„Domácí byli lepší na podání, udělali méně nevynucených chyb, ale dneska jsme hráli i proti rozhodčím. To, co předváděli, bylo hrozné. Myslím, že nás poškodili v důležitých momentech," posteskl si Obdržálek.

Sobotní večerní střetnutí začalo pro hosty výborně, v úvodním setu vedli 16:8 či 19:12. Domácí sice mocně stahovali, dostali se na rozdíl pouhých dvou bodů, ani to jim nepomohlo. Sada putovala na konto Zlína.

Fatra po ztracené druhé sadě ve třetím dějství vedla 13:8, později ještě 16:12. Ústí ale srovnalo na 18:18, zbytek setu patřil právě SVK. Domácí v závěrečném setu byli stále o krok napřed, což vyvrcholilo rozdílem osmi bodů.

Zlínští volejbalisté prohráli čtvrtý z posledních pěti zápasů, propadli se na desátou příčku. V sobotu se představí na půdě Brna, které je deváté.