„Jak jsme předpokládali, klíčem k udržení se mezi nejlepší čtyřkou a tím výhodnějšímu postavení do play off povede právě přes tohoto soupeře," potvrdil manažer klubu a trenér týmu Roman Macek.

Jeho tým už v minulém týdnu sahal po bezproblémové výhře, ovšem výpadek ve třetím setu jej přinutil rozhodnout až do tie breaku. „Když vedeme 19:13, nesmíme sadu ztratit. Z toho zaspání se musíme poučit," potvrdil své rozčarování kouč, který na týmu vidí zlepšení především v koncovkách setů. Právě ty v odvetné části dělaly Zlínu velké problémy.

„Naše poslední ztráty naštěstí s koncovkami setů neměly nic společného. Zde vidím zlepšení," pochválil své svěřence Macek, jenž vyrukuje na celek z hlavního města s nejsilnější sestavou.

„Útočná potence soupeře je postavená na Fingerovi, na smeči si pak musíme dát větší pozor na Marela s Böhmem. Každopádně nás čeká silný protivník, který je v našich silách porazit," je přesvědčen trenér, který při vyrovnanosti týmů na třetím až šestém místě bude muset čekat na soupeře pro čtvrtfinále až do posledního kola.

„Naším cílem je začít sérii doma, což znamená skončit mezi nejlepší čtveřicí," dodal.