Přestože na podzim vyhráli v Kuřimi o více než deset branek, v domácí odvetě soupeři podlehli o pět gólů. Svěřenci Karla Bětíka i přes druhou porážku v řadě stále okupují páté místo v˙tabulce skupiny jih. Především na záchranu myslící hosté přijeli do Zlína s posilami z extraligového Brna. "Oproti poslednímu vzájemnému duelu měli k dispozici tři nové kvalitní hráče," vypozoroval trenér Zlína Karel Bětík. Domácí vedli v utkání poprvé a také naposledy v 17. minutě (8:7). Po většinu času byli hosté lepším týmem, přičemž již do přestávky si vypracovali náskok.

Po změně stran trápení Zlína pokračovalo. Aktivnější a především lépe bránící Kuřim si vypracovala až osmigólový náskok, který již nebyl v silách domácích zlikvidovat. "Kluci si mysleli, že se soupeř porazí sám. U mých svěřenců mi scházel náboj a nasazení. Soupeř byl dnes lepší, projevil větší touhu po vítězství a zaslouženě získal dva body," sportovně uznal trenér Zlína Karel Bětík. Domácím nepomohl ani neplánovaný příjezd brankáře Vintra (byl služebně mimo Zlín), který se zapojil do hry až ve druhém poločase. "Špendlíkovi to moc nešlo a Vinter to po přestávce sám nemohl uhrát," podotkl kouč.V příštím kole zajíždí Zlín do Velkého Meziříčí.

Výsledek: ZLÍN - KUŘIM 25:30 (14:16). Zlín: Špendlík, Vinter - Mostýn 3, Jiroutek 1, Chomič 3, Konečný, Zmeškal, Bělovský 4, Čevora 2, Gorec 6, Fišer 1, Coufalík, Řehák4, Vojta 1.