„Všichni na hřišti věděli, o co se hraje a podle toho to asi taky vypadalo. Po prvním setu, ve kterém jsme zvládli po dlouhé době dobře koncovku, jsem nám věřil. Soupeř ale dobře vystřídal, něco změnil a my jsme to zkrátka psychicky neutáhli,“ smutnil po konci zápasu kapitán Fatry Radim Šulc.

Domácí do utkání vstoupili lépe, brzy si vypracovali tříbodový náskok. Do většího vedení se ale nepropracovali, hosté naopak srovnali a v polovině první sady šli podruhé do vedení. Za stavu 22:22 získali tři body v řadě, díky čemuž poprvé od 23. října získali set.

Trenér fotbalistů Zlína Jan Jelínek při zápase s Karvinou.
Diváci si myslí, že pokaždé budeme hrát jako Barcelona, vadí Jelínkovi

Beskydy se ale nenechaly rozhodit, i do druhého dějství vstoupily lépe. I když dvakrát ztratily čtyřbodový náskok, tak srovnaly na 1:1 na sety.

Vítěz druhé sady ve třetím dějství dominoval, zvítězil o dvanáct bodů. Hosté ve čtvrté sadě ještě v polovině setu dvakrát vedli, nakonec ji ale nezvládli a padli 1:3 na sety.

„Domácí byli lepší na servisu a to rozhodlo. My jsme na podání vůbec neuškodili, nedodrželi jsme taktické pokyny,“ posteskl si hlavní kouč Zlína Přemysl Obdržálek.

Fotbalisté Zlína (žluté dresy) v posledním domácím zápase podzimní části hostili Karvinou.
Páníka je mi trošku líto, přiznává Poznar. Co říká o Bartošákovi?

Jeho svěřenci na začátku druhé polovina základní části na předposlední Beskydy ztrácí šest bodů, na Ostravu dokonce sedm. Právě desáté mužstvo extraligy přivítají v sobotu na domácí palubovce. Zápas začíná v 17.00 hodin.