Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fakta a výsledky - dospělí Morava

Zlínský kraj - Přinášíme vám kompletní přehled výsledků sportovních utkání v regionu.

11.11.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Ladislav Schäfer

BASKETBAL

Jihomoravský OP I mužů: Boskovice – Žabovřesky B 67:48, Babice nad Svitavou A – Husovice 76:78, JVSB Uherské Hradiště – BK Jihlava A 53:62, Černovice – Podolí 69:64, Tesla Brno – Blansko 88:64, Boskovice – Husovice 78:66, Babice nad Svitavou A – Žabovřesky B 77:72, JVSB Uherské Hradiště – Žďár nad Sázavou B 79:92, Černovice – Blansko 75:57, Tesla Brno – Podolí 68:50.

1. Boskovice 6 6 0 455:338 12
2. Tesla Brno 5 5 0 422:288 10
3. Jihlava A 5 4 1 336:301 9
4. Husovice 6 3 3 440:430 9
5. Černovice 5 3 2 315:305 8
6. Žďár n. S. B 5 3 2 352:346 8
7. Babice n. Sv. A 6 2 4 386:410 8
8. Blansko 5 2 3 333:375 7
9. Žabovřesky B 6 1 5 341:400 7
10. Uherské Hradiště 6 1 5 388:481 7
11. Podolí 5 0 5 274:368 5

Jihomoravský OP II mužů: Břeclav – Kyjov 65:58, Kuřim – BK Uherský Brod 63:53, Proton Zlín B – Jihlava B 88:80, SK Slavičín – Znojmo A 82:83, Vyškov A – Boskovice 68:61, Slavia Kroměříž B – Tišnov 55:57, Břeclav – BK Uherský Brod 77:43, Kuřim – Kyjov 83:64, Proton Zlín B – Znojmo A 84:53, SK Slavičín – Jihlava B 75:56, Vyškov A – Tišnov 40:90, Slavia Kroměříž B – Boskovice 82:46.

1. Břeclav 6 6 0 434:339 12
2. Tišnov 6 4 2 414:338 10
3. Zlín B 5 5 0 390:322 10
4. Znojmo A 6 4 2 384:378 10
5. Kroměříž B 6 3 3 400:362 9
6. Kuřim 6 3 3 389:388 9
7. Jihlava B 6 2 4 397:425 8
8. Kyjov 6 2 4 364:409 8
9. Uherský Brod 6 2 4 319:367 8
10. Slavičín 5 2 3 368:355 7
11. Vyškov A 6 1 5 346:465 7
12. Boskovice 4 0 4 232:289 4
FUTSAL

Krajská liga: Rovers Otrokovice – SK BURE Hulín 2:1 (1:0), Jiřina Prostějov – Lihovar Kojetín 3:1 (0:0), Relax Prostějov – Ekosolaris Kroměříž 3:0 (0:0), SK BURE Hulín – Jiřina Prostějov 0:1 (0:1), Ekosolaris Kroměříž – Rovers Otrokovice 3:4 (1:3), Lihovar Kojetín – Relax Prostějov 1:6 (0:4), Jiřina Prostějov – Ekosolaris Kroměříž 6:2 (3:0), Relax Prostějov – SK BURE Hulín 8:0 (8:0), Rovers Otrokovice – Lihovar Kojetín 2:1 (1:0), Vokno Kroměříž – Harko Kroměříž 3:4 (1:0), Speed Otrokovice – Druko Zlín 5:1 (1:1), Indiana Plumlov – Victoria Kroměříž 1:0 (1:0), Harko Kroměříž – Speed Otrokovice 2:3 (1:0), Victoria Kroměříž – Vokno Kroměříž 2:4 (0:3), Druko Zlín – Indiana Plumlov 2:5 (1:3), Speed Otrokovice – Victoria Kroměříž 4:3 (3:3), Vokno Kroměříž – Druko Zlín 8:4 (4:3)

1. Relax Prostějov 3 3 0 0 17:1 9
2. Jiřina Prostějov 3 3 0 0 10:3 9
3. Speed Otrokovice 3 3 0 0 12:6 9
4. Rovers Otrokovice 3 3 0 0 8:5 9
5. Vokno Kroměříž 3 2 0 1 15:10 6
6. Indiana Plumlov 2 2 0 0 6:2 6
7. Harko Kroměříž 2 1 0 1 6:6 3
8. Victoria Kroměříž 3 0 0 3 5:9 0
9. Ekosolaris Kroměříž 3 0 0 3 5:13 0
10. Lihovar Kojetín 3 0 0 3 3:11 0
11. SK BURE Hulín 3 0 0 3 1:11 0
12. Druko Zlín 3 0 0 3 7:18 0
HÁZENÁ

I. liga házenkářů – 9. kolo: Jičín B – Napajedla 27:24, Brno – Kostelec 26:26, Litovel – Bystřice 31:36, Košutka – Náchod 28:25, Chodov – N. Veselí 31:18, Karviná j. – Ostrava 34:30.

1. Karviná j. 9 8 0 1 270:225 16
2. Brno 9 7 2 0 270:230 16
3. Chodov 9 6 0 3 252:226 12
4. Bystřice 9 5 1 3 282:253 11
5. Kostelec 9 3 3 3 229:244 9
6. Litovel 9 4 0 5 234:236 8
7. Jičín B 9 3 1 5 224:236 7
8. Košutka 9 3 1 5 230:245 7
9. N. Veselí 9 3 1 5 227:247 7
10. Ostrava 9 3 0 6 254:276 6
11. Náchod 9 2 2 5 221:250 6
12. Napajedla 9 1 1 7 241:266 3

I. liga házenkářek – 8. kolo: Poruba – Zlín j. 31:24, Cheb – SVŠ Plzeň nehl., H. Brod – Kobylisy 25:21, Olomouc j. – Most 30:24, Liberec – Slavia j. 30:23, Otrokovice – Č. Budějovice 33:18.

1. Poruba 8 7 0 1 209:149 14
2. Most 8 7 0 1 249:190 14
3. Liberec 8 6 1 1 207:172 13
4. Olomouc j. 8 6 0 2 240:195 12
5. J. Otrokovice 8 4 1 3 213:213 9
6. SVŠ Plzeň 7 3 0 4 188:195 6
7. Hav. Brod 8 3 0 5 197:210 6
8. Slavia j. 8 3 0 5 189:204 6
9. Zlín j. 8 3 0 5 203:223 6
10. Č. Budějovice 8 2 0 6 146:214 4
11. Kobylisy 8 1 0 7 170:201 2
12. Cheb 7 1 0 6 157:202 2

II. liga mužů, sk. Jižní Morava – 9. kolo: Tišnov – Telnice 35:41, Juliánov – Maloměřice 28:34, Ivančice – Hustopeče 20:29, SK Kuřim – Prostějov 27:26, Zlín – Bohunice 27:21, V. Meziříčí – H. Brod 29:26.

1. Hustopeče 9 8 0 1 268:211 16
2. Zlín 9 7 0 2 241:214 14
3. V. Meziříčí 9 6 1 2 267:234 13
4. Maloměřice 9 6 0 3 241:221 12
5. Prostějov 9 5 0 4 249:251 10
6. Telnice 9 5 0 4 271:274 10
7. Bohunice 9 3 2 4 218:215 8
8. H. Brod 9 4 0 5 249:253 8
9. Ivančice 9 4 0 5 235:244 8
10. Juliánov 9 2 1 6 234:264 5
11. Tišnov 9 1 0 8 245:281 2
12. SK Kuřim 9 1 0 8 219:275 2

II. liga mužů, sk. Severní Morava – 9. kolo: Holešov – Polanka 29:24, Lesana Zubří – Zubří jun. 32:35, Paskov – Uničov 32:20, Vsetín – Havířov 29:26, V. Bystřice – Trnávka 28:24, Olomouc – Šumperk 31:22.

1. Zubří jun. 9 8 0 1 315:250 16
2. Šumperk 9 7 0 2 287:251 14
3. Olomouc 9 6 1 2 236:216 13
4. Polanka 9 6 0 3 295:243 12
5. Vsetín 9 6 0 3 267:271 12
6. Holešov 9 4 0 5 248:224 8
7. Paskov 9 4 0 5 228:212 8
8. Lesana Zubří 9 4 0 5 257:272 8
9. Trnávka 9 3 0 6 245:254 6
10. Havířov 9 2 0 7 212:273 4
11. V. Bystřice 9 2 0 7 193:270 4
12. Uničov 9 1 1 7 235:282 3

II. liga žen – sk. Morava, 8. kolo: Měnín – V. Meziříčí 17:42, Veselí n.M. – Kunovice 18:29, Karviná – Olomouc 33:36, Poruba B – Bohunice 23:21.

1. Olomouc 7 6 0 1 191:135 12
2. Karviná 7 5 0 2 224:175 10
3. Kunovice 7 5 0 2 207:167 10
4. Veselí n. M. 7 4 0 3 221:167 8
5. V. Meziříčí 7 4 0 3 191:163 8
6. Poruba B 8 4 0 4 216:192 8
7. Otrokovice B 7 3 0 4 207:180 6
8. Bohunice 7 1 0 6 137:208 2
9. Měnín 7 0 0 7 107:314 0

Středomoravská liga házenkářů – 10. kolo: Přerov B – Uničov B 36:10, Uh. Hradiště – Senice 40:25, Kostelec B – Zlín B 25:31, Napajedla B – Dřevohostice 28:19, Žeravice – Droždín 18:26.

1. Droždín 10 8 0 2 282:242 16
2. Bystřice B 10 7 1 2 270:255 15
3. Přerov B 10 6 2 2 268:216 14
4. Dřevohostice 10 5 0 5 223:220 10
5. Kostelec B 10 5 0 5 243:255 10
6. Uničov B 10 5 0 5 228:244 10
7. Senice 10 5 0 5 216:234 10
8. Napajedla B 10 4 1 5 238:224 9
9. Zlín B 10 4 1 5 214:210 9
10. Uh. Hradiště 10 2 1 7 256:274 5
11. Žeravice 10 1 0 9 214:278 2
HOKEJBAL

I. Moravská národní liga: ACS Malenovice SV – HBC Vsetín 1:0 (0:0, 1:0, 0:0), Poruba – Třinec 2:5 (1:0, 0:3, 1:2), Hodonín – Bulldogs Brno 5:2 (0:0, 4:0, 1:2).

1. Malenovice 12 8 2 0 2 59:28 28
2. Jihlava 12 9 0 1 2 54:27 28
3. Třinec 12 8 0 2 2 47:35 26
4. Vsetín 11 5 1 0 5 30:23 17
5. Hodonín 12 4 1 0 7 34:43 14
6. Bulldogs Brno 11 3 0 0 8 26:48 9
7. Poruba 12 0 0 1 11 17:63 1
KUŽELKY

I. liga mužů: Vrchlabí – Česká Třebová 2:6, Husovice – Náchod 2:6, Slavoj Praha – TJ Sokol Luhačovice 7:1, Přerov – Dačice 7:1, Jihlava – Moravská Slavia Brno 6:2, Kovářská – Zábřeh 4:4.

1. Náchod 8 6 1 1 44,5:19,5 13
2. Slavoj Praha 7 6 0 1 43,5:12,5 12
3. Jihlava 7 5 1 1 37,0:19,0 11
4. Česká Třebová 8 5 0 3 37,5:26,5 10
5. Luhačovice 7 4 1 2 29,5:26,5 9
6. Kovářská 8 4 1 3 33,0:31,0 9
7. Přerov 8 4 0 4 29,0:35,0 8
8. Dačice 7 3 0 4 25,0:31,0 6
9. Zábřeh 8 2 1 5 23,5:40,5 5
10. Husovice 8 1 1 6 25,0:39,0 3
11. MS Brno 8 1 1 6 21,0:43,0 3
12. Vrchlabí 8 1 1 6 19,5:44,5 3

I. liga žen: Neratovice – Šumperk 2:6, Zábřeh A – Náchod 3:5, Slavia Praha – Jirkov odloženo, Přerov – Blansko 6:2, Jičín – KC Zlín 8:0.

1. Blansko 8 6 0 2 39,0:25,0 12
2. Náchod 8 5 1 2 37,0:27,0 11
3. Slavia Praha 7 5 0 2 36,0:20,0 10
4. Zábřeh A 7 5 0 2 34,0:22,0 10
5. Šumperk 7 4 0 3 27,0:29,0 8
6. Jičín 8 4 0 4 36,0:28,0 8
7. Konstruktiva Praha 7 3 0 4 27,0:29,0 6
8. Zábřeh B 7 3 0 4 26,0:30,0 6
9. Přerov 8 3 0 5 29,0:35,0 6
10. KC Zlín 8 2 1 5 23,0:41,0 5
11. Neratovice 8 2 0 6 25,0:39,0 4
12. Jirkov 5 0 2 3 13,0:27,0 2

II. liga žen, skupina B: Moravská Slávia Brno B – Šumperk 7:1, Přemyslovice – Opava 2:6, Blansko – Hodonín 7:1, TJ Valašské Meziříčí – Dačice B 7:1, Náchod B – KK CAMO Slavičín 3:5, Třebíč – Rychnov nad Kněžnou5:3.

1. Opava 8 6 0 2 43,0:21,0 12
2. Valašské Meziříčí 8 6 0 2 40,0:24,0 12
3. Šumperk 8 5 1 2 38,0:26,0 11
4. Blansko 8 5 0 3 38,5:25,5 10
5. MS Brno B 8 5 0 3 35,0:29,0 10
6. Třebíč 8 4 1 3 33,5:30,5 9
7. Slavičín 8 4 0 4 34,0:30,0 8
8. Přemyslovice 8 4 0 4 34,0:30,0 8
9. Rychnov n. Kn. 8 4 0 4 32,0:32,0 8
10. Náchod B 8 2 0 6 24,0:40,0 4
11. Hodonín 7 1 0 6 16,0:40,0 2
12. Dačice B 7 0 0 7 8,0:48,0 0

II. liga žen, skupina B: Olomouc A – Opava 6:2, Husovice – Rosice 5:3, Olomouc B – Ratíškovice 1:7, TJ Valašské Meziříčí – TJ Zbrojovka Vsetín 2:6, Jihlava – KK Kroměříž 6:2, Šumperk B – Vyškov 4:4.

1. Valašské Meziříčí 8 7 0 1 47,0:17,0 14
2. Vyškov 8 6 1 1 43,0:21,0 13
3. Jihlava 8 6 0 2 46,0:18,0 12
4. KK Kroměříž 8 6 0 2 41,0:23,0 12
5. Vsetín 8 5 1 2 38,0:26,0 11
6. Olomouc A 8 4 0 4 31,0:33,0 8
7. Ratíškovice 8 3 0 5 35,0:29,0 6
8. Husovice 8 3 0 5 27,0:37,0 6
9. Šumperk B 8 2 1 5 22,5:41,5 5
10. Opava 8 2 0 6 23,0:41,0 4
11. Rosice 8 1 1 6 18,5:45,5 3
12. Olomouc B 8 1 0 7 12,0:52,0 2

III. liga mužů, skupina C: Olomouc – Michálkovice 7:1, Zábřeh B – Opava B 6:2, Horní Benešov – Sokol Kare Luhačovice B 8:0, Přerov B – Krnov 5:3, Jeseník – Rýmařov 6:2, Prostějov – Vyškov 0:8.

1. Olomouc 8 7 0 1 48,0:16,0 14
2. Vyškov 8 6 0 2 44,0:20,0 12
3. Horní Benešov 8 6 0 2 40,0:24,0 12
4. Zábřeh B 8 6 0 2 39,5:24,5 12
5. Prostějov 8 4 0 4 30,5:33,5 8
6. Přerov B 8 4 0 4 30,0:34,0 8
7. Michálkovice 8 3 1 4 30,0:34,0 7
8. Rýmařov 8 2 2 4 30,0:34,0 6
9. Krnov 8 3 0 5 27,0:37,0 6
10. Opava B 8 2 1 5 25,0:39,0 5
11 Luhačovice B 8 2 0 6 21,0:43,0 4
12. Jeseník 8 1 0 7 19,0:45,0 2

III. liga žen, skupina C: Moravská Slávia Brno – Česká Třebová 4:2, Vyškov B – Třebíč 4,5:1,5, TJ Sokol Luhačovice – Přerov B 4:2, TJ Jiskra Otrokovice – Blansko B 5:1, Nový Jičín – Odry 5:1.

1. Luhačovice 6 5 0 1 23,0:13,0 10
2. Otrokovice 6 4 0 2 23,5:12,5 8
3. Vyškov B 6 4 0 2 20,5:15,5 8
4. Odry 6 3 0 3 20,5:15,5 6
5. Česká Třebová 6 3 0 3 20,0:16,0 6
6. MS Brno 6 3 0 3 17,5:18,5 6
7. Blansko B 6 3 0 3 16,0:20,0 6
8. Přerov B 6 2 0 4 15,0:21,0 4
9. Nový Jičín 6 2 0 4 15,0:21,0 4
10. Třebíč 6 1 0 5 9,0:27,0 2

Jihomoravská divize: TJ Sokol Brno IV – Brno Židenice 2:6, Čejkovice – Blansko C 6:2, Valtice – TJ Zbrojovka Vsetín 5:3, TJ Sokol Machová – TJ Slavia Kroměříž 8:0, Dubňany – Znojmo 5:3, TJ Valašské Meziříčí B – Rosice B 6:2, Boskovice – KK CAMO Slavičín B 6:2.

1. Valašské Meziříčí B 8 6 0 2 41,0:23,0 12
2. Slavia Kroměříž 8 5 1 2 32,5:31,5 11
3. Valtice 8 5 0 3 39,5:24,5 10
4. Čejkovice 8 5 0 3 39,0:25,0 10
5. Machová 8 5 0 3 37,0:27,0 10
6. Dubňany 8 4 0 4 32,0:32,0 8
7. Boskovice 8 4 0 4 32,0:32,0 8
8. Znojmo 8 3 1 4 34,0:30,0 7
9. Rosice B 8 3 1 4 30,0:34,0 7
10 Slavičín B 8 3 1 4 28,0:36,0 7
11 Vsetín 8 3 0 5 30,0:34,0 6
12. Židenice 8 3 0 5 26,0:38,0 6
13. Sokol Brno 8 3 0 5 25,0:39,0 6
14. Blansko C 8 2 0 6 22,0:42,0 4

Krajský přebor: KC Zlín C – TJ Jiskra Otrokovice A 1:7, TJ Sokol Luhačovice C – KC Zlín B 7:1 , KC Zlín A – TJ Sokol Machová B 7:1, Sport centrum Bylnice A – Kuželkářský klub Kroměříž A 1:7, TJ Bojkovice Krons A – TJ Slavia Kroměříž B 6:2.

1. Otrokovice A 7 7 0 0 45,0:11,0 14
2. KK Kroměříž A 8 5 1 2 39,0:25,0 11
3. KC Zlín A 7 5 0 2 38,0:18,0 10
4. Luhačovice C 7 5 0 2 36,5:19,5 10
5. Bojkovice A 7 3 2 2 28,5:27,5 8
6. Bylnice A 7 3 1 3 26,0:30,0 7
7. Zlín C 8 3 0 5 23,0:41,0 6
8. Zlín B 7 2 1 4 22,0:34,0 5
9. Slavia Kroměříž B 8 2 0 6 23,0:41,0 4
10. Otrokovice B 7 1 1 5 23,0:33,0 3
11. Machová B 7 1 0 6 16,0:40,0 2

Krajská soutěž: TJ Bojkovice Krons B – TJ Chropyně A 5:1, TJ Chropyně B – Sport centrum Bylnice B 1:5, KC Zlín D – KK Camo Slavičín C 2:4, TJ Zbrojovka Vsetín B – Kuželkářský klub Kroměříž B 5:1, TJ Valašské Meziříčí C – TJ Spartak Hluk 6:0.

1. Valašské Meziříčí C 6 6 0 0 32,0:4,0 12
2. Vsetín B 6 5 0 1 29,0:7,0 10
3. Bylnice B 6 4 0 2 23,0:13,0 8
4. Chropyně A 6 4 0 2 21,0:15,0 8
5. Slavičín C 6 4 0 2 19,0:17,0 8
6. Chropyně B 6 2 0 4 15,0:21,0 4
7. Zlín D 6 2 0 4 14,0:22,0 4
8. KK Kroměříž B 6 2 0 4 12,0:24,0 4
9. Bojkovice B 6 1 0 5 10,0:26,0 2
10. Hluk 6 0 0 6 5,0:31,0 0
LEDNÍ HOKEJ

Krajská liga mužů – 6. kolo: Uherský Brod – HC Mor. Budějovice 3:8, Uherský Ostroh – SK Minerva Boskovice 4:4, Vyškov – HK Kroměříž 1:2, Velké Meziříčí – HC Kometa Úvoz nehl.

1. Mor. Budějovice 4 4 0 0 0 0 24:8 8
2. Uherské Hradiště 4 4 0 0 0 0 25:12 8
3. Uherský Ostroh 5 3 0 1 0 1 19:13 7
4. Uherský Brod 4 2 0 1 0 1 22:13 5
5. Kroměříž 6 2 0 1 0 3 15:17 5
6. Velká Bíteš 5 2 0 0 0 3 15:20 4
7. Boskovice 5 1 0 1 0 3 15:26 3
8. Velké Meziříčí 4 1 0 0 0 3 12:18 2
9. Kometa Úvoz 3 1 0 0 0 2 6:13 2
10. Vyškov 6 1 0 0 0 5 16:29 2
RAGBY

Extraliga – 10. kolo: Petrovice – Tatra 0:67 (0:31), Dragon – Slavia 12:33 (12:14), Bystrc – Sparta 6:33 (3:19), Zlín – Říčany 5:97, Vyškov – Praga 10:50

1. Slavia 10 10 0 0 +199 47
2. Tatra 10 9 0 1 +354 44
3. Říčany 10 7 0 3 +228 35
4. Sparta 10 7 0 3 +97 34
5. Praga 10 6 0 4 +142 30
6. Dragon 10 5 0 5 +140 26
7. Vyškov 10 3 0 7 –121 16
8. Petrovice 10 2 0 8 –358 9
9. Bystrc 10 1 0 9 –240 3
10. Zlín 10 0 0 10 –441 1
ŠACHY

Extraliga – 1. kolo: A64 VALOZ Grygov 3 – 5 SK Zlín, Geofin Ostrava 6,5 – 1,5 DURAS BVK – Královo Pole, BŠŠ Frýdek-Místek 2,5 – 5,5 Polabiny, TŽ Třinec 3,5 – 4,5 SAGINA Pardubice, Mahrla Praha 4 – 4 1. Novoborský ŠK, TJ Bohemians Praha 3,5 – 4,5 Zikuda Turnov. 2. kolo: 1. Novoborský 7 – 1 TJ Bohemians Praha, Zikuda Turnov 2,5 – 5,5 Mahrla Praha, Polabiny 4,5 – 3,5 TŽ Třinec, SAGINA Pardubice 4 – 4 BŠŠ Frýdek-Místek, SK Zlín 2 – 6 Geofin Ostrava, DURAS BVK – Královo Pole 3,5 – 4,5 A64 VALOZ Grygov.

1. G. Ostrava 2 0 0 6 12.5 9
2. Polabiny 2 0 0 6 10.0 5
3. 1. Novoborský ŠK 1 1 0 4 11.0 8
4. Mahrla 1 1 0 4 9.5 6
5. Pardubice 1 1 0 4 8.5 5
6. Grygov 1 0 1 3 7.5 3
7. Turnov 1 0 1 3 7.0 3
8. SK Zlín 1 0 1 3 7.0 2
9. Frýdek-Místek 0 1 1 1 6.5 2
10. TŽ Třinec 0 0 2 0 7.0 3
11. – Královo Pole 0 0 2 0 5.0 2
12. Bohemians Praha 0 0 2 0 4.5 1

II. liga – sk. E, 2. kolo: Slavia Kroměříž B 2,5 – 5,5 Zlín B, Orel Ořechov 4 – 4 SPgŠ+G Znojmo, 64 Brno 2 – 6 Staré Město C, Lokomotiva Brno C 6,5 – 1,5 Lokomotiva Brno A, Staré Město B 6 – 2 MKS Holešov, HPM TEC Hustopeče 4,5 – 3,5 SK Prostějov.

1. Zlín B 2 0 0 6 11.5 10
2. Staré Město B 2 0 0 6 11.5 8
3. Staré Město C 2 0 0 6 11.0 8
4. Lok. Brno C 2 0 0 6 11.0 8
5. Hustopeče 2 0 0 6 10.5 8
6. 64 Brno 1 0 1 3 6.5 4
7. Ořechov 0 1 1 1 7.0 3
8. SPgŠ+G Znojmo 0 1 1 1 6.0 3
9. SK Prostějov 0 0 2 0 6.0 2
10. MKS Holešov 0 0 2 0 5.5 3
11. Lok. Brno 0 0 2 0 5.0 2
12. Slavia Kroměříž B 0 0 2 0 4.5 3

II. liga – sk. F, 2. kolo: Sokol Šumperk 4 – 4 Slavoj Bruntál, Mittal B 4 – 4 MSA Dolní Benešov A, Mořkov 4 – 4 BŠS FM B, Třinec C 4 – 4 VOKD Poruba, Baník Havířov 3 – 5 A64 Grygov B, Zbrojovka Vsetín 3 – 5 Sokol Dobrá.

1. Grygov B 2 0 0 6 13.0 12
2. Mittal B 1 1 0 4 9.5 7
3. VOKD Poruba 1 1 0 4 8.5 7
4. Dolní Benešov A 1 1 0 4 8.5 5
5. Dobrá 1 0 1 3 8.5 6
6. Havířov 1 0 1 3 7.5 5
7. Třinec C 0 2 0 2 8.0 6
8. FM B 0 1 1 1 7.5 4
9. Mořkov 0 1 1 1 7.5 4
10. Vsetín 0 1 1 1 7.0 4
11. Bruntál 0 1 1 1 6.5 5
12. Šumperk 0 1 1 1 4.0 3
VOLEJBAL

I. liga mužů: Poštorná – Staré Město 2:3, České Budějovice – ČZU Praha B 3:0, Brno B – MFF Praha 3:1, Jablonec n. N. – Dobřichovice 3:2, Vrchlabí – Prosek 3:1, ČVS-SCM-JRI – Chomutov 2:3, České Budějovice – MFF Praha 3:1, Brno B – ČZU Praha B 3:0, Jablonec n. N. – Prosek 3:0, Vrchlabí – Dobřichovice 0:3, ČVS-SCM-JRI – Chomutov 2:3.

1. České Budějovice 11 10 1 31:11 21
2. Brno B 11 8 3 28:15 19
3. ČZU Praha B 11 7 4 21:16 18
4. Staré Město 11 7 4 23:18 18
5. MFF Praha 11 6 5 23:20 17
6. Chomutov 11 6 5 24:22 17
7. Dobřichovice 9 7 2 25:8 16
8. Odolena Voda 9 6 3 20:13 15
9. ČVS-SCM-JRI 14 0 14 14:42 14
10. Jablonec n. N. 9 4 5 17:18 13
11. Prosek Praha 11 2 9 10:30 13
12. Vrchlabí 9 3 6 10:21 12
13. Poštorná 9 2 7 11:23 11

I. liga žen, skupina B: Univerzita Brno – Uherské Hradiště 3:1 a 3:0, SGLD Brno B – Opava 3:0 a 3:2, MS Brno – Nový Jičín 1:3 a 3:0.

1. SGLD Brno B 12 8 4 25:18 20
2. MS Brno 12 7 5 27:23 19
3. Opava 12 7 5 24:22 19
4. Nový Jičín 12 6 6 23:21 18
5. Univerzita Brno 12 6 6 22:22 18
6. Uherské Hradiště 12 2 10 16:31 14

II. liga mužů, skupina C: Palkovice – Drásov 3:1 a 3:0, Vyškov – Olomouc 1:3 a 3:1, Holešov – Holubice 1:3 a 2:3, Střelice – Bučovice 2:3 a 0:3.

1. Palkovice 10 9 1 29:8 19
2. Bučovice 10 9 1 28:9 19
3. Drásov 10 8 2 25:8 18
4. Holubice 10 5 5 22:20 15
5. Vyškov 10 4 6 16:22 14
6. Střelice 10 3 7 16:23 13
7. UP Olomouc 10 3 7 13:25 13
8. Hlučín 8 4 4 13:18 12
9. VŠB Ostrava 8 3 5 12:20 11
10. SKP Holešov 10 0 10 9:30 10

Krajský přebor mužů: TJ Bojkovice A – VSK Staré Město B 3:2 a 0:3, VK Napajedla – SKV Hošťálková 0:3 a 3:2, SK Spartak Hulín – SKP Holešov B 2:3 a 3:1, VK MEZ Vsetín – Slov. Slavia Uherské Hradiště A 3:0 a 3:0.

1. Napajedla 10 8 2 24:12 18
2. Bojkovice A 10 6 4 21:16 16
3. Nivnice 8 7 1 22:9 15
4. Hošťálková 8 6 2 22:8 14
5. Vsetín 8 5 3 16:11 13
6. Holešov B 10 2 8 11:27 12
7. Uherské Hradiště A 10 2 8 10:26 12
8. Staré Město B 8 2 6 13:19 10
9. Hulín 8 2 6 10:21 10

Krajský přebor žen: VK Austin Vsetín – TJ Spartak Uherský Brod 3:0 a 3:0, VŠSK Univerzita Zlín – TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště B 1:3 a 2:3, SK Slavičín – TJ Rožnov p. R. 3:0 a 3:0, SK Spartak Hulín – TJ Holešov 1:3 a 0:3.

1. Vsetín 12 11 1 34:4 23
2. Slavičín 10 9 1 28:6 19
3. Hošťálková 10 7 3 23:13 17
4. Valašské Meziříčí 10 7 3 26:17 17
5. Uherské Hradiště B 10 7 3 22:16 17
6. Holešov 12 5 7 21:26 17
7. Univerzita Zlín 12 4 8 17:26 16
8. Rožnov p. R. 12 4 8 16:25 16
9. Uherský Brod 10 1 9 11:28 11
10. Hulín 10 1 9 6:29 11
11. Kroměříž 8 2 6 8:22 10
11.11.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ilustrační foto.

Kupte si kabelku. Nošenou, ale s duší

Nikdo by nepodpořil menšinovou vládu ANO, pokud by v ní byl i nebyl Andrej Babiš.
AKTUALIZOVÁNO
1 51

V superdebatě rezonovala otázka referenda. Není to zlaté tele, upozornil Bartoš

Nejstarší kandidát v kraji Jan Uherka: Všichni chybujeme, i politické strany

Dlouhých pětašedesát let se čile zajímá o politické dění dnes už čtyřiasedmdesátiletý Jan Uherka z Uherského Brodu. V nadcházejících volbách do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky kandiduje ze čtrnácté pozice za ČSSD, přičemž je nejstarším kandidátem napříč všemi kandidátkami.

Koupila jsem si dvě housenky

Nakukuji do dveří sálu, který se hemží lidmi. Nejen děti zaujatě pozorují obrovské skleněné vitríny seřazené na stolech v dlouhých řadách téměř přes celý obrovský sál. Zdají se nekonečné. V nich se skrývají více či méně vzácné exempláře brouků, nejkrásnější druhy motýlů, ale i hadů, pavouků, gekončíků, chameleonů a dalších zajímavých potvůrek.  

Jsme z ciziny a studujeme ve Zlíně! Studenti slavili výročí Erasmu

Vlajkový průvod prošel ve středu 18. října Zlínem. Byl oslavou třicátého výročí výměnného pobytu Erasmus, díky němuž mají možnost studovat studenti v jiných zemích světa. Univerzitu Tomáše Bati navštěvuje přibližně tisícovka zahraničních studentů. Kulturu své země přiblížili ostatním i formou ochutnávek jídla v Univerzitním centru.

Hyenismus v ulicích měst: Využívají postižení druhých, aby mohli krást

Lýdia a Isabela. Dvě devatenáctileté Rumunky se ve středu kolem 14 hodiny snažily přesvědčit na zlínském náměstí Míru kolemjdoucí, že jsou hluchoněmé Češky, které vybírají finanční pomoc pro postižené spoluobčany, vše pod vlajkou EU. Ti, kteří jim naletěli, museli do předem připraveného formuláře uvést své jméno, adresu, částku kterou přispívají a podpis.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení