovce. Domácí rovněž výrazně držel gólman Jan Lukáš a olomoucký celek také lépe bruslil,“ hodnotil další nevydařené extraligové střetnutí ďáblů hostující manažer Ivan Tomaštík.

Branky Devils: Pons Carles Benito 2, Novák, Haloda, Holík, Zacha. Sestava Devilsu Kašík – Zacha, Zámorský, Haloda, Provazník, Pons Carles Benito, Klhůfek, Holík, Káňa, Novák.