BASKETBAL

II. liga mužů, skupina C: Olomouc– Proton Zlín U2084:70.

1.Uherský Brod 12 11 1 1040:848 23
2.Šlapanice 11 10 1 870:731 21
3.Slavia Kroměříž 12 7 5 879:901 19
4.MU Brno 11 7 4 885:759 18
5.Valašské Meziříčí 12 6 6 853:821 18
6.Olomouc 12 4 8 850:894 16
7.Třebíč 12 4 8 892:944 16
8.Proton Zlín U20 10 6 4 709:751 16
9.Slezská Ostrava 12 4 8 943:1006 16
10.Žabovřesky 12 4 8 861:922 16
11.Poruba 12 4 8 791:910 16
12.Nový Jičín 12 3 9 955:1041 15

Jihomoravský přebor mužů I: Žabovřesky B– Žďár n. S. B 85:76, Husovice– BK Jihlava A72:47, Podolí– Babice nad Svitavou A63:85, Blansko– Boskovice 83:95, Tesla Brno– JVSB Uherské Hradiště 80:56, Žabovřesky B– Jihlava A44:63, Husovice– Žďár n. S. B 92:53, Podolí– Boskovice 53:74, Blansko– Babice n. S. A81:68, Černovice– Uherské Hradiště89:70.

1.Boskovice 13 13 0 1045:757 26
2.Jihlava A 13 11 2 941:806 24
3.Husovice 13 10 3 999:833 23
4.Tesla Brno 12 9 3 901:746 21
5.Žďár n. S. B 13 7 6 939:987 20
6.Černovice 12 5 7 793:817 17
7.Blansko 13 4 9 891:960 17
8.Babice n. S. A 13 4 9 872:946 17
9.Žabovřesky B 13 4 9 755:864 17
10.Podolí 13 2 11 770:972 15
11.Uherské Hradiště 12 1 11 780:998 13

Jihomoravský přebor mužů II: Kyjov– Znojmo A44:54, Uherský Brod– Jihlava B 61:57, Boskovice– Kuřim 61:53, Tišnov– Břeclav 91:71, Vyškov A– Slavičín 66:79, Slavia Kroměříž B– Proton Zlín B 78:62, Kyjov– Jihlava B 92:60, Uherský Brod– Znojmo A88:56, Boskovice– Břeclav 35:83, Tišnov– Kuřim 66:58, Vyškov A– Proton Zlín B 74:77, Slavia Kroměříž B– SK Slavičín93:61.

1.Zlín B 14 13 1 1069:883 27
2.Kroměříž B 14 11 3 1128:858 25
3.Břeclav 14 11 3 1030:852 25
4.Tišnov 14 10 4 1056:835 24
5.Uherský Brod 14 8 6 867:822 22
6.Znojmo A 14 8 6 928:901 22
7.Kyjov 14 6 8 889:912 20
8.Slavičín 14 6 8 941:1003 20
9.Jihlava B 14 5 9 946:1023 19
10.Kuřim 14 4 10 900:1000 18
11.Vyškov A 14 1 13 826:1126 15
12.Boskovice 14 1 13 699:1064 15

Jihomoravský přebor mužů III: Proton Zlín U54– TJ Sokol Slavkov 93:52, Hluk– Mikulov48:86.

1.Zlín U54 12 12 0 903:592 24
2.Vyškov B 12 9 3 876:744 21
3.Mikulov 11 9 2 760:614 20
4.Slavkov 12 6 6 865:847 18
5.Velkobílovičtí Drozdi 12 4 8 774:783 16
6.Ždánice 11 5 6 687:760 16
7.Židlochovice 12 2 10 591:798 14
8.Hluk 12 0 12 564:882 12

Jihomoravský přebor žen II: Vyškov– Lanžhot 48:57, Uherský Brod– Ratíškovice 45:46, Vyškov– Lanžhot 29:70, Uherský Brod– Ratíškovice51:54.

1.Podolí 8 8 0 592:382 16
2.Ratíškovice 10 6 4 585:554 16
3.Uherský Brod 10 5 5 602:551 15
4.Lanžhot 10 4 6 549:553 14
5.Vyškov 10 1 9 510:798 11

Středomoravský přebor žen: Šumperk– Proton Zlín 52:63, Hranické Panterky– UP Olomouc C36:77.

1.Zlín 8 8 0 700:321 16
2.Šumperk 8 6 2 575:386 14
3.UP Olomouc C 8 3 5 391:479 11
4.OSK Olomouc 7 2 5 357:366 9
5.Hranické Panterky 7 0 7 207:678 7
FLORBAL

III. liga mužů divize VI: Zásobování Florbal Team– Dubňany 6:9, Bučovice– Holešov 8:8, Sivice– MEZ Vsetín 5:7, Bulldogs Brno B– Boskovice 10:0, Holešov– Sivice 4:3, Boskovice– Dubňany 2:4, Zásobování Florbal Team– Bulldogs Brno B 4:13, Bučovice– MEZ Vsetín 7:11, Otrokovice B– Ratíškovice 5:4, Slavičín– Klobouky 5:8, Ratíškovice– Slavičín 8:5, Otrokovice B– Klobouky8:4.

1.Klobouky 12 9 2 1 85:42 29
2.G. Brno I 12 9 1 2 70:26 28
3.Bulldogs Brno B 12 9 1 2 83:44 28
4.Bučovice 14 8 1 5 115:88 25
5.Holešov 12 7 2 3 53:38 23
6.Otrokovice B 12 7 0 5 39:52 21
7.Dubňany 14 6 1 7 59:68 19
8.Slavičín 14 5 1 8 63:79 16
9.Sivice 14 4 3 7 71:76 15
10.Ratíškovice 12 4 2 6 55:57 14
11.MEZ Vsetín 12 4 0 8 65:84 12
12.Florbal Team 14 2 0 12 59:123 6
13.Boskovice 12 1 2 9 25:65 5

Zlínská liga mužů divize B: 1.AC Uherský Brod– FbC Orel Uherský Brod 2:3, Nivnice– Květná 12:5, Kunovští Orli– Hluk 3:3, Dolní Němčí– 1.AC Uherský Brod 7:5, FbC Orel Uherský Brod– Nivnice 2:2, Květná– Kunovští Orli4:8.

1.Dolní Němčí 9 8 0 1 57:28 24
2.1. AC Uherský Brod 10 6 2 2 63:33 20
3.Spartak Hluk 9 4 3 2 54:34 15
4.Orel Uh. Brod 10 4 2 4 42:35 14
5.Kunovští Orli 10 3 3 4 43:44 12
6.Orel Nivnice 10 3 2 5 39:43 11
7.FbC Květná 10 0 0 10 30:111 0
FUTSAL

Krajská liga: SK Speed Otrokovice– Rovers Otrokovice 6:2 (4:2), Vokno Kroměříž– FC Relax Prostějov 1:3 (1:1), Plumlov– Jiřina Prostějov 0:3 (0:0), FC Relax Prostějov– SK Speed 7:1 (4:1), Jiřina– Vokno 1:2 (1:1), Rovers– Plumlov 4:5 (1:2), SK Speed– Jiřina Prostějov 4:5 (0:5), Vokno– Rovers 9:3 (5:1), Druko Zlín– SK BURE Hulín 2:5 (1:2), Harko Kroměříž– Ekosolaris Kroměříž 1:7 (0:4), F. C. Victoria Kroměříž– Lihovar Kojetín 2:2 (1:1), Ekosolaris– Druko 4:2 (1:1), SK BURE– F. C. Victoria 0:4 (0:3), Lihovar– Harko 5:0 (2:0), F. C. Victoria– Ekosolaris 1:5 (0:2), Druko– Lihovar 2:4 (1:0), Harko– SK BURE 1:4(0:2).

1.Relax Prostějov 15 13 2 0 82:23 41
2.Jiřina Prostějov 17 12 1 4 47:29 37
3.Vokno Kroměříž 17 11 2 4 66:38 35
4.Kojetín 17 8 4 5 47:35 28
5.Rovers Otrokovice 16 9 1 6 45:48 28
6.Indiana Plumlov 15 8 3 4 46:42 27
7.Ekosolaris Kroměříž 17 7 4 6 51:41 25
8.Hulín 16 7 0 9 50:53 21
9.Speed Otrokovice 17 6 2 9 43:61 20
10.Harko Kroměříž 17 3 1 13 30:61 10
11.Druko Zlín 17 3 0 14 36:73 9
12.Victoria Kroměříž 17 1 2 14 29:68 5

I. okresní liga, Kroměříž: Bílany– Bonus Bystřice p. H. 1:6 (0:2), Kospol Holešov– Unicorn Holešov 1:3 (0:1), Ligáči Zdounky– Rataje 2:2 (1:0), Unicorn– Bonus 1:3 (0:1), Bílany– Retro KSK Holešov 3:4 (2:2), Ligáči– Zelená Křídla Ludslavice 3:3 (2:3), Kospol– Kanada Holešov 1:0 (0:0), Rataje– UHanuša Bystřice p. H. 3:4 (1:1), Retro KSK– Zelená Křídla 3:3 (1:1), Kanada– UHanuša 0:2(0:0).

1.Bonus Bystřice p. H. 14 13 0 1 69:24 39
2.Unicorn Holešov 14 9 2 3 43:28 29
3.UHanuša 14 9 1 4 58:35 28
4.Retro Holešov 14 8 2 4 47:42 26
5.Zelená Křídla 14 6 4 4 40:30 22
6.Kospol 14 5 1 8 26:38 16
7.Kanada 14 5 0 9 26:32 15
8.Ligáči Zdounky 13 3 3 7 26:51 12
9.S. Rataje 14 3 1 10 36:49 10
10.Bílany 13 1 0 12 23:65 3

II. okresní liga, Kroměříž: Všetuly– Planktoni Kroměříž 0:2 (0:0), Skaštice– Tipec Ludslavice 5:5 (1:1), Velké Těšany– Ferbínek Kroměříž 2:1 (1:0), Devils Kroměříž– Růžoví plameňáci Holešov 2:4 (0:3), Ferbínek– Planktoni 1:3 (0:1), Skaštice– Všetuly 0:3 (0:0), Devils– Tipec 0:4 (0:3), Růžoví plameňáci Holešov– Velké Těšany 8:0(2:0).

1.Růžoví plameňáci 14 10 2 2 54:26 32
2.Skaštice 14 9 2 3 82:38 29
3.Tipec Ludslavice 14 7 5 2 43:32 26
4.Planktoni Kroměříž 14 6 3 5 31:40 21
5.Ferbínek Kroměříž 14 5 3 6 28:35 18
6.Všetuly 14 5 2 7 27:36 17
7.Velké Těšany 14 3 0 11 24:47 9
8.Devils Kroměříž 14 2 1 11 20:55 7

I. okresní liga, Zlín: 1.FC Bus Zlín– Spalmotor Olimpo Tlumačov 7:6 (3:2), Young boys Baťov– ASC Bohuslavice 0:3 (0:2), Omegaspor 97– 1.FC Bus Zlín 1:6 (0:3), Spalmotor– ASC Bohuslavice 1:10 (0:5), Young boys– SFC Otrokovice 0:7 (0:1), Jiskra– NASA Napajedla 3:6 (1:3), Omegaspor 97– SFC Otrokovice 2:3 (2:2), Jiskra Otrokovice– LEDO Zborovice 2:3 (1:1), Zanzibar Prštné– FC Internazionale Otrokovice 3:6 (2:6), NASA– VŠSK Univerzita 4:1 (2:0), FC Internazionale– LEDO Zborovice 5:1 (2:0), VŠSK Zlín– Zanzibar 2:2(2:1)

1.ASC Bohuslavice 14 11 3 0 51:22 36
2.Internazionale 14 9 3 2 59:24 30
3.NASA Napajedla 14 9 3 2 51:32 30
4.1. FC Bus Zlín 14 7 3 4 47:43 24
5.LEDO Zborovice 14 6 3 5 42:33 21
6.Univerzita Zlín 14 5 3 6 38:42 18
7.Zanzibar Prštné 14 4 4 6 31:36 16
8.Omegaspor 97 14 5 1 8 25:38 16
9.YB Baťov 14 4 3 7 33:43 15
10.SFC Otrokovice 14 4 2 8 27:49 14
11.Jiskra Otrokovice 14 3 3 8 21:31 12
12.Tlumačov 14 1 1 12 25:57 4

II. okresní liga, Zlín: Středa Chropyně– SK IMOS Kvasice 2:6 (1:2), SC Sogos Otrokovice– Bernard Napajedla 0:3 (0:2), TEFO Chropyně– SK IMOS Kvasice 2:1 (0:1), Bernard Napajedla– Středa 6:1 (3:1), SC Sogos– TEFO 7:1 (2:0), Futurum Zlín– FC Berry Zlín 2:3 (1:0), Legea Otrokovice– FC Gunners Boršice 4:5 (1:3), Parador Team Březolupy– Futurum 1:7 (0:3), FC Berry– FC Gunners 1:4 (0:3), Parador Team– Legea 0:5(0:2)

1.Bernard Napajedla 14 9 3 2 46:14 30
2.Legea Otrokovice 14 9 3 2 49:22 30
3.SK IMOS Kvasice 14 9 2 3 50:20 29
4.Futurum Zlín 14 7 3 4 36:31 24
5.TEFO Chropyně 14 5 3 6 41:53 18
6.Sogos Otrokovice 14 4 4 6 30:28 16
7.Středa Chropyně 14 5 1 8 33:35 16
8.FC Berry Zlín 14 4 3 7 21:42 15
9.Gunners Boršice 14 4 0 10 34:69 12
10.Březolupy 14 3 0 11 19:45 9
KUŽELKY

I. liga mužů: Vrchlabí– Slavoj Praha 1:7, Husovice– Přerov 1:7, Česká Třebová– Jihlava 2:6, Náchod– Kovářská 8:0, TJ Sokol Luhačovice– Zábřeh 6:2, Dačice– Moravská Slavia Brno6:2.

1.Náchod 12 10 1 1 70,5:25,5 21
2.Slavoj Praha 12 9 1 2 69,5:26,5 19
3.Luhačovice 12 9 1 2 58,5:37,5 19
4.Jihlava 12 7 2 3 56,0:40,0 16
5.Česká Třebová 12 6 0 6 49,5:46,5 12
6.Dačice 12 6 0 6 47,0:49,0 12
7.Přerov 12 6 0 6 46,0:50,0 12
8.Kovářská 12 4 1 7 38,0:58,0 9
9.MS Brno 12 3 1 8 37,0:59,0 7
10.Zábřeh 12 3 1 8 35,5:60,5 7
11.Husovice 12 2 1 9 36,0:60,0 5
12.Vrchlabí 12 2 1 9 32,5:63,5 5

I. liga žen: Neratovice– Slavia Praha 0:8, Zábřeh A– Přerov 2:6, Šumperk– Jičín 7:1, Náchod– Konstruktiva Praha 1:7, Blansko– KC Zlín5:3.

1.Slavia Praha 11 9 0 2 62,0:26,0 18
2.Blansko 11 9 0 2 56,0:32,0 18
3.Šumperk 11 7 0 4 47,0:41,0 14
4.Náchod 11 6 0 5 47,0:41,0 12
5.Zábřeh A 11 6 0 5 47,0:41,0 12
6.Konstruktiva Praha 11 5 0 6 45,0:43,0 10
7.Jičín 11 5 0 6 43,0:45,0 10
8.Zábřeh B 10 4 0 6 38,0:42,0 8
9.Přerov 11 4 0 7 38,0:50,0 8
10.KC Zlín 11 4 0 7 37,0:51,0 8
11.Neratovice 11 1 0 10 20,0:68,0 2

II. liga mužů, skupina B: Moravská Slávia Brno B– Blansko 6:2, Přemyslovice– TJ Valašské Meziříčí 2:6, Šumperk– Náchod B 6:2, Opava– Třebíč 7:1, Hodonín– Rychnov nad Kněžnou 3:5, Dačice B– KK CAMO Slavičín7:1.

1.Valašské Meziříčí 12 9 1 2 63,5:32,5 19
2.Opava 12 9 0 3 62,0:34,0 18
3.Slavičín 12 7 0 5 54,0:42,0 14
4.Šumperk 12 6 2 4 54,0:42,0 14
5.MS Brno B 12 7 0 5 52,0:44,0 14
6.Blansko 12 6 1 5 51,5:44,5 13
7.Rychnov n. Kn. 12 6 1 5 49,0:47,0 13
8.Přemyslovice 12 5 1 6 46,0:50,0 11
9.Třebíč 12 5 1 6 43,5:52,5 11
10.Náchod B 12 4 0 8 41,5:54,5 8
11.Dačice B 12 2 1 9 30,5:65,5 5
12.Hodonín 12 2 0 10 28,5:67,5 4

II. liga žen, skupina B: Olomouc A– Olomouc B 8:0, Husovice– TJ Valašské Meziříčí 2:6, Opava– Jihlava 6:2, Rosice– Šumperk B 6:2, Ratíškovice– Vyškov 7:1, TJ Zbrojovka Vsetín– KK Kroměříž8:0.

1.Valašské Meziříčí 12 10 0 2 66,0:30,0 20
2.KK Kroměříž 12 9 0 3 61,0:35,0 18
3.Jihlava 12 8 1 3 65,0:31,0 17
4.Vsetín 12 7 1 4 54,0:42,0 15
5.Vyškov 12 7 1 4 53,0:43,0 15
6.Ratíškovice 12 6 1 5 60,0:36,0 13
7.Olomouc A 12 5 0 7 45,0:51,0 10
8.Opava 12 5 0 7 42,5:53,5 10
9.Husovice 12 5 0 7 40,0:56,0 10
10.Rosice 12 3 1 8 36,5:59,5 7
11.Šumperk B 12 3 1 8 34,5:61,5 7
12.Olomouc B 12 1 0 11 18,5:77,5 2

III. liga mužů, skupina C: Olomouc– Horní Benešov 3:5, Zábřeh B– Přerov B 0,5:7,5, Michálkovice– Jeseník 6:2, Opava B– Prostějov 6:2, Sokol Kare Luhačovice B– Vyškov 5:3, Krnov– TJ Jiskra Rýmařov7:1.

1.Horní Benešov 12 9 1 2 60,0:36,0 19
2.Vyškov 12 9 0 3 65,5:30,5 18
3.Olomouc 12 8 0 4 60,0:36,0 16
4.Přerov B 12 8 0 4 53,5:42,5 16
5.Zábřeh B 12 7 0 5 52,0:44,0 14
6.Prostějov 12 7 0 5 50,5:45,5 14
7.Michálkovice 12 5 1 6 47,0:49,0 11
8.Krnov 12 5 0 7 43,0:53,0 10
9.Opava B 12 4 2 6 43,0:53,0 10
10.Rýmařov 12 2 2 8 35,5:60,5 6
11.Luhačovice B 12 3 0 9 34,0:62,0 6
12.Jeseník 12 2 0 10 32,0:64,0 4

Jihomoravská divize: Sokol Brno IV– Boskovice 7:1, Židenice– TJ Zbrojovka Vsetín 6:2, Znojmo– KK CAMO Slavičín B 5,5:2,5, Blansko C– Rosice B 5:3, TJ Sokol Machová– Čejkovice 6:2, Dubňany– TJ Valašské Meziříčí B 7:1, TJ Slavia Kroměříž– Valtice5:3.

1.Machová 14 10 0 4 69,0:43,0 20
2.Slavia Kroměříž 14 9 1 4 57,5:54,5 19
3.Valtice 14 9 0 5 69,5:42,5 18
4.Čejkovice 15 9 0 6 72,0:48,0 18
5.Dubňany 15 8 0 7 63,0:57,0 16
6.Valašské Meziříčí B 14 7 1 6 58,0:54,0 15
7.Boskovice 14 6 2 6 57,0:55,0 14
8.Znojmo 14 5 3 6 59,5:52,5 13
9.Blansko C 14 6 1 7 52,0:60,0 13
10.Sokol Brno IV 14 6 0 8 49,0:63,0 12
11.Slavičín B 14 5 1 8 47,5:64,5 11
12.Vsetín 14 5 0 9 50,0:62,0 10
13.Židenice 14 5 0 9 41,0:71,0 10
14.Rosice B 14 4 1 9 47,0:65,0 9

Krajský přebor: KC Zlín C– KC Zlín A2:6, TJ Jiskra Otrokovice B– Sport centrum Bylnice A8:0, TJ Jiskra Otrokovice A– TJ Bojkovice Krons A1:7, KC Zlín B– TJ Slavia Kroměříž B 6:2, TJ Sokol Machová B– Kuželkářský klub Kroměříž A5:3.

1.Zlín A 11 8 0 3 58,0:30,0 16
2.Otrokovice A 11 8 0 3 55,0:33,0 16
3.Luhačovice C 10 7 0 3 52,5:27,5 14
4.Bojkovice A 11 6 2 3 50,5:37,5 14
5.KK Kroměříž A 11 6 1 4 50,0:38,0 13
6.Bylnice A 11 6 1 4 45,0:43,0 13
7.Otrokovice B 11 4 1 6 43,0:45,0 9
8.Zlín B 11 3 1 7 33,0:55,0 7
9.Slavia Kroměříž B 11 3 0 8 34,5:53,5 6
10.Machová B 11 3 0 8 29,5:58,5 6
11.Zlín C 11 3 0 8 29,0:59,0 6
LEDNÍ HOKEJ

Krajská liga mužů– 14.kolo: Velké Meziříčí– MBK Vyškov 3:2, Velká Bíteš– Kroměříž 4:5, Boskovice– Uherský Ostroh 4:0, Uherské Hradiště– Mor. Budějovice 3:6, Uherský Brod– Kometa Úvoz 2:7.15. kolo: Uherský Brod– HVelké Meziříčí 8:0, Kometa Úvouz– Uherské Hradiště 3:8, Mor. Budějovice– HOKEJ Uherský Ostroh 1:1, Velká Bíteš– SK Minerva Boskovice 5:7, Kroměříž– MBK Vyškov3:5.

1.M. Budějovice 15 10 0 3 0 2 85:36 23
2.Uherské Hradiště 15 10 0 3 0 2 79:53 23
3.Uherský Brod 15 9 0 2 0 4 71:44 20
4.Boskovice 15 8 0 3 0 4 61:55 19
5.Uherský Ostroh 15 6 0 5 0 4 45:37 17
6.Kometa Úvoz 15 6 0 5 0 4 51:47 17
7.Velká Bíteš 15 4 0 1 0 10 54:76 9
8.Kroměříž 15 4 0 1 0 10 39:70 9
9.Vyškov 15 2 0 3 0 10 45:75 7
10.Velké Meziříčí 15 2 0 2 0 11 32:69 6
STOLNÍ TENIS

I. liga mužů: Hodonín A– KST Zlín A10:4, Elizza Praha A– Matve Uherský Ostroh A8:10, Havířov C– Hradec Králové A0:10, Opava A– Liberec A9:9, El Niňo Praha C– Most A10:2, Sparta Praha A– Ústí n. L. A0:10, Elizza Praha A– KST Zlín A3:10, Hodonín A– Matve Uherský Ostroh A10:7, Opava A– Hradec Králové AImeda 9:9, Havířov C– Liberec A3:10, Sparta Praha A– Most A6:10, El Niňo Praha C– Ústí n. L. A10:1.

1.Hradec Králové A 13 10 2 1 124:69 35
2.Ústí n. L. A 13 10 1 2 118:70 34
3.Hodonín A 13 9 1 3 116:85 32
4.El Niňo Praha C 13 8 3 2 119:77 32
5.Liberec A 13 7 1 5 110:83 28
6.KST Zlín A 13 7 1 5 98:85 28
7.Opava A 13 6 2 5 89:98 27
8.Uherský Ostroh A 13 4 2 7 100:109 23
9.Elizza Praha A 13 4 0 9 82:110 21
10.Most A 13 3 0 10 80:117 19
11.Havířov C 13 2 1 10 70:123 18
12.Sparta Praha A 13 1 0 12 47:127 15

II. liga mužů, skupina B: Hodonín B– Orlová A0:10, MEZ Vsetín A– Třinec A10:3, Mokré Lazce B– Říčany A10:2, Brušperk A– Tišnov A10:7, MS Brno A– Mittal Ostrava B 10:4, MS Brno B– Jeseník A2:10, MEZ Vsetín A– Orlová A9:9, Hodonín B– Třinec A10:3, Brušperk A– Říčany A10:0, Mokré Lazce B– Tišnov A10:8, MS Brno B– Mittal Ostrava B 10:6, MS Brno A– Jeseník A10:3.

1.MS Brno A 14 10 3 1 133:66 37
2.Orlová A 13 10 3 0 127:61 36
3.Jeseník A 13 9 1 3 114:79 32
4.Tišnov A 13 8 0 5 110:103 29
5.MS Brno B 14 6 1 7 102:109 27
6.MEZ Vsetín A 13 5 3 5 112:101 26
7.Mokré Lazce B 13 5 2 6 97:105 25
8.Hodonín B 13 5 1 7 94:105 24
9.Brušperk A 13 4 1 8 88:105 22
10.Třinec A 13 3 2 8 78:112 21
11.Mittal Ostrava B 13 3 1 9 77:120 20
12.Říčany A 13 1 2 10 58:124 17
III. liga mužů, skupina E:

Jeseník B– Přerov A10:2, Poruba A– Rožnov p. R. A8:10, KST Dolní Němčí A– Studénka A6:10, KST Zlín B– Svinov A10:5, Strážnice A– KST Holešov A3:10, Vracov A– Sokol Zlín Kostelec A3:10, Poruba A– Přerov A10:5, Jeseník B– Rožnov p. R. A9:9, KST Zlín B– Studénka A10:8, KST Dolní Němčí A– SK Svinov A10:8, Vracov A– KST Holešov A7:10, Strážnice A– Sokol Zlín Kostelec A4:10.

1.Zlín Kostelec A 13 11 2 0 128:48 37
2.KST Zlín B 13 10 1 2 120:74 34
3.Jeseník B 13 9 2 2 113:75 33
4.KST Holešov A 13 9 2 2