„Soupeř se na utkání řádně připravil, trenér Kočí udělal v kádru pořádek a i proto přijeli kompletní. Přesto jsme mohli vyhrát, ale nedokázali jsme minimálně udržet čtyřgólové vedení, udělali jsme spoustu technických chyb," zlobil se na své svěřence vedoucí týmu a předseda klubu Jan Hofman.

Největší překážkou pro domácí byl zejména brankář Zdeněk Luňák, který hostuje ve Zlíně, lídra I. ligy.

„Je to nejlepší gólman soutěže, což potvrdil i u nás. Jeho úspěšnost se pohybovala na hranci šedesáti procent," spočítal předseda, jehož kromě víkendové ztráty bodu mrzí zranění Chomiče.

„Opět si poranil koleno, se kterým v prosinci půjde na operaci. Budeme tak mít problém s obsazením důležitého postu střední rozehrávky," uvědomuje si.

Fatra tak v tabulce skupiny Severní Morava okupuje šesté místo se ztrátou dvou bodů na lídra.

„Na závěr podzimu nás ale čekají silní soupeři, a vzhledem k vyrovnanosti soutěže se tak klidně může stát, že se budeme strachovat o záchranu. Bude proto důležité si jak v Ostravě, tak Šumperku i Trnávce vyválčit co nejvíce bodů. Máme nad čím přemýšlet," nabádá předseda,

NAPAJEDLA – HOLEŠOV 27:27 (13:12)

Fatra: Hrdina, Možný, Machan – Zd. Kašný 5/2, P. Kašný 2, Kadubec 4, Odstrčilík, Závodník 2, Babáček 2, Chomič, Zmeškal 1, Fryšták 4, L. Vacula 7, Noga. Trenér: Lukačovič.