Mužstvo z krajského města nejprve vybojovala plichtu s Chemcomexem Praha 2:2.

Utkání s úřadujícím mistrem republiky se pro zlínský celek dlouho vyvíjelo příznivě. V 7. minutě ho po rozehraném přímém kopu a následné teči poslal do vedení Kovář. Pražané vyrovnali až v devětadvacáté minutě po trefě Doležala. Hosté si záhy ještě jednou vypracovali jednobrankový náskok, když v osmatřicáté minutě jejich gólmana překonal po dorážce kanonýr Haloda. Tři desetiny sekundy před koncem zápasu ale opět Doležal srovnal stav na 2:2.

,,Tým z hlavního města má v sestavě spoustu individualit. Proto jsme měli taktiku postavenou na pozorné defenzívě. Zisk jednoho bodu z tohoto utkání nás potěšil, nicméně duel se silným soupeřem jsme mohli vyhrát,“ mírně zalitoval útočník Zlína Jan Hřebačka.

V následujícím souboji zlínský tým remízoval s Poličkou 1:1.

Také v partii s Východočechy se hosté ujali vedení. Ve 12. minutě skóroval Jiří Kovář. Bojovná Polička ale zachránila remízu. Vyrovnávací branku vstřelil ve dvaadvacáté minutě z brejkové akce Švec.

,,Domácí vyčkávali a spoléhali na rychlé protiútoky. My jsme v zápase měli spoustu šancí. Ovšem také Polička si vypracovala několik slibných příležitostí. Východočeši dokonce neproměnili penaltu. Zejména ve druhém poločase nás podržel gólman Soukeník. V závěru střetnutí mohl strnout vítězství na naši stranu Haloda. Dělba bodů je však spravedlivá,“ tvrdil po druhém utkání Hřebačka.

V tabulce je po 6. kole Zlín na sedmém místě.

Další zápasy mužstvo z krajského města čekají v sobotu 27. listopadu. Zlínský tým se od 17 hodin utká s Kladnem a v 19 hodin vyzve Jilemnici. Oba duely se odehrají v otrokovické sportovní hale na Štěrkovišti.