Zlínské šelmy porazily béčko Valašského Meziříčí 8:0. ,,Utkání se hrálo brzy ráno, ale časné vstávání nám nedělalo žádné problémy. Po zahřívací první třetině jsme se proti šestému celku tabulky ale rozstříleli až ve druhé části, kdy jsme si po trefách Veleva, Křížka a Baroně vypracovali tříbrankový náskok. A protože obrana byla koncentrovaná až do konce zápasu dovedli jsme duel k jednoznačnému vítězství. První letošní nulu tak vychytal Jan Večeřa a svým prvním hattrickem v sezoně se blýskl Křížka. Petr ovšem třetí branku vsítil až třiatřicet sekund před koncem střetnutí, kdy si prodloužil poslední střídání," prozradil hrající kouč Zlína Zdeněk Kučera.

Ve druhém zápase rezerva Zlína Lions zdolala záložní tým Orlů z Uherského Brodu 6:0. ,,Omlazený celek ze Slovácka měl v sestavě sedm juniorů. Těm chyběly zkušenosti a proto jsme měli téměř celé utkání míček pod kontrolou. Skóre otevřel hned ve druhé minutě Baroň. Poté mladí Orli chvíli aktivně napadali naši rozehrávku a dokonce si vytvořili i několik slibných šancí. Znovu nás ovšem podržel brankář Večeřa. Od druhé třetiny už se náš tlak stupňoval a převahu jsme dokázali zúročit dalšími čtyřmi góly v uherskobrodské síti. V závěrečném dějství jsme se ale soustředili hlavně na to, aby se našemu brankáři podařil neskutečný florbalový kousek. V jednom hracím dnu Zlínského přeboru se mu nakonec podařilo i podruhé udržet čisté konto. Naší devatenáctiletou oporu v bráně to však bude stát dva litry slivovoce," nechal nahlédnout do klubového sazebníku pokut a poplatků Zdeněk Kučera.