IHC DEVILS ZLÍN – HAVÍŘOV 7:5 (1:1, 1:1, 2:1, 3:2)

Domácí měli v prvním utkání sezony víc práce, než se čekalo. Havířovští Panteři se totiž ve čtvrté minutě ujali po střele Kytky vedení a v dalším průběhu střetnutí Zlín dlouho trápili. Ještě ve 36. minutě byl stav 3:3, aby teprve později Ďáblové poodskočili ve skóre na 5:3. Definitivu zlínského vítězství však potvrdil až devět sekund před koncem zápasu při power-play hostů Tomáš Vodák. „V zápase se nám nedařila koncovka. Havířov si naopak dokázal vypracovat pouze několik šancí a ty proměňoval," konstatoval po duelu zlínský manažer Ivan Tomaštík.

Branky Zlína: Klhůfek 2, Juraj Jurík 2, Novák 2, Káňa.

IHC DEVILS ZLÍN – ROLLER BRNO 6:4 (0:1, 1:2, 3:0, 2:1)

Také ve druhém souboji museli zlínští hráči vynaložit hodně sil, aby zlomili odpor jednoho z favoritů extraligy. Brno začalo aktivně a do poloviny střetnutí bylo lepším týmem. V průběhu třetí čtvrtiny ale domácí otočili vývoj utkání ve svůj prospěch a výhru si pohlídali. „Abychom v duelu uspěli, museli jsme zlepšit pohyb," našel příčinu pozdější výhry svého celku Ivan Tomaštík.

IHC DEVILS ZLÍN – OLOMOUC 5:14 (3:1, 1:4, 1:6, 0:3)

S Olomoucí vedli domácí v 7. minutě 3:0. Od druhého dějství už se ale s přibývajícími minutami do výsledku začínala projevovat převaha Hanáků z Olomouce. „Utkání jsme prohráli kvůli velké nedisciplinova­nosti. Ve druhé půlce zápasu už nám také docházely síly. Soupeř nás proto přebrusloval," uznal kvalitu vítězného celku manažer Zlína.

Branky Zlína: Goiš, Zámorský, Novák, David Hrazdíra, Juraj Jurík.

Sestava Zlína: Kašík, Stojar – Zámorský, Haloda, Juraj Jurík, Ševčík, Káňa, D. Hrazdíra, Novák, Klhůfek, Holík, Goiš, Jar. Janeba ml., Vodák. ⋌(hot)