Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fakta a vysledky mládežníků

Zlín - fakta a vysledky mládežníků

6.12.2011
SDÍLEJ:

ilustrační fotoFoto: DENÍK/Michal Šimr

BASKETBAL

I. liga mužů – 13. kolo: Jindřichův Hradec – Sokol pražský 73:66, Trutnov – Hradec Králové 72:76, Kladno – Proton Zlín 62:84, Litoměřice – AŠ Mladá Boleslav 84:69, Prostějov B – Liberec 60:64, Opava B – Benešov 101:52, Vyšehrad – BA Sparta 95:83.

1. J. Hradec 13 13 0 1169:823 26
2. Opava B 13 10 3 1017:884 23
3. BA Sparta 13 10 3 1050:964 23
4. Proton Zlín 13 9 4 1033:986 22
5. Sokol pražský 13 8 5 994:899 21
6. Hradec Králové 13 8 5 1091:992 21
7. Liberec 13 7 6 973:925 20
8. Trutnov 13 7 6 1006:971 20
9. Benešov 13 6 7 962:1059 19
10. Vyšehrad 13 4 9 897:973 17
11. Litoměřice 13 4 9 848:945 17
12. Prostějov B 13 3 10 934:1030 16
13. Mladá Boleslav 13 1 12 935:1149 14
14. Kladno 13 1 12 737:1046 14

FLORBAL

III. liga mužů divize VI – 9. kolo: Slovácký FBK Spartak Hluk – Brno Židenice 4:5, Panthers Otrokovice B – Atlas ČKD Blansko 6:2, Brno Židenice – FbC Aligators Klobouky 2:6, Atlas ČKD Blansko – Slovácký FBK Spartak Hluk 6:24, FbC Aligators Klobouky – Panthers Otrokovice B 4:3.

1. FBK Spartak Hluk 10 8 0 2 75:42 24
2. Brno Židenice 10 8 0 2 61:40 24
3. Aligators Klobouky 10 6 2 2 51:41 20
4. Slow Shoes Holešov 8 4 2 2 42:27 14
5. Pohoda VSC 8 3 2 3 44:44 11
6. Kozel Počenice 6 3 1 2 33:27 10
7. Sokol Bučovice 6 3 0 3 33:39 9
8. Panthers Otrokovice B 8 3 0 5 32:42 9
9. Znojmo B 6 2 1 3 23:31 7
10. ČKD Blansko 10 1 0 9 37:72 3
11. Skurut Hai Brno 8 0 0 8 34:60 0

Zlínská liga mužů – 12. kolo: FbC Slow Shoes Holešov B – FBC Zlín 4:5, FbC Orel Uherský Brod – TJ MEZ Vsetín 10:5, TJ MEZ Vsetín – FbC Slow Shoes Holešov B 4:2, FBC Zlín – FbC Orel Uherský Brod 5:11.

1. AC Uherský Brod 10 7 1 2 63:30 22
2. Spartak Hluk B 10 7 1 2 59:35 22
3. TJ MEZ Vsetín 12 7 1 4 61:66 22
4. Orel Uherský Brod 12 6 3 3 77:60 21
5. Snipers Slavičín 10 5 3 2 54:39 18
6. FBC Zlín 12 6 0 6 66:59 18
7. Slow Shoes Holešov B 12 4 2 6 49:55 14
8. Kozel Počenice B 10 1 1 8 43:71 4
9. Kunovští Orli 10 0 0 10 30:87 0

Zlínský přebor mužů – 9. a 10. kolo: FbC Orel Ostrožská Nová Ves – FbC Orel Nivnice 1:15, Fbk Devils Sokol Val. Klobouky – FbC Orel Uherský Brod B 9:0, FbC Orel Nivnice – FBC TJ Sokol Bystřice p/H 5:8, FbC Orel Uherský Brod B – Zásobování Florbal Team 13:4, FBC TJ Sokol Bystřice p/H – Fbk Devils Sokol Val. Klobouky 0:9, Zásobování Florbal Team – FbC Orel Ostrožská Nová Ves 9:2.

1. FBK Spartak Hluk C 8 6 2 0 66:13 20
2. Orel Uherský Brod B 8 5 2 1 50:35 17
3. Devils Val. Klobouky 8 5 1 2 47:19 16
4. Orel Nivnice 8 4 0 4 50:36 12
5. Sokol Bystřice p/H 10 4 0 6 49:64 12
6. Zásobování Florbal Team 8 3 0 5 38:58 9
7. Orel Ostrožská Nová Ves 10 0 1 9 20:95 1

HÁZENÁ

I. liga mužů – 10. kolo: Zlín – Jičín B 24:24, Chodov – Bystřice p. H. 20:20, Louny – Dvůr Králové 28:21, V. Bystřice – Košutka 33:32, Litovel – Karviná B 34:28, Náchod – Šumperk 31:30.
1. Chodov 10 7 1 2 277:241 15
2. Litovel 10 7 0 3 313:267 14
3. Jičín „B“ 10 6 2 2 251:233 14
4. Louny 10 6 1 3 279:287 13
5. Bystřice p. H. 10 5 2 3 274:254 12
6. Šumperk 10 4 2 4 280:274 10
7. Zlín 10 4 1 5 284:300 9
8. Náchod 10 4 0 6 271:262 8
9. Dvůr Králové 10 4 0 6 235:259 8
10. V. Bystřice 10 4 0 6 258:284 8
11. Karviná B 10 3 0 7 255:271 6
12. Košutka 10 1 1 8 245:290 3

I. liga žen – 10. kolo: Pardubice – Otrokovice 22:32, Kobylisy – Zlín B 28:17, SVŠ Plzeň A – Poruba B 19:23, H.Brod – Liberec 22:30, Slavia B. – HC Plzeň 22:21, Olomouc B – Kunovice 31:22.

1. Slavia B. 10 10 0 0 294:223 20
2. J. Otrokovice 10 8 0 2 284:252 16
3. Liberec 10 8 0 2 286:257 16
4. Olomouc B 10 6 0 4 310:274 12
5. HC Plzeň 10 5 0 5 233:210 10
6. Zlín B 11 4 1 6 276:259 9
7. Kobylisy 10 4 0 6 248:253 8
8. Poruba B 10 4 0 6 268:280 8
9. H. Brod 10 4 0 6 241:272 8
10. Kunovice 10 4 0 6 226:258 8
11. Pardubice 10 2 0 8 241:281 4
12. SVŠ Plzeň A 11 1 1 9 201:289 3

II. liga mužů – 10. kolo: Napajedla – Holešov 33:32, Trnávka – Zubří B 36:29, L. Zubří – Polanka 25:23, Rožnov p. R. – Vsetín 27:34, Ostrava – Olomouc 21:28, Havířov – Přerov B 32:19.

1. Napajedla 10 9 0 1 312:233 18
2. Holešov 10 7 0 3 325:259 14
3. Olomouc 10 6 1 3 259:241 13
4. Trnávka 10 6 0 4 242:241 12
5. Vsetín 10 6 0 4 283:286 12
6. Ostrava 10 6 0 4 264:268 12
7. Zubří B 10 5 0 5 297:297 10
8. Havířov 10 5 0 5 257:261 10
9. Polanka 10 4 0 6 268:271 8
10. Přerov B 10 2 2 6 243:296 6
11. L. Zubří 10 1 2 7 240:269 4
12. Rožnov p. R 10 0 1 9 238:305 1

KUŽELKY

I. liga mužů – 11. kolo: Vrchlabí – Přerov 5:3, TJ Sokol Husovice – Jihlava 6:2, Dačice – Kovářská 2:6, Náchod – Konstruktiva Praha 6:2, Česká Třebová – TJ Sokol Luhačovice 7:1, KK Slavoj Praha – Třebíč 7:1.

1. Náchod 11 9 0 2 56,0:32,0 3480 18
2. Husovice 11 7 1 3 51,5:36,5 3414 15
3. Slavoj Praha 11 7 0 4 49,0:39,0 3452 14
4. Vrchlabí 11 7 0 4 47,0:41,0 3402 14
5. Přerov 11 6 1 4 50,0:38,0 3439 13
6. Kovářská 11 5 2 4 51,5:36,5 3376 12
7. Jihlava 11 4 2 5 39,0:49,0 3346 10
8. Luhačovice 11 4 1 6 41,5:46,5 3354 9
9. Třebíč 11 4 0 7 36,0:52,0 3346 8
10. Česká Třebová 11 3 1 7 35,5:52,5 3356 7
11. Dačice 11 3 0 8 36,5:51,5 3336 6
12. Konstruktiva Praha 11 2 2 7 34,5:53,5 3315 6

II. liga žen, skupina B – 9. kolo: Šumperk B – KC Zlín 1:7, Rosice – Jihlava 7:1, Vyškov – HKK Olomouc 6,5:1,5, Česká Třebová – Ratíškovice 7:1.

1. Č. Třebová 8 7 0 1 42,5:21,5 3135 14
2. Vyškov 8 5 1 2 41,0:23,0 3132 11
3. Ratíškovice 8 5 0 3 35,0:29,0 3082 10
4. KC Zlín 8 4 0 4 37,0:27,0 3074 8
5. Jihlava 8 3 0 5 29,0:35,0 3047 6
6. Rosice 8 3 0 5 29,0:35,0 3014 6
7. Luhačovice 8 3 0 5 27,0:37,0 3011 6
8. Olomouc 8 3 0 5 25,5:38,5 2983 6
9. Šumperk B 8 2 1 5 22,0:42,0 2988 5

III. liga žen, skupina B – 9. kolo: Blansko B – Zábřeh B 1:5, Nový Jičín – Vyškov B 4:2, Odry – TJ Jiskra Otrokovice 2:4.
1. Olomouc B 7 6 0 1 31,0:11,0 1670 12
2. MS Brno 7 5 0 2 25,5:16,5 1668 10
3. Otrokovice 7 4 1 2 27,0:15,0 1671 9
4. Zábřeh B 7 4 1 2 23,0:19,0 1624 9
5. Odry 7 3 0 4 23,0:19,0 1646 6
6. Blansko B 7 3 0 4 15,5:26,5 1503 6
7. Nový Jičín 7 2 0 5 12,0:30,0 1421 4
8. Vyškov B 7 0 0 7 11,0:31,0 1552 0

Jihomoravská divize mužů – 12. kolo: Valtice – Prušánky 5:3, Vsetín – Brno Husovice B 2:6, TJ Jiskra Otrokovice – Blansko C 5:3, TJ Sokol Luhačovice B – Vyškov B 7:1, Ratíškovice B – KK CAMO Slavičín B 6:2, Telnice – Sokol Brno IV 2:6, MS Brno C – Čejkovice 6:2.

1. Valtice 12 10 2 0 66,0:30,0 22
2. Husovice B 12 10 1 1 65,0:31,0 21
3. Prušánky 12 7 1 4 58,0:38,0 15
4. Brno IV 12 7 1 4 55,5:40,5 15
5. MS Brno C 12 7 1 4 55,0:41,0 15
6. Čejkovice 12 7 0 5 50,5:45,5 14
7. Luhačovice B 12 6 0 6 51,0:45,0 12
8. Vyškov B 12 5 2 5 49,0:47,0 12
9. Ratíškovice B 12 5 1 6 43,5:52,5 11
10. Vsetín 12 4 1 7 44,0:52,0 9
11. Telnice 12 4 0 8 40,0:56,0 8
12. Blansko C 12 3 0 9 40,0:56,0 6
13. Otrokovice 12 2 0 10 28,0:68,0 4
14. Slavičín B 12 2 0 10 26,5:69,5 4

LEDNÍ HOKEJ

Krajská liga mužů – 11. kolo: Blansko – Boskovice 2:3, Vel. Bíteš – Velké Meziříčí 4:5 sn, Plumlov – HK Kroměříž 3:6, Brno – HOKEJ Uherský Ostroh 3:1, Uničov – HC Uherský Brod 5:2, Brumov-Bylnice – Mor. Budějovice 4:3 sn.

1. Mor. Budějovice 11 9 0 0 2 0 89:28 29
2. Brumov-Bylnice 11 8 1 0 0 2 40:32 26
3. Uherský Ostroh 11 7 1 0 0 3 41:25 23
4. Kroměříž 11 6 1 0 0 4 53:47 20
5. Boskovice 11 6 1 0 0 4 40:36 20
6. Uherský Brod 11 5 0 0 0 6 40:45 15
7. Plumlov 11 4 1 0 1 5 37:48 15
8. Blansko 11 4 0 0 2 5 32:45 14
9. Uničov 11 4 0 0 0 7 38:43 12
10. Brno 11 4 0 0 0 7 36:53 12
11. Vel. Bíteš 11 2 0 0 1 8 31:46 7
12. Velké Meziříčí 11 0 2 0 1 8 39:68 5

SÁLOVÝ FOTBAL

Vamberk – Jerevan Slavičín 4:3, Polička – Jerevan Slavičín 3:0, Vamberk – SMR Futsal Zlín 4:4, Polička – SMR Futsal Zlín 3:4.

1. Klatovy 9 6 1 2 32:17 19
2. Chemcomex Praha 9 5 3 1 38:11 18
3. Zlín 9 4 4 1 27:17 16
4. Vamberk 9 5 1 3 33:31 16
5. Prachatice 8 4 3 1 23:16 15
6. FK Sádek 9 3 1 5 23:25 10
7. Jilemnice 7 3 1 3 13:17 10
8. Polička 10 3 0 7 26:33 9
9. Větřní 8 3 0 5 26:40 9
10. Slavičín 9 2 1 6 19:42 7
11. Stonava 9 1 3 5 19:30 6

ŠACHY

Extraliga: ŠK Labortech Ostrava – A64 VALOZ Grygov 5:3, ŠK Zlín – Tatran Litovel 2,5:5,5, Slavoj Ostrava-Poruba – ŠK Rapid Pardubice 3:5, BŠŠ Frýdek-Místek – 2222 ŠK Polabiny 5,5:2,5, TJ Bohemians Praha – ŠK Zikuda Turnov 3:5, Výstaviště Lysá nad Labem – 1. Novoborský ŠK 4:4, ŠK Zikuda Turnov – Výstaviště Lysá nad Labem 3:5, 1. Novoborský ŠK – TJ Bohemians Praha 5,5:2,5, ŠK Rapid Pardubice – BŠŠ Frýdek-Místek 5:3, 2222 ŠK Polabiny – Slavoj Ostrava-Poruba 3,5:4,5, A64 VALOZ Grygov – ŠK Zlín 2,5:5,5, Tatran Litovel – ŠK Labortech Ostrava 3:5.

1. Frýdek-Místek 3 0 1 18,5 9
2. Lysá nad Labem 2 1 1 17,5 7
3. Ostrava-Poruba 2 0 2 15,5 6
4. Pardubice 2 0 0 10 6
5. Labortech Ostrava 2 0 0 10 6
6. 1. Novoborský ŠK 1 1 0 9,5 4
7. Litovel 1 0 1 8,5 3
8. Zlín 1 0 1 8 3
9. Turnov 1 0 1 8 3
10. Bohemians Praha 0 0 4 11 0
11. Polabiny 0 0 2 6 0
12. Grygov 0 0 2 5,5 0

2. liga skupina E: ŠK HPM TEC Hustopeče – Slavia Kroměříž B 4:4, TJ Podlužan Prušánky – ŠK Zlín C 3,5:4,5, ŠK Staré Město B – TJ Sokol Šumperk 6:2, TJ Sokol Hošťálková – SK Boršice 4:4, TJ ŠK Veselí nad Moravou – ŠK Staré Město C 3,5:4,5, ŠK Lokomotiva Brno B – Spartak Adamov 6:2.

1. Staré Město B 4 0 0 23 12
2. Brno B 3 0 1 20 9
3. Kroměříž B 2 2 0 19 8
4. Hustopeče 2 1 1 19 7
5. Veselí nad Moravou 2 0 2 18 6
6. Šumperk 2 0 2 15 6
7. Staré Město C 2 0 2 15 6
8. Boršice 1 2 1 16 5
9. Prušánky 1 0 3 14 3
10. Zlín C 1 0 3 12,5 3
11. Adamov 1 0 3 12 3
12. Hošťálková 0 1 3 8,5 1

Krajská soutěž – východ: Vsetín B – Bystřice p. H. 5:3, Vizovice – Zašová 4,5:3,5, Valašská Bystřice – Huslenky 5,5:2,5, Rajnochovice – Brumov-Bylnice 4:4, Holešov B – Zlín E 6:2, Zlínterm – Valašské Meziříčí 6:2.

1. Holešov B 4 0 0 22,5 12
2. Rajnochovice 3 1 0 17,5 10
3. Val. Bystřice 3 0 1 21,5 9
4. Zlínterm 3 0 1 20 9
5. Val. Meziříčí 3 0 1 17 9
6. Vsetín B 3 0 1 16,5 9
7. Vizovice 2 0 2 17,5 6
8. Brumov-Bylnice 1 1 2 15 4
9. Zlín E 1 0 3 12 3
10. Huslenky 0 0 4 12,5 0
11. Zašová 0 0 4 10 0
12. Bystřice p. H. 0 0 4 10 0

Krajská soutěž – západ: TJ Bojkovice A – TJ FS Napajedla B 4,5:3,5, Spartak Uherský Brod – Slavia Kroměříž C 1,5:6,5, TJ Sokol Postoupky B – TJ Dolní Němčí 5,5:2,5, SK Boršice C – TJ Vlčnov B 4:4, TJ Lokomotiva Uherský Ostroh – ŠO TJ Zborovice A 2:6, TJ Polešovice – ŠK Staré Město F 3:5.

1. Postoupky B 4 0 0 24 12
2. Kroměříž C 3 0 1 23,5 9
3. Zborovice A 3 0 1 20 9
4. Napajedla B 3 0 1 19,5 9
5. Staré Město F 2 1 1 15 7
6. Polešovice 2 0 2 17 6
7. Boršice C 1 2 1 15,5 5
8. Uherský Brod 1 1 2 13 4
9. Bojkovice A 1 1 2 13 4
10. Vlčnov B 0 2 2 12,5 2
11. Uherský Ostroh 0 1 3 11,5 1
12. Dolní Němčí 0 0 4 7,5 0

Regionální soutěž – Kroměříž: SK Spartak Hulín – TJ Sokol Morkovice B 5:3, TJ Sokol Pravčice – TJ Sokol Postoupky D 5,5:2,5, ŠK Holešov C – SK Rusava 5,5:2,5, ŠK Milovice – TJ Sokol Holešov B 5:3.

1. Pravčice 4 0 0 24 12
2. Holešov C 2 2 0 21 8
3. Rusava 2 1 1 18,5 7
4. Spartak Hulín 1 2 1 15,5 5
5. Morkovice B 1 1 2 14 4
6. Postoupky D 1 1 2 13 4
7. Milovice 1 1 2 11,5 4
8. Holešov B 0 0 4 10,5 0

Regionální soutěž – Vsetín: Valašské Meziříčí C – Bystřička B 3:2, Branky – Hošťálková D 1,5:3,5, Vidče B – Hošťálková C 1:4, Karolinka B – Francova Lhota B 2:3, Ústí B – Huslenky B 4,5:0,5.

1. Hošťálková C 4 0 0 14 12
2. Franc. Lhota B 3 0 1 11,5 9
3. Ústí B 2 1 1 11,5 7
4. Karolinka B 2 1 1 11 7
5. Hošťálková D 2 0 2 12 6
6. Huslenky B 2 0 2 9 6
7. Vidče B 1 0 3 8,5 3
8. Bystřička B 1 0 3 8 3
9. Branky 1 0 3 8 3
10. Val. Meziříčí C 1 0 3 6,5 3

VOLEJBAL

I. liga mužů – 15. a 16. kolo: Česká Lípa – Plzeň 2:3, Benátky nad Jizerou B – České Budějovice 3:2, Hradec Králové – Rakovník 0:3, MFF Praha – Kladno 1:3, ČZU Praha B – Staré Město 1:3, Dobřichovice – Brno B 3:0, Česká Lípa – Č. Budějovice 0:3, Benátky nad Jizerou B – Plzeň 3:1, Hradec Králové – Kladno 2:3, MFF Praha – Rakovník 3:0, ČZU Praha B – Brno B 3:0, Dobřichovice – Staré Město 3:1.

1. Dobřichovice 17 13 4 0 44:22 30
2. Č. Budějovice 16 13 3 0 44:18 29
3. Benátky n. J. B 17 11 6 0 43:29 28
4. Staré Město 17 11 6 0 40:32 28
5. Kladno 16 10 6 0 37:26 26
6. MFF Praha 17 7 10 0 28:35 24
7. ČZU Praha B 17 7 10 0 28:38 24
8. Česká Lípa 17 6 11 0 30:36 23
9. Plzeň 16 7 9 0 28:40 23
10. Rakovník 17 4 13 0 22:40 21
11. Hradec Králové 17 4 13 0 20:44 21
12. Brno B 17 3 14 0 22:44 20
13. Junioři ČR 9 9 0 0 27:9 18

Krajský přebor mužů – 13. a 14. kolo: SKV Hošťálková – SK Spartak Hulín 3:0 a 3:0, TJ Valašské Meziříčí – VSK Staré Město B 3:2 a 1:3, Slov. Slavia Uh. Hradiště – VK Napajedla 3:2 a 0:3.

1. Uh. Hradiště 14 9 5 0 31:25 23
2. Staré Město B 14 8 6 0 33:24 22
3. Val. Meziříčí 14 8 6 0 31:27 22
4. Hošťálková 12 8 4 0 31:14 20
5. Napajedla 12 8 4 0 29:19 20
6. SKP Holešov 12 6 6 0 23:27 18
7. Bojkovice 12 5 7 0 19:26 17
8. Spartak Hulín 14 0 14 0 7:42 14

I. liga žen, skupina B – 15. a 16. kolo: Opava – Uherské Hradiště 2:3 a 1:3, MS Brno – UNI Brno 3:2 a 3:0, Břeclav – Nový Jičín 3:1 a 3:1.

1. MS Brno 16 12 4 0 43:21 28
2. Břeclav 16 11 5 0 41:23 27
3. Uh. Hradiště 16 8 8 0 27:33 24
4. Opava 16 7 9 0 31:36 23
5. Nový Jičín 16 5 11 0 28:39 21
6. Univerzita Brno 16 5 11 0 23:41 21

Krajský přebor žen – 13. a 14. kolo: TJ Rožnov – VŠSK Univerzita Zlín 3:1 a 1:3, TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště B – SKV Hošťálková 3:1 a 1:3, TJ Spartak Uherský Brod – SK Spartak Hulín 3:0 a 1:3, TJ Valašské Meziříčí – SK Slavičín 1:3 a 0:3.

1. Slavičín 14 10 4 0 34:18 24
2. Uh. Hradiště B 14 9 5 0 32:20 23
3. Univerzita Zlín 12 10 2 0 31:10 22
4. Rožnov 12 10 2 0 33:11 22
5. Hošťálková 10 5 5 0 17:18 15
6. Uherský Brod 12 3 9 0 14:27 15
7. Spartak Hulín 12 3 9 0 12:28 15
8. Val. Meziříčí 14 0 14 0 1:42 14

Autor: Martin Břenek

6.12.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Podchod  na Náměstí práce ve Zlíně.
34

Ošklivý podchod zkomplikuje i dopravu

UEFA liga  FC Zlín tiskovka trénink
31

Kodaň převyšuje soupeře v držení míče i v počtu střel, upozorňuje Páník

Nejsem zákeřný, hájí se po drsném zákroku vůdce Veselý. Vyfasoval trest

Tři zápasy nepodmíněně. To je trest udělený disciplinární komisí pro kapitána hokejistů Aukro Berani Zlín Ondřeje Veselého za drsný zákrok kolenem na vítkovického útočníka Rostislava Deje z úterního utkání 14. kola extraligy. Slovenský forvard včera odpoledne podstoupil vyšetření, které však podle prvních zpráv z ostravského klubu bude vážnějšího a dlouhodobějšího charakteru.

Za Fryštákem bourala dvě auta, posádky včetně dětí vyvázly bez zranění

Zpočátku poměrně vážně vyhlížející srážku dvou osobních aut řešili ve středu po desáté hodině dopoledne hasiči, policisté a zdravotníci nedaleko Fryštáku ve směru na Holešov.

Měli zpronevěřit evropské dotace, za to můžou dostat i tři roky vězení

Že nesrovnalosti a drobné podvody v souvislosti s evropskými dotacemi nejsou žádná legrace, poznala osmapadesátiletá bývalá radní Bojkovic a exředitelka Sociálních služeb města Bojkovice Š. V. Soud ji viní z poškození finančních zájmů Evropské unie, kdy jako zástupkyně sociálních služeb měla čerpat dotace - dodat fiktivní dodací listy za ubytování a vyúčtování pracovních cest.

Krotitelé duchů, Mimoni, Star Wars či série Lego Frozen, i to je svět kostiček

V Baťově institutu ve Zlíně je až do začátku ledna k vidění unikátní výstava stavebnic.Svět kostiček výstava, která nabízí průřez rozsáhlou soukromou sbírkou sortimentu společnosti LEGO za posledních téměř 40 let její produkce. Výstava je k vidění ve 14|15 BAŤOVĚ INSTITUTU do 2. ledna 2018.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení