VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fakta a výsledky mládežnických soutěží

Zlínský kraj - Fakta a výsledky mládežnických soutěží.

23.3.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Jan Charvát

BASKETBAL

Liga juniorů, skupina B o 8. a 11. místo: Kyjov – Valašské Meziříčí 67:43, H. Králové – Žďár n. S. 86:74, Valašské Meziříčí – Kyjov 39:56, Žďár n. S. – H. Králové 106:57.
8. Kyjov 24 13 11 1583:1485 37
9. Hradec Králové 24 11 13 1674:1731 35
10. Žďár n. S. 24 10 14 1617:1672 34
11. Valašské Meziříčí 24 2 22 1286:1780 26

Společná soutěž střední a severní Moravy kadetů: Valašské Meziříčí – Karviná B 38:55 a 47:52, Přerov B – Olomouc 73:100 a 62:88, Hladnov – Snakes B 87:79 a 74:100.
1. UP Olomouc 32 29 3 3000:1487 61
2. Hladnov 32 25 7 2906:1554 57
3. Snakes Ostrava B 30 26 4 2615:1561 56
4. TBS Přerov B *4×94 30 18 12 1901:1711 48
5. Karviná B (Orlová) 34 12 22 1805:2534 45
6. Krnov 28 15 13 1649:1829 43
7. Valašské Meziříčí 30 9 21 1272:1890 39
8. Hlučín 28 9 19 1269:1970 37
9. Přerov A 30 7 23 1400:2220 37
10. Mohelnice 30 2 28 1241:2302 32

Liga žáků U14, skupina B: BK Prostějov – H. Králové 77:33, JBC Brno – Baskeťáci Josefov 107:54, BC Vysočina – Sl. MBA Kroměříž 50:76, BK Pardubice – Nový Jičín 132:55, Kolín – NH Ostrava 37:60, USK Praha – Příbor 96:39, JBC Brno – H. Králové 104:31, Prostějov – Baskeťáci Josefov 71:63, BK Pardubice – Sl. MBA Kroměříž 96:30, BC Vysočina – Nový Jičín 62:61, USK Praha – NH Ostrava 86:27, Kolín – Příbor 34:143.

Konečná tabulka
1. BK Pardubice 22 22 0 2180:895 44
2. USK Praha 22 18 4 1786:1200 40
3. JBC Brno 22 17 5 1729:1160 39
4. Baskeťáci Josefov 22 15 7 1574:1297 37
5. Kroměříž 22 14 8 1569:1343 36
6. Příbor 22 10 12 1601:1516 32
7. Hradec Králové 22 10 12 1282:1716 32
8. BK Prostějov 22 10 12 1488:1404 32
9. NH Ostrava 22 9 13 1502:1499 31
10. Nový Jičín 22 4 18 1204:1976 26
11. BC Vysočina 22 2 20 1042:1985 24
12. Kolín 22 1 21 997:1963 23

Jihomoravský přebor starších mini chlapců: TJ Slavia Kroměříž B 68:19 a 46:24.
1. SAM BŠM Brno 20 19 1 1329:726 39
2. Kroměříž B 22 15 7 1280:765 37
3. Kyjov 18 15 3 1344:588 33
4. Blansko 20 6 14 859:1179 26
5. Žďár n. S. 18 6 12 591:891 24
6. JBC Brno 18 5 13 620:1024 23
7. Žabovřesky 20 2 18 556:1406 2

Liga mladších dorostenek, skupina B: Bruntál – Žďár n. S. 52:43, SBŠ Ostrava B – Pelhřimov 46:63, Havířov – UP Olomouc 64:68, Příbor – Pliska Pardubice B 101:39, TJ Slavia Proton Kroměříž – Kolín 63:73, SBŠ Ostrava B – Žďár n. S. 54:57, Bruntál – Pelhřimov 55:74, Frýdek-Místek – UP Olomouc 41:76, Kroměříž – Pliska Pardubice B 88:49, Příbor – Kolín 64:72.
1. UP Olomouc 22 22 0 1689:1070 44
2. Kolín 22 18 4 1539:1122 40
3. Pelhřimov 22 16 6 1526:1236 38
4. Kroměříž 22 15 7 1495:1295 37
5. Příbor 22 13 9 1535:1349 35
6. Žďár n. S. 22 13 9 1227:1030 35
7. Bruntál 22 11 11 1334:1155 33
8. Havířov 21 8 13 1144:1281 29
9. SBŠ Ostrava B 22 4 18 1117:1494 26
10. Frýdek-Místek 21 5 16 929:1492 26
11. Prostějov 20 4 16 1037:1381 24
12. Studánka Pardubice B 22 1 21 1092:1759 23

Liga mladších žákyň, skupina B: Frýdek-Místek – Valosun Brno 30:92, SBŠ Ostrava – Frisco Sika Brno 65:58, Kyjov – Studánka Pardubice 105:55, Sl. MBA Kroměříž – Žďár n. S. 46:90, H. Králové – OP Prostějov 71:55, Trutnov – Javorník 94:40, SBŠ Ostrava – Valosun Brno 76:49, Frýdek-Místek – Frisco Sika Brno 59:72, Sl. MBA Kroměříž – Studánka Pardubice 106:44, Kyjov – Žďár n. S. 36:58, Trutnov – Prostějov 73:78, H. Králové – Javorník 98:47.

Konečná tabulka
1. Hradec Králové 22 21 1 1913:1009 43
2. OP Prostějov 22 21 1 1751:966 43
3. Žďár n. S. 22 18 4 1647:893 40
4. Valosun Brno 22 15 7 1464:1021 37
5. SBŠ Ostrava 22 13 9 1396:1429 35
6. Kyjov 22 12 10 1441:1352 34
7. Trutnov 22 11 11 1475:1345 33
8. Frisco Sika Brno 22 7 15 1132:1339 29
9. Kroměříž 22 6 16 1208:1623 28
10. Studánka Pardubice 22 3 19 1051:1627 25
11. Frýdek-Místek 22 3 19 845:1920 25
12. Javorník 22 2 20 904:1703 24

FLORBAL

II. liga juniorů divize IV – 23. a 24. kolo: Hodonín – Panthers Otrokovice 5:6, Panthers Otrokovice – Frýdek-Místek A 11:0, Torpedo Havířov – Hodonín 11:4.
1. Torpedo Havířov 23 21 1 1 277:77 64
2. Otrokovice 24 18 3 3 180:71 57
3. Ostrava 22 16 2 4 197:89 50
4. Frýdek-Místek A 23 11 3 9 126:108 36
5. Hodonín 24 9 2 13 111:140 29
6. Přerov 22 7 0 15 99:121 21
7. Počenice 22 6 0 16 99:143 18
8. Holešov 22 5 2 15 70:179 17
9. Vsetín 22 1 1 20 39:230 4

III. liga juniorů divize VI – 10. kolo: Hluk – Hattrick Brno 4:2, Lanžhot – Orel Uherský Brod 5:5, Hluk – Slavkov 11:0, Hattrick Brno – Orel Uherský Brod 9:1, Slavkov – Lanžhot 4:9.
1. Hluk 17 14 1 2 101:48 43
2. Sokol Brno I 14 13 0 1 75:26 39
3. Lanžhot 17 6 1 10 62:74 19
4. Hattrick Brno 14 4 1 9 46:61 13
5. Orel Uherský Brod 16 4 1 11 51:85 13
6. Slavkov 14 3 0 11 38:79 9

II. liga dorostenců divize VI – 17. a 18. kolo: Sokol Brno I – FbC Holešov 11:2, Bulldogs Brno B – Počenice 4:1, Počenice – Sokol Brno I 1:24, FbC Holešov – Bulldogs Brno B 2:2.
1. Sokol Brno I 19 13 3 3 124:42 42
2. Zlín 17 14 0 3 105:58 42
3. Val. Klobouky 17 9 1 7 93:71 28
4. ZŠ Horní 17 8 2 7 81:68 26
5. Blansko 17 8 1 8 66:56 25
6. Bulldogs Brno B 19 7 4 8 83:76 25
7. Holešov 19 7 1 11 69:103 22
8. Počenice 19 0 0 19 27:174 0

I. liga juniorek divize IV – 19. a 20. kolo: 1. AC Uherský Brod – Brno Židenice 5:4, FBS Olomouc – Bulldogs Brno 11:7, Bulldogs Brno – 1. AC Uherský Brod 3:4, Brno Židenice – FBS Olomouc 1:4, Remedicum Ostrava – BCC Opava 9:2, 1. SC Vítkovice – Šumperk 1:0, BCC Opava – 1. SC Vítkovice 3:1, Šumperk – Remedicum Ostrava 0:20.
1. Vítkovice 21 17 0 4 113:43 51
2. Uherský Brod 21 14 2 5 103:68 44
3. Remedicum Ostrava 21 14 0 7 162:75 42
4. BCC Opava 21 11 4 6 92:81 37
5. FBS Olomouc 21 10 4 7 93:90 34
6. Bulldogs Brno 21 6 1 14 75:132 19
7. Brno Židenice 21 3 1 17 44:124 10
8. Šumperk 21 3 0 18 48:117 9

FOTBAL

I. liga dorostenek – 10. kolo: Teplice – Slavia 0:4 (0:1), Plzeň – Slovácko 2:0 (1:0), Ostrava – Sparta 0:7 (0:5).
1. Sparta 9 9 0 0 54:3 27
2. Slavia 9 7 1 1 32:9 22
3. Slovácko 9 6 1 2 32:11 19
4. Plzeň 9 5 0 4 29:15 15
5. Ostrava 9 4 1 4 12:26 13
6. H. Králové 8 3 0 5 10:17 9
7. Teplice 9 2 0 7 8:46 6
8. Brno 8 1 1 6 10:25 4
9. Pardubice 8 0 0 8 0:35 0

HÁZENÁ

I. liga st. dorostenců – 16. kolo: Bohunice – Třeboň 33:21, Dukla – Frýdek-Místek 27:25, Karviná – Jičín 39:39, Náchod – Ostrava 39:33, Kopřivnice – N.Veselí 37:20, Zubří – Talent Plzeň 30:41.
1. Karviná 16 14 1 1 585:457 29
2. Jičín 15 14 1 0 494:377 29
3. Talent Plzeň 16 11 1 4 486:402 23
4. Frýdek-Místek 16 9 3 4 427:394 21
5. Dukla 16 7 3 6 488:456 17
6. Zubří 15 6 0 9 438:460 12
7. Ostrava 16 5 2 9 385:463 12
8. Náchod 16 4 3 9 398:440 11
9. Kopřivnice 16 5 0 11 431:460 10
10. N. Veselí 16 5 0 11 431:468 10
11. Bohunice 16 5 0 11 436:498 10
12. Třeboň 16 3 0 13 371:495 6

II. liga st. dorostenců – sk. Morava, 16. kolo: V. Bystřice – Polanka 20:19, Olomouc – Maloměřice 44:32, Litovel – Rožnov p/R 31:30, Luhačovice – Zlín 25:27, Hranice – Vsetín 45:18, Přerov – Prostějov nehl.
1. Hranice 16 14 0 2 625:383 28
2. Zlín 16 14 0 2 541:434 28
3. Litovel 16 13 1 2 547:459 27
4. V. Bystřice 16 11 2 3 477:370 24
5. Polanka 16 10 0 6 447:367 20
6. Rožnov p. R. 16 9 1 6 497:459 19
7. Prostějov 15 6 0 9 456:538 12
8. Přerov 15 5 0 10 367:419 10
9. Olomouc 16 4 0 12 451:531 8
10. Vsetín 16 3 0 13 410:550 6
11. Maloměřice 16 2 0 14 391:532 4
12. Luhačovice 16 2 0 14 361:528 4

I. liga ml. dorostenců – sk. Morava, 16. kolo: Kopřivnice – N. Veselí 33:19, Karviná – Maloměřice 38:11, Brno – Prostějov 38:31, Hranice – Ostrava 32:26, Zubří – Zlín 42:24.
1. Kopřivnice 15 13 1 1 519:326 27
2. Zubří 15 12 2 1 542:335 26
3. Karviná 14 12 0 2 490:253 24
4. Ostrava 15 8 1 6 455:437 17
5. N. Veselí 15 7 2 6 410:402 16
6. Frýdek-Místek 14 7 1 6 400:352 15
7. Hranice 15 6 0 9 396:449 12
8. Brno 14 4 1 9 378:467 9
9. Zlín 15 4 0 11 336:480 8
10. Prostějov 14 2 0 12 364:574 4
11. Maloměřice 14 1 0 13 258:473 2

II. liga ml. dorostenců – sk. Morava, 16. kolo: Velké Meziříčí – Rožnov 24:30, STM Olomouc – Napajedla 41:15, Kostelec n.H. – Sokolnice 28:18.
1. Rožnov 12 11 1 0 430:292 23
2. STM Olomouc 13 10 1 2 394:286 21
3. Bystřice p. H. 12 6 2 4 344:297 14
4. HK Ivančice 11 7 0 4 315:276 14
5. Velké Meziříčí 13 6 1 6 387:321 13
6. V. Bystřice 10 5 1 4 330:292 11
7. Kostelec n. H. 11 5 0 6 279:289 10
8. Sokolnice 13 1 0 12 254:439 2
9. Napajedla 13 0 0 13 203:444 0

I. liga st. dorostenek – 16. kolo: HC Plzeň – Olomouc 27:24, Slavia – H. Brod 31:29, Kobylisy – S.Vršovice 23:26, Poruba – Spartak Třebíč 44:22, Písek – Č.Budějovice 33:20, Zlín – SVŠ Plzeň 39:25.
1. Písek 16 13 0 3 488:363 26
2. H. Brod 16 13 0 3 485:395 26
3. Slavia 16 12 1 3 477:353 25
4. Zlín 16 12 0 4 481:365 24
5. Olomouc 16 11 0 5 470:368 22
6. Poruba 16 9 1 6 415:358 19
7. HC Plzeň 16 8 0 8 379:394 16
8. S. Vršovice 16 7 0 9 388:439 14
9. SVŠ Plzeň 16 5 0 11 381:434 10
10. Třebíč 16 2 0 14 385:512 4
11. Č. Budějovice 16 2 0 14 315:529 4
12. Kobylisy 16 1 0 15 326:480 2

I. liga ml. dorostenek – sk. Morava, 16. kolo: Zábřeh – Olomouc 18:35, Poruba – Vlčnov 35:34, Zlín – Bohunice 31:25, Veselí n.M. – Otrokovice 25:21, Kunovice – V. Meziříčí 16:33.
1. Olomouc 15 15 0 0 490:289 30
2. Zlín 14 11 1 2 426:293 23
3. Bohunice 14 10 1 3 402:356 21
4. Otrokovice 14 10 0 4 404:320 20
5. Veselí n. M. 14 6 1 7 297:301 13
6. V. Meziříčí 13 6 0 7 339:381 12
7. Poruba 15 5 1 9 409:417 11
8. Vlčnov 14 5 1 8 368:391 11
9. Zábřeh 14 3 2 9 341:382 8
10. Karviná 14 3 1 10 293:373 7
11. Kunovice 15 0 0 15 209:475 0

LEDNÍ HOKEJ

Play off extraligy juniorů – čtvrtfinále: Znojmo – Zlín konečný stav série: 2:1 (3:1, 5:6 PP, 1:2), Litvínov – Sparta konečný stav série: 0:2 (1:4, 2:1 pp), Karlovy Vary – Vítkovice konečný stav série: 2:0 (4:3, 3:4), Třinec – Slavia konečný stav série: 0:2 (3:4 PP, 3:9). Semifinále: Znojmo – Slavia stav série: 1:0 (5:2). Karlovy Vary – Sparta stav série: 1:0 (3:2 PP).

Extraliga staršího dorostu, II. část – skupina A: 22. kolo: Sparta – Litvínov 3:2, Vítkovice – Havlíčkův Brod 2:5, Pardubice – Plzeň 6:2, Slavia – Hradec Králové 3:1, České Budějovice – Vsetín 1:3, Třinec – Zlín 2:1. Osmifinále play off: Havířov – Zlín stav série: 0:1 (3:5), Slavia – Vsetín stav série: 1:0 (2:1).
1. Sparta Praha 34 24 4 2 4 137:90 82
2. České Budějovice 34 16 3 3 12 135:118 57
3. PSG Zlín 34 15 4 0 15 124:113 53
4. Vítkovice 34 15 2 3 14 124:124 52
5. Třinec 34 16 1 1 16 110:102 51
6. VHK Vsetín 34 15 1 4 14 113:110 51
7. Plzeň 34 16 1 0 17 124:110 50
8. Hradec Králové 34 14 3 1 16 86:102 49
9. Litvínov 34 14 1 3 16 109:107 47
10. Havlíčkův Brod 34 11 4 3 16 91:110 44
11. Slavia Praha 34 11 2 3 18 91:135 40
12. Pardubice 34 10 1 4 19 92:115 36

Extraliga mladšího dorostu sk. Východ – 35. kolo: Olomouc – VHK Vsetín 8:3, Přerov – Třinec 2:16, Havířov – Opava 2:3, Šumperk – Vítkovice 0:18, PSG Zlín – Poruba 4:3 sn.
1. Vítkovice 35 29 0 0 1 5 275:72 88
2. Olomouc 35 23 2 0 2 8 209:106 75
3. Třinec 35 24 0 0 1 10 229:129 73
4. VHK Vsetín 35 23 1 0 1 10 168:102 72
5. PSG Zlín 35 18 4 0 1 12 156:106 63
6. Havířov 35 17 3 0 2 13 138:119 59
7. Poruba 36 15 2 0 2 17 186:148 51
8. Opava 35 7 2 0 1 25 93:190 26
9. Přerov 35 6 0 0 1 28 65:250 19
10. Šumperk 36 0 0 0 2 34 47:344 2

Liga mladšího dorostu sk. Východ – 34. kolo: Prostějov – Uherské Hradiště 2:1, Kometa Úvoz – Frýdek Místek 9:1, Břeclav – Černí vlci 10:0, Orlová – Nový Jičín 7:8.
1. Kometa Úvoz 34 30 1 0 1 2 202:66 93
2. Hodonín 34 27 2 0 2 3 199:87 87
3. Uherské Hradiště 33 19 2 0 2 10 219:135 63
4. Nový Jičín 34 18 1 0 2 13 176:160 58
5. Prostějov 35 13 6 0 1 15 147:129 52
6. Karviná 34 14 1 0 1 18 116:135 45
7. Orlová 35 12 2 0 4 17 127:156 44
8. Frýdek Místek 35 9 1 0 2 23 75:151 31
9. Břeclav 35 6 2 0 1 26 81:172 23
10. Černí vlci 35 6 0 0 2 27 69:220 20

VOLEJBAL

Extraliga kadetů, 3. finálový turnaj v Praze: ČZU Praha – Příbram 3:0, Zlín – České Budějovice 3:1, Brno – Ostrava 3:0, Příbram – České Budějovice 3:2, ČZU Praha – Brno 3:0, Ostrava – Zlín 0:3, Brno – Příbram 3:0, Zlín – ČZU Praha 0:3, České Budějovice – Ostrava 3:2, Zlín – Příbram 3:0, Ostrava – ČZU Praha 0:3, České Budějovice – Brno 0:3, Příbram – Ostrava 3:2, Brno – Zlín 3:0, ČZU Praha – České Budějovice 3:0.
1. ČZU Praha 15 13 2 0 41:9 28
2. Brno 15 13 2 0 41:10 28
3. Zlín 15 9 6 0 29:22 24
4. České Budějovice 15 6 9 0 21:32 21
5. Příbram 15 3 12 0 16:41 18
6. Ostrava 15 1 14 0 10:44 16

Liga juniorek, skupina III: Happy Opava – Brno 3:0 a 3:1, Slezan Opava – Znojmo 0:3 a 3:2, Lanškroun – Zlín 3:2 a 2:3.
1. Happy Opava 18 16 1 1 49:18 33
2. Slezan Opava 20 10 10 0 40:35 30
3. Znojmo 18 11 7 0 42:27 29
4. Brno 18 10 8 0 38:30 28
5. Zlín 20 5 15 0 25:50 25
6. Lanškroun 18 4 14 0 15:49 22

Liga kadetek, skupina C: Lanškroun – Opava 3:1 a 2:3, Kroměříž – Šternberk A 0:3 a 0:3, Zlín – Šternberk B 3:0 a 3:0, Olomouc B – Moravská Třebová 0:3 a 1:3, Nový Jičín – Prostějov B 3:1 a 3:0.
1. Happy Opava 32 30 2 0 91:16 62
2. Šternberk A 32 28 4 0 85:16 60
3. Lanškroun 32 24 8 0 77:35 56
4. Nový Jičín 32 21 11 0 69:45 53
5. Prostějov B 32 17 14 1 59:51 48
6. Zlín 32 15 17 0 52:64 47
7. Moravská Třebová 32 12 20 0 50:64 44
8. Kroměříž 32 9 23 0 42:74 41
9. UP Olomouc B 32 1 31 0 13:95 33
10. Šternberk B 32 3 27 2 11:89 33

Krajský přebor juniorek, skupina I: SK 1. AC Uherský Brod A – TJ Valašské Meziříčí A 0:3 a 0:3, ŠSK při ZŠ Brumov-Bylnice A – VC Kroměříž A 0:3 a 1:3, SK Slavičín A – TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště KKY A 3:0 a 3:0.
1. Slavičín A 20 16 4 0 51:20 36
2. Kroměříž A 18 15 3 0 49:24 33
3. Uh. Hradiště KKY A 18 11 7 0 41:27 29
4. Brumov-Bylnice A 18 6 12 0 26:43 24
5. Uherský Brod A 20 4 16 0 20:53 24
6. Valašské Meziříčí A 18 4 14 0 26:46 22

Krajský přebor žákyň, skupina I: VC Kroměříž A – TJ Nivnice 0:3 a 3:0, VSC Zlín A – Uherské Hradiště B 3:2 a 0:3, VC Kroměříž B – Uherské Hradiště A 0:3 a 0:3.
1. Uherské Hradiště A 18 17 1 0 52:7 35
2. Kroměříž A 20 15 5 0 49:27 35
3. Uherské Hradiště B 20 6 14 0 31:49 26
4. Zlín A 16 8 8 0 31:31 24
5. Nivnice 18 6 12 0 22:42 24
6. Kroměříž B 16 2 14 0 14:43 18

Krajský přebor žákyň, skupina II: TJ Bojkovice – ŠSK Brumov-Bylnice 3:0 a 3:0.
1. Bojkovice 16 14 2 0 45:14 30
2. Brumov-Bylnice 16 11 5 0 37:22 27
3. Bzenec 12 5 7 0 18:25 17
4. Uherské Hradiště C 14 4 8 2 18:35 16
5. Zlín B 14 2 12 0 18:40 16

Autor: Martin Břenek

23.3.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Obránce Zlína Ondřej Bačo.
11

Chceme se omluvit fanouškům. Bylo to hrozné, říká Bačo.

Ondřej Benešík
12

Lidovec Benešík: Česku je to jedno. Slovák či Japonec

AKTUALIZOVÁNO

To jsou oni! Poslanci, kteří budou hájit zájmy Zlínského kraje

Profily poslanců zvolených ve Zlínském kraji  

OBRAZEM: Výstava Fenomén Igráček poprvé ve Zlíně

V osmdesátých letech si s ním hrálo každé dítě. Plastová figurka Igráček, hlavně příslušník VB, byla legendou dětských pokojíčků. První byl však zedník, vznikl už v roce 1971.  

Ševci inkasovali tři góly za sedm minut. S Mladou Boleslaví prohráli 1:5

Tak tohle se vážně nepovedlo. Zlínští fotbalisté přišli s Mladou Boleslaví o letošní domácí neporazitelnost. Ševci sice po trefě Nigerijce Ekpaie rychle vedli, ale absolutně nezvládli pasáž hry od 25. do 32. minuty, ve které inkasovali tři branky a nakonec v 11. kole HET ligy se Středočechy prohráli 1:5.

Kašík v euforii: Neskutečné. Straší nás minulé roky

ROZHOVOR, VIDEO/ S nadsázkou to vlastně zvládli i bez něj. Právě po odvolání brankáře Libora Kašíka na střídačku a zapojení šestého hráče do hry hokejisté Zlína dvěma góly vyrovnali z 0:2 na 2:2. V prodloužení pak už zase zlínský gólman mohl slavit výhru z brankoviště a následně si užít i pozápasovou děkovačku s fanoušky.  

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení