„Určitě chceme opět hrát v horní polovině tabulky, dosáhnout na medailové umístění by bylo pěkné," upřesnil předseda klubu a vedoucí týmu Jan Hofman.

Trenér Lubomír Lukačovič se během léta musel vyrovnat s ukončením kariéry zkušených Vaška se Šteklem, do zlínské rezervy odešel i Konečný. „Naopak ze stejného klubu přišel křídelník Karel Fišer, z Hradiště bude u nás hostovat brankář Šimůrek, za posílení týmu považuji i návrat po zranění Chomiče," potvrdil předseda.

Generálka na nový soutěžní ročník ale Fatře úplně podle představ nevyšla, když po domácí prohře s Olomoucí (26:29) vypadla z Českého poháru. „Sice jsme už nastoupili téměř kompletní, ale neproměnili jsme spoustu šancí," vysvětlil Hofman, jehož výběr nebude kompletní ani v úvodním kole v Polance.

„Zranění jsou Fišer, Sedláček a Ondráš. Na severu to vůbec nebude lehké, navíc se stejným soupeřem zahajujeme soutěž už potřetí. To snad už nemůže být náhoda," poznamenal Hofman, jehož tým se o týden později doma představí svým fanouškům proti Karviné. „Úvodní los nemáme lehký, o to soustředěněji musíme hrát," dodal.⋌(mb)