Fatra na posílenou rezervu Zubří neměla a klopýtla

Napajedla – Po šesti výhrách v řadě druholigoví házenkáři Napajedel o víkendu v Zubří narazili, a přišli tak o vedení ve skupině Severní Morava.

4.5.2012

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/archiv

Fatra to na Valašsku měla složité, neboť domácí nastoupili výrazně posílení o hráče prvního extraligového celku. „Držet krok jsme dokázali pouze dvacet minut. A protože se nám nedařilo proměňovat šance, po celý čas jsme tahali za kratší konec," konstatoval vedoucí týmu Napajedel Jan Hofman, jehož výběr prohrával nejvíce o osm gólů. „Tři minuty před koncem byl poměr vyloučených 1:6, poté sudí vyloučili pět domácích hráčů a my alespoň porážku zmírnili," dodal.

V neděli od 10.30 hodin si bude chtít Fatra v domácí hale spravit chuť na Polance, se kterou ale na podzim těsně prohrála. Soupeři tedy mají Napajedla co vracet. „Závěr soutěže bude dramatický, ale já svému týmu věřím," řekl Hofman.

Napajedla ztrácejí na vedoucí Holešov pouze bod.

ZUBŘÍ B – NAPAJEDLA 31:26 (16:12)

Fatra: Hrdina, Machan – Zd. Kašný 7/3, P. Kašný 3, Marčík, Štekl 1, Odstrčilík, Závodník 1, Babáček 1, Fryšták, Ondráš 1, Habarta 7, Noga 5, Vaško.

Autor: Martin Břenek

4.5.2012 VSTUP DO DISKUSE
Noví poslanci Zlínského kraje vzešlí z voleb do PS PČR v říjnu 2017
10

To jsou oni! Poslanci, kteří budou hájit zájmy Zlínského kraje

Výstava fenomén igráček v OD 13 ve Zlíně.
15

OBRAZEM: Výstava Fenomén Igráček poprvé ve Zlíně

Ševci inkasovali tři góly za sedm minut. S Mladou Boleslaví prohráli 1:5

Tak tohle se vážně nepovedlo. Zlínští fotbalisté přišli s Mladou Boleslaví o letošní domácí neporazitelnost. Ševci sice po trefě Nigerijce Ekpaie rychle vedli, ale absolutně nezvládli pasáž hry od 25. do 32. minuty, ve které inkasovali tři branky a nakonec v 11. kole HET ligy se Středočechy prohráli 1:5.

Kašík v euforii: Neskutečné. Straší nás minulé roky

ROZHOVOR, VIDEO/ S nadsázkou to vlastně zvládli i bez něj. Právě po odvolání brankáře Libora Kašíka na střídačku a zapojení šestého hráče do hry hokejisté Zlína dvěma góly vyrovnali z 0:2 na 2:2. V prodloužení pak už zase zlínský gólman mohl slavit výhru z brankoviště a následně si užít i pozápasovou děkovačku s fanoušky.

Hokejisté Zlína předvedli další famózní finiš a zdolali Liberec

Další obrat dokonán! Hokejisté Aukro Berani Zlín dokázali dotáhnout další obrat. Tentokrát po dvou slepených gólech během 42 vteřin Liberec vedl 2:0. Jenže beranům stačily poslední dvě a půl minuty, aby vyrovnali na 2:2 Lotyši Robertsem Bukartsem a Ralfsem Freibergsem.