KUŽELKY

1. liga mužů – 1. kolo: Slavoj Praha – Vrchlabí 7:1, Přerov – Husovice 5:3, Jihlava – Česká Třebová 5:3, Kovářská – Náchod 2:6, Zábřeh – TJ Sokol Luhačovice 3:5, Moravská Slavia Brno – Dačice 2:6.

2. liga žen – 1. kolo: Slavia Praha – Neratovice 7:1, Přerov – Zábřeh A 2:6, Jičín – Šumperk 7:1, Konstruktiva Praha – Náchod 6:2, Zábřeh B – Jirkov 5:3, KC Zlín – Blansko 3:5.

3. liga mužů, skupina B – 1. kolo: Blansko – Moravská Slávia Brno B 7:1, TJ Valašské Meziříčí – Přemyslovice 6:2, Náchod B – Šumperk 2:6, Třebíč – Opava 2:6, Rychnov nad Kněžnou – Hodonín 5:3, SK CAMO Slavičín – Dačice B 6:2.

4. liga žen, skupina B – 1. kolo: Olomouc B – Olomouc A 2:6, TJ Valašské Meziříčí – Husovice 7:1, Jihlava – Opava 7:1, Šumperk B – Rosice 6,5:1,5, Vyškov – Ratíškovice 5:3, KK Kroměříž – TJ Zbrojovka Vsetín 7:1.

5. liga mužů, skupina C – 1. kolo: Horní Benešov – Olomouc 1:7, Přerov B – Zábřeh B 6:2, Jeseník – Michálkovice 2:6, Prostějov – Opava B 7:1, Vyškov – Sokol Kare Luhačovice B 7:1, Rýmařov – Krnov 7:1.

BASKETBAL

I. liga mužů – 1. kolo: Benešov – Jindřichův Hradec 93:88, Proton Zlín – Hradec Králové 90:76, Opava B – VŠB Ostrava 65:53, BA Sparta – Chomutov 87:78, Sokol pražský – Plzeň 64:79, Ústí n. L. – Liberec 81:90, Litoměřice – Trutnov 82:79.

2. kolo: Proton Zlín – VŠB Ostrava 90:65, Opava B – Hradec Králové 81:74, BA Sparta – Plzeň 75:99, Sokol pražský – Chomutov 98:76, Ústí n. L. – Trutnov 100:66, Litoměřice – Liberec 68:81.

1. Proton Zlín 2 2 0 180:141 4
2. Plzeň 2 2 0 178:139 4
3. Liberec 2 2 0 171:149 4
4. Opava B 2 2 0 146:127 4
5. Ústí nad Labem 2 1 1 181:156 3
6. Sokol pražský 2 1 1 162:155 3
7. BA Sparta 2 1 1 162:177 3
8. Litoměřice 2 1 1 150:160 3
9. Chomutov 2 0 2 154:185 2
10. Hradec Králové 2 0 2 150:171 2
11. Trutnov 2 0 2 145:182 2
12. VŠB Ostrava 2 0 2 118:155 2
13. Benešov 1 1 0 93:88 2
14. Jindřichův Hradec 1 0 1 88:93 1

FLORBAL

III. liga mužů divize VI – 1. a 2. kolo: Ratíškovice – MEZ Vsetín 8:4, Gullivers Brno – Snipers Slavičín 11:0, Dubňany – Zásobování Florbal Team 4:2, Panthers Otrokovice B – Slow Shoes Holešov 1:3, Snipers Slavičín – Panthers Otrokovice B 2:3, MEZ Vsetín – Zásobování 9:11, Gullivers Brno – Slow Shoes Holešov 5:1, Ratíškovice – Dubňany 4:4, Boskovice – Klobouky 4:6, Sivice – Bučovice 6:12, Sivice – Klobouky 2:8, Boskovice – Bučovice 6:4.

1. Gullivers Brno 2 2 0 0 16:1 6
2. Hukot Klobouky 2 2 0 0 14:6 6
3. Ratíškovice 2 1 1 0 12:8 4
4. Dubňany 2 1 1 0 8:6 4
5. Bučovice 2 1 0 1 16:12 3
6. Boskovice 2 1 0 1 10:10 3
7. Zás. Florbal Team 2 1 0 1 13:13 3
8. Otrokovice B 2 1 0 1 4:5 3
9. SS Holešov 2 1 0 1 4:6 3
10. MEZ Vsetín 2 0 0 2 13:19 0
11. Sivice 2 0 0 2 8:20 0
12. Snipers Slavičín 2 0 0 2 2:14 0
13. Bulldogs Brno B 0 0 0 0 0:0 0

Zlínská liga mužů divize B – 1. a 2. kolo: Orel Nivnice – FBK Kunovští Orli 5:5, Dolní Němčí – Orel Uherský Brod 5:1, Květná – 1. AC Uherský Brod 2:13, Slovácký FBK Spartak Hluk – Orel Nivnice 7:1, FBK Kunovští Orli – Dolní Němčí 4:6, Orel Uherský Brod – Květná 7:3, 1. AC Uherský Brod – Slovácký FBK Spartak Hluk 5:5.

1. Dolní Němčí 2 2 0 0 11:5 6
2. 1. AC Uh. Brod 2 1 1 0 18:7 4
3. Spartak Hluk 2 1 1 0 12:6 4
4. Orel Uh. Brod 2 1 0 1 8:8 3
5. Kunovští Orli 2 0 1 19:11 1
6. Nivnice 2 0 1 1 6:12 1
7. Květná 2 0 0 2 5:20 0

HÁZENÁ

I. liga mužů – 3. kolo: Bystřice p. H. – N. Veselí 33:25, Kostelec n. H. – Karviná j. 27:36, Napajedla – Náchod 34:33, Chodov – Košutka 26:21, Jičín – Ostrava 29:22, Litovel – Brno 21:25.

1. Karviná j. 3 3 0 0 95:69 6
2. Brno 3 3 0 0 81:70 6
3. Ostrava 3 2 0 1 81:83 4
4. Bystřice p. H. 3 2 0 1 88:71 4
5. Chodov 3 2 0 1 81:73 4
6. Napajedla 3 1 1 1 88:89 3
7. Kostelec n. H. 3 1 1 1 74:81 3
8. Litovel 3 1 0 2 71:77 2
9. Jičín 3 1 0 2 80:78 2
10. Košutka 3 0 1 2 70:77 1
11. Náchod 3 0 1 2 74:86 1
12. N. Veselí 3 0 0 3 63:92 0

I. liga žen – 3. kolo: Cheb – H. Brod 29:31, Poruba – Liberec 24:21, J. Otrokovice – Olomouc j. 22:33, Č. Budějovice – Kobylisy 28:25, Zlín j. – Most 26:36, Plzeň – Slavia j. 31:26.

1. Most 3 3 0 0 107:69 6
2. Olomouc j. 3 3 0 0 97:71 6
3. Liberec 3 2 0 1 76:63 4
4. Poruba 3 2 0 1 64:53 4
5. H. Brod 3 2 0 1 84:77 4
6. Plzeň 3 2 0 1 83:85 4
7. Slavia j. 3 2 0 1 83:77 4
8. J. Otrokovice 3 1 0 2 80:98 2
9. Č. Budějovice 3 1 0 2 66:86 2
10. Kobylisy 3 0 0 3 55:70 0
11. Zlín j. 3 0 0 3 77:100 0
12. Cheb 3 0 0 3 67:90 0

II. liga mužů, sk. Jižní Morava – 3. kolo: Hustopeče – Havl. Brod 32:22, Prostějov – Telnice 37:29, Maloměřice – Bohunice 26:21, Vel. Meziříčí – Zlín 30:22, Juliánov – Tišnov 30:26, Ivančice – Kuřim 31:23.

1. Vel. Meziříčí A 3 3 0 0 100:65 6
2. Hustopeče 3 3 0 0 90:75 6
3. Zlín 3 2 0 1 76:77 4
4. Ivančice 3 2 0 1 87:83 4
5. Havl. Brod 3 2 0 1 90:79 4
6. Maloměřice 3 2 0 1 79:72 4
7. Prostějov 3 2 0 1 87:83 4
8. Juliánov 3 2 0 1 84:85 4
9. Bohunice 3 0 0 3 70:77 0
10. Telnice 3 0 0 3 83:102 0
11. Tišnov 3 0 0 3 73:94 0
12. Kuřim 3 0 0 3 70:97 0

II. liga mužů, sk. Severní Morava – 3. kolo: Zubří j. – Havířov 43:21, Polanka – Šumperk 31:36, Trnávka – Uničov 31:19, Vsetín – Paskov 27:24, Vel. Bystřice – Olomouc 20:23, Holešov – Lesana Zubří 40:22.

1. Zubří j. 3 3 0 0 115:81 6
2. Vsetín 3 3 0 0 81:74 6
3. Šumperk 3 2 0 1 106:95 4
4. Holešov 3 2 0 1 87:69 4
5. Olomouc 3 2 0 1 73:68 4
6. Polanka 3 2 0 1 96:93 4
7. Paskov 3 1 0 2 74:78 2
8. Trnávka 3 1 0 2 73:71 2
9. Lesana Zubří 3 1 0 2 84:92 2
10. Havířov 3 1 0 2 76:106 2
11. Vel. Bystřice 3 0 0 3 63:80 0
12. Uničov 3 0 0 3 79:100 0

II. liga žen, sk. Morava – 3. kolo: J. Otrokovice B – Karviná 20:22, Poruba B – Veselí n. M. 23:16, Měnín – Olomouc 6:30, V. Meziříčí – Kunovice 30:27.

1. Olomouc 3 3 0 0 80:51 6
2. V. Meziříčí 2 2 0 0 62:42 4
3. Veselí n. M. 3 2 0 1 87:79 4
4. Kunovice 3 2 0 1 99:74 4
5. Karviná 3 2 0 1 88:79 4
6. Poruba B 3 1 0 2 68:69 2
7. J. Otrokovice B 3 0 0 3 71:83 0
8. T. Bohunice 2 0 0 2 39:69 0
9. Měnín 2 0 0 2 26:74 0

HOKEJBAL

Moravská národní liga – 3. kolo: Jihlava – Bulldogs Brno 3:2, HBC Vsetín – Třinec 4:3 po nájezdech. 4. kolo: Jihlava – Hodonín 5:3, HBC Vsetín – Poruba 4:2, TJ ACS Malenovice SV – Třinec 4:3 po nájezdech.

1. Jihlava 4 3 0 0 1 12:10 9
2. Třinec 4 2 0 2 0 16:12 8
3. Malenovice 2 1 1 0 0 9:6 5
4. Vsetín 3 1 1 0 1 8:6 5
5. Hodonín 3 1 0 0 2 9:10 3
6. Bulldogs Brno 3 1 0 0 2 7:8 3
7. Poruba 3 0 0 0 3 2:11 0

NOHEJBAL

I. liga, semifinále play off: Solidarita Praha – NK CLIMAX Vsetín 5:3 (1. zápas: 5:3, postupuje Solidarita), Janovice – Český Brod 3:5 (4:5, Český Brod).

RAGBY

Extraliga – 3. kolo: Sparta Praha – Zlín 50:3 (24:3), Praga – Tatra 16:28, Slavia – Vyškov 30:13, Dragon – Bystrc 57:13. Předehráno: Říčany – Petrovice 45:7.

1. Dragon 4 3 0 1 +147 15
2. Tatra 3 3 0 0 +78 15
3. Slavia 3 3 0 0 +49 15
4. Sparta 3 3 0 0 +79 14
5. Říčany 3 2 0 1 +58 10
6. Praga 3 2 0 1 +17 10
7. Vyškov 3 0 0 3 –32 1
8. Bystrc 3 0 0 3 –90 0
9. Petrovice 3 0 0 3 –132 0
10. Zlín 4 0 0 4 –174 0