„Jedná se o velmi kvalitního hráče. Počítám s ním do útoku,“ upřesnil trenér Fatry Bohuslav Elšík. Napajedla posílili ještě dva hráči. Na hostování přišel z Tescomy Zlín útočník Roman Huťka a z Kunovic Dominik Řihák. Fatře se naopak nepodařilo udržet Lukáše Melichárka, který zamířil do Šardic, a ani Lukáše Nečase, jenž posílil konkurenční Líšeň. „Na poslední chvíli zkoušíme získat ještě jednoho hráče ze Slovácka,“ prozradil manažer Dalibor Gajdůšek.
Napajedelský kouč Elšík také uvítal přeřazení týmu. „Nebude to alespoň tak náročné na dojíždění,“ neskrýval radost.

Jeho družině se ale v přípravných zápasech moc nedařilo, jejich výsledky připomínaly jízdu na horské dráze. Napajedelští totiž dostali v šesti zápasech neuvěřitelných dvacet branek! V prvním měření sil jim vyprášil kožich účastník Zlínského krajského přeboru z Ostrožské Nové Vsi (5:0).

V dalším utkání sice dokázali zvítězit nad slovenským Borským Mikulášem 6:2, ovšem návrat do „starých“ kolejí předvedli Elšíkovi muži v předkole Poháru ČMFS, když nestačili na Provodov (0:2), prohráli rovněž se Spytihněví (2:4). V předposledním zápase sice remizovali se Slušovicemi 2:2, ale generálku Fatra opět pokazila, když nestačila na divizní Hluk 1:5. „V žádném zápase jsme nebyli kompletní. Příprava kvalitní byla, ale výsledky tomu neodpovídají,“ pravil manažer Gajdůšek.

Přes všechny trable lodivod Elšík svému mužstvu věří. „Když budeme pokračovat ve výkonech z konce sezony, tak bychom měli dosáhnout umístění v horní polovině tabulky,“ sebevědomě prohlásil Bohuslav Elšík. Hned v úvodním utkání čeká jeho svěřence regionální derby s Viktorií Otrokovice.
„Moc se těšíme. Nikdy u nás nevyhráli a já doufám, že se jim to nepodaří ani tentokrát,“ je přesvědčen manažer Fatry Dalibor Gajdůšek.