FLORBAL

II. liga juniorů divize IV – 9. a 10. kolo: Panthers Otrokovice – FBC ZŠ U Stadionu Uničov 5:2, FBK Rožnov p/R – FbC BD STAV Frýdek-Místek 5:7, FBC Vikings Kopřivnice – 1. MVIL Ostrava 4:4, Slovácký FBK Spartak Hluk – FBC Mohelnice 6:5, FbC BD STAV Frýdek-Místek – Gullivers Sokol Brno I 5:12, FBC Mohelnice – Panthers Otrokovice 2:5, 1. MVIL Ostrava – 1. FBK Rožnov p/R 1:8, FBC ZŠ U Stadionu Uničov – Slovácký FBK Spartak Hluk 8:15, Gullivers Sokol Brno I – FBC Vikings Kopřivnice 4:4.

1. Panthers Otrokovice 10 10 0 0 57:25 30
2. FBK Sp. Hluk 10 8 1 1 76:49 25
3. 1. FBK Rožnov p/R 10 5 2 3 58:42 17
4. Uničov 10 5 0 5 49:51 15
5. Kopřivnice 10 3 2 5 35:42 11
6. Mohelnice 10 3 1 6 46:50 10
7. Frýdek-Místek 10 3 0 7 35:57 9
8. Gullivers Brno I 10 2 2 6 40:43 8
9. Ostrava 10 1 2 7 29:66 5

III. liga juniorů divize VI – 7. a 8. kolo: FbK Devils Sokol Val. Klobouky – SFK Slovácko-Sokol Hodonín 3:3, TJ Sokol Zlín – FBŠ Hattrick Brno 6:5, FbC Holešov – FBC Sokol Slavkov 4:4, Atlas ČKD Blansko – FbC 666 Hornets Brno-ZŠ Horní 3:6, FbK Devils Sokol Val. Klobouky – FbC Holešov 8:3, TJ Sokol Zlín – Atlas ČKD Blansko 17:3, SFK Slovácko-Sokol Hodonín – FBC Sokol Slavkov 2:2, FBŠ Hattrick Brno – FbC 666 Hornets Brno-ZŠ Horní 2:6, FbC 666 Hornets Brno-ZŠ Horní – TJ Sokol Zlín 3:8, FBC Sokol Slavkov – FbK Devils Sokol Val. Klobouky 2:7.

1. Sokol Zlín 9 8 1 0 62:24 25
2. Hornets Brno 9 6 1 2 43:39 19
3. Devils Val. Klobouky 9 5 2 2 45:30 17
4. Hodonín 8 3 3 2 40:28 12
5. FbC Holešov 8 3 2 3 50:35 11
6. Blansko 8 2 0 6 27:70 6
7. Sokol Slavkov 9 0 4 5 26:38 4
8. Hattrick Brno 8 0 1 7 15:44 1

Zlínská liga starších žáků – 5. kolo: Panthers Otrokovice – TJ MEZ Vsetín 5:8, FbK Sokol Val. Klobouky – FbC Holešov 4:6, Panthers Otrokovice – 1. AC Uherský Brod 1:8, FbC Holešov – TJ MEZ Vsetín 6:6, 1. AC Uherský Brod – FbK Sokol Val. Klobouky 11:3.

1. Uherské Hradiště 8 7 0 1 61:13 21
2. 1. AC Uh. Brod 8 7 0 1 67:20 21
3. MEZ Vsetín 8 5 1 2 43:40 16
4. FbC Holešov 10 2 2 6 37:58 8
5. Panthers Otrokovice 8 1 1 6 24:69 4
6. Val. Klobouky 8 1 0 7 19:51 3

Liga dorostenek divize VI – 4. kolo: FbC Aligators Šitbořice Těšany – TJ Sokol Brno Židenice 7:2, FbC Aligators Šitbořice Těšany – SK Snipers Slavičín 2:1, DDM TJ Znojmo – TJ Sokol Brno Židenice 1:4, ŠSK ZŠ Hroznová Lhota – SK Snipers Slavičín 1:2, DDM TJ Znojmo – FbC Aligators Šitbořice Těšany 2:2, ŠSK ZŠ Hroznová Lhota – FbC Aligators Šitbořice Těšany 2:1.

1. Snipers Slavičín 8 6 0 2 33:7 18
2. Hroznová Lhota 8 6 0 2 20:9 18
3. Šitbořice-Těšany 8 5 1 2 35:10 16
4. Brno Židenice 8 2 0 6 9:28 6
5. Znojmo 8 0 1 7 5:48 1

FOTBAL

I. dorostenecká liga – 18. kolo: Slavia – České Budějovice 2:3, Most – Plzeň 3:2 (2:0), Sparta – Baník Ostrava 2:0 (1:0), Opava – Sigma Olomouc 2:4 (0:1), nehl. – Zahradníček, A. Ševčík, Houska pen., Plšek, Zbrojovka Brno – Hlučín 8:3 (3:1), Kunc 2, Lutonský 2, Frimmel, Marák, Vávra, Stronati – Pezzotti, Pyclík, Zulifaj, Slovácko – Zlín 1:0 (0:0), Kovář, Teplice – Pardubice 4:2, Mladá Boleslav – Hradec Králové 1:2 (0:1), Mehanovic – Bodlák, Krčál, Bohemians – Jihlava 0:2 (0:0), Masopust, Štancl.

1. Olomouc 17 14 1 2 65:22 43
2. Plzeň 18 12 1 5 54:29 37
3. Slovácko 18 11 3 4 46:23 36
4. Sparta 18 9 7 2 37:19 34
5. Hr. Králové 18 11 1 6 32:31 34
6. Č. Budějovice 18 8 7 3 31:23 31
7. Ml. Boleslav 18 7 6 5 37:26 27
8. Brno 18 8 3 7 46:37 27
9. Baník 18 7 5 6 36:29 26
10. Slavia 18 7 3 8 31:33 24
11. Hlučín 18 7 3 8 37:46 24
12. Jihlava 18 7 1 10 41:41 22
13. Most 17 6 2 9 27:46 20
14. Bohemians 18 4 3 11 25:40 15
15. Opava 18 4 3 11 24:53 15
16. Zlín 18 2 7 9 15:42 13
17. Teplice 18 3 3 12 25:47 12
18. Pardubice 18 3 3 12 23:45 12

Střelci: 18 – Kovář (Slovácko), 15 – Černý (Plzeň), 11 – Pezzotti (Hlučín), 10 – Haša (Slovácko), P. Ševčík, Zahradníček, 9 – A. Ševčík, Texl (Olomouc), Lapeš (Zbrojovka), Pouček (Sparta), Šípek (Plzeň), Masopust, 8 – Kavka, Štancl (Jihlava), Horák (Mladá Boleslav), Petráček (Hr. Králové), Schmid (Olomouc), 7 – Kunc (Zbrojovka), Jukl (Hr. Králové), Klobása (Ml. Boleslav), Mujagič (Teplice), Shejbal (Pardubice), 6 – Jurča, Stratil (Baník), Kopečný (Zlín), Růžička (Slavia), Uvíra (Opava).

HÁZENÁ

I. liga st. dorostenců – 9. kolo: Frýdek-Místek – N.Veselí 40:22, Náchod – Ostrava 26:32, Talent Plzeň – Dukla 30:21, Jičín – Bohunice 31:12, Zubří – Zlín 46:26, Karviná – Kopřivnice 34:25.
1. Zubří 9 8 0 1 313:211 16
2. Dukla 9 7 1 1 293:219 15
3. Jičín 9 7 0 2 254:203 14
4. Talent Plzeň 9 7 0 2 248:209 14
5. Karviná 9 6 0 3 276:219 12
6. Kopřivnice 9 6 0 3 251:214 12
7. Frýdek-Místek 9 3 2 4 255:241 8
8. Zlín 9 3 0 6 238:289 6
9. Ostrava 9 2 1 6 209:265 5
10. Náchod 9 1 1 7 213:260 3
11. Bohunice 9 1 0 8 187:318 2
12. N. Veselí 9 0 1 8 198:287 1

II. liga st. dorostenců – sk. Morava, 9. kolo: Přerov – Prostějov 24:32, Maloměřice – Olomouc 29:35, Vsetín – Litovel 29:25, SK Kuřim – Hranice 18:37, Rožnov p/R – V. Bystřice 23:23.

1. Hranice 8 7 0 1 297:193 14
2. Polanka 8 6 1 1 255:151 13
3. Olomouc 9 6 1 2 250:229 13
4. Rožnov p/R 8 5 1 2 238:203 11
5. V. Bystřice 8 5 1 2 242:208 11
6. Maloměřice 9 4 0 5 253:232 8
7. Prostějov 8 4 0 4 230:219 8
8. Vsetín 8 3 0 5 217:240 6
9. Litovel 8 1 0 7 201:244 2
10. Přerov 8 1 0 7 153:256 2
11. SK Kuřim 8 1 0 7 123:284 2

I. liga ml. dorostenců – 9. kolo: Jičín – Strakonice 33:26, Frýdek-Místek – N.Veselí 23:30, Náchod – Ostrava 20:42, Talent Plzeň – Dukla 40:27, Zubří – Lovosice 24:28, Karviná – Kopřivnice 38:32.

1. Kopřivnice 9 8 0 1 315:243 16
2. Talent Plzeň 9 7 1 1 324:249 15
3. Karviná 9 7 1 1 294:223 15
4. N. Veselí 9 6 0 3 274:249 12
5. Ostrava 9 5 1 3 300:258 11
6. Dukla 9 5 0 4 276:282 10
7. Lovosice 9 4 0 5 253:257 8
8. Jičín 9 4 0 5 249:270 8
9. Zubří 9 3 1 5 244:269 7
10. Náchod 9 2 0 7 228:318 4
11. Strakonice 9 1 0 8 207:272 2
12. Frýdek-Místek 9 0 0 9 216:290 0

II. liga ml. dorostenců – sk. Morava, 9. kolo: HK Ivančice – Prostějov 54:26, Brno – Zlín 38:31, Maloměřice – STM Olomouc 26:38, Sokol Telnice – Velké Meziříčí nehl., DTJ Polanka – Napajedla 35:12, Rožnov – V. Bystřice 48:26.

1. Rožnov 9 8 0 1 356:238 16
2. HK Ivančice 9 7 1 1 339:257 15
3. Brno 9 7 0 2 315:253 14
4. Prostějov 9 7 0 2 309:303 14
5. Velké Meziříčí 8 5 0 3 244:198 10
6. Zlín 9 5 0 4 273:252 10
7. DTJ Polanka 9 4 1 4 269:216 9
8. STM Olomouc 9 3 0 6 247:269 6
9. Sokol Telnice 8 3 0 5 248:280 6
10. Maloměřice 9 1 0 8 232:318 2
11. V. Bystřice 9 1 0 8 208:332 2
12. Napajedla 9 1 0 8 181:305 2

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga juniorů sk. Východ: 19. kolo: Zlín – Olomouc 4:5 sn, 20. kolo: Kometa Brno – Zlín 5:3.

1. Litvínov 20 14 2 1 3 75:32 47
2. Kometa Brno 20 14 2 1 3 92:58 47
3. Dukla Jihlava 20 10 3 3 4 62:48 39
4. Chomutov 19 10 4 0 5 61:42 38
5. Sparta Praha 20 10 3 2 5 71:59 38
6. PSG Zlín 20 10 1 3 6 69:54 35
7. Třinec 20 10 2 1 7 67:55 35
8. Vítkovice 20 10 1 1 8 82:56 33
9. Plzeň 20 7 3 3 7 59:68 30
10. České Budějovice 20 7 2 3 8 57:60 28
11. Pardubice 20 5 5 2 8 63:65 27
12. Karlovy Vary 20 6 4 0 10 46:58 26
13. Olomouc 20 7 1 2 10 59:67 25
14. Kladno 20 8 0 1 11 63:72 25
15. Slavia Praha 20 5 2 4 9 56:68 23
16. Liberec 19 5 0 3 11 47:76 18
17. Mladá Boleslav 18 3 0 6 9 30:42 15
18. Znojmo 20 1 1 0 18 45:124 5

Extraliga staršího dorostu: Sk. Východ – 1. část: 22. kolo: Zlín – Kometa Brno 4:2, Třinec – Vsetín 5:3, 23. kolo: Vsetín – Zlín 4:3 pp.

1. Vítkovice 23 22 0 0 1 102:49 66
2. Třinec 22 11 3 1 7 92:73 40
3. Kometa Brno 23 12 1 2 8 90:72 40
4. PSG Zlín 23 12 1 1 9 84:72 39
5. Olomouc 22 10 1 1 10 86:88 33
6. Vsetín 23 6 2 2 13 78:99 24
7. Havířov 23 5 1 0 17 52:103 17
8. Dukla Jihlava 23 3 1 3 16 68:96 14

Extraliga ml. dorostu sk. Východ – 16. kolo: Warrior Brno – Třinec 5:6, VHK Vsetín – HC PSG Zlín 2:3 pp, Olomouc – Havířov 6:5 pp, Vítkovice – Poruba 6:1, Přerov – Opava 1:3, Přerov – PSG Zlín 2:3.

1. Vítkovice 16 13 2 0 0 1 114:41 43
2. Třinec 16 14 0 0 0 2 129:44 42
3. PSG Zlín 17 9 1 0 2 5 68:50 31
4. Olomouc 16 8 2 0 0 6 75:56 28
5. Warrior Brno 16 9 0 0 0 7 67:54 27
6. Havířov 16 7 0 0 1 8 82:74 22
7. VHK Vsetín 16 6 0 0 2 8 64:87 20
8. Poruba 16 6 0 0 1 9 51:74 19
9. Opava 16 2 1 0 0 13 41:105 8
10 Přerov 17 1 0 0 0 16 27:133 3

Liga mladšího dorostu sk. Východ – 15. kolo: Karviná – Černí vlci 3:1, Prostějov – Olomouc B 1:5, Nový Jičín – Šumperk 10:5, Uherské Hradiště – Hodonín 3:7.

1. Hodonín 15 14 0 1 0 0 109:37 29
2. Nový Jičín 15 10 0 1 0 4 92:58 21
3. Karviná 15 8 0 3 0 4 72:47 19
4. Uherské Hradiště 15 9 0 1 0 5 77:53 19
5. Znojemští orli 14 8 0 0 0 6 70:61 16
6. Prostějov 15 8 0 0 0 7 51:47 16
7. Orlová 14 6 0 2 0 6 52:68 14
8. Šumperk 15 5 0 2 0 8 67:76 12
9. Olomouc B 15 5 0 2 0 8 45:56 12
10. Černí vlci 15 4 0 1 0 10 50:77 9
11. Frýdek Místek 14 2 0 1 0 11 40:79 5
12. Břeclav 14 2 0 0 0 12 33:99 4

Krajská liga juniorů – 10. kolo: Bobři Val. Meziříčí – Hodonín 4:8, Studénka – Břeclav 4:1, HK Kroměříž – HC Uherské Hradiště 3:7, HOKEJ Uherský Ostroh – Nový Jičín 6:1.

1. Hodonín 10 9 0 0 0 1 73:27 18
2. Břeclav 10 7 0 0 0 3 49:32 14
3. Uherské Hradiště 10 6 0 1 0 3 47:41 13
4. Studénka 10 5 0 1 0 4 40:47 11
5. Nový Jičín 10 4 0 1 0 5 45:44 9
6. Kroměříž 10 3 0 1 0 6 34:50 7
7. Uherský Ostroh 10 2 0 1 0 7 27:41 5
8. Val. Meziříčí 10 1 0 1 0 8 35:68 3

Krajská liga dorostu – 8. kolo:Vel. Meziříčí – Uherský Brod 3:6, Technika Brno – HOKEJ Uherský Ostroh 2:12. 9. kolo: HC Uherský Brod – HOKEJ Uherský Ostroh 6:0.

1. Uherský Brod 9 8 0 0 0 1 64:31 16
2. Uherský Ostroh 9 6 0 0 0 3 63:34 12
3. Vel. Meziříčí 8 3 0 0 0 5 39:52 6
4. Technika Brno 8 3 0 0 0 5 35:55 6
5. Blansko 8 1 0 0 0 7 31:60 2