Otrokovice nedaly v derby Slavičínu šanci

OTROKOVICE - SLAVIČÍN 9:4 (4:1, 2:2, 3:1)

O osudu okresního derby se rozhodlo už v I. třetině. Poprvé se totiž za domácí trefil po sedmnácti sekundách Zezulka, druhý gól Panterů přidal ve 3. minutě Martin Krkoška. Za Valachy sice snížil stav v desáté minutě Tománek na 2:1, ovšem do konce úvodního dějství se ještě za Otrokovice trefili Vyoral se Slívou.

Domácí celek si udržoval minimálně dvougólový náskok i ve druhé části, aby definitivní zlom v utkání nastal na přelomu druhé a třetí třetiny. Za stavu 5:3 totiž skórovali za Otrokovice opět Zezulka a v oslabení Soldán, což nervózní Slavičín definitivně pokořilo.

„Byli jsme pohotovější ve střelbě a rovněž jsme lépe kombinovali,“ konstatoval po duelu hrající vedoucí družstva Panterů Michal Hradil. „K úspěšnějšímu výsledku nám chyběla lepší souhra a také větší disciplína,“ uznal kouč hostí Jan Janeček starší.

Branky: Zezulka 3, M. Krkoška, Vyoral, Slíva, Soldán, Saramák, vlastní -Tománek 2, Filkorn, Saňák.

Otrokovice: J. Krkoška - Saramák, M. Krkoška, Kundera, Tomeček, Večeřa, Ručka, Obdržálek, Slíva, Kubíček, Soldán, Hradil, Ptáčník, Velev, Zezulka, Kořený, Vyoral.

Slavičín: Loskot - Jordán, Zemčík, Mikloš, Filkorn, Čuč, Máčala, Saňák, Papež, J. Janeček ml., Př. Janeček, Tománek.

OTROKOVICE - PŘEROV 4:4 (2:1, 0:2, 2:1)

Domácí vedli proti nováčkovi 2:0, později prohrávali až 2:4. Alespoň remízu pro Otrokovice zajistili pět minut před koncem dvěma slepenými góly v rozmezí sto sekund Hradil a Vyoral. Branky Otrokovic: Vyoral 2, Večeřa, Hradil.

SLAVIČÍN - POČENICE 1:6 (0:0, 1:2, 0:4)

Ani v derby proti druhému celku soutěže Slavičín neuspěl. Přemysl Janeček sice korigoval skóre na 1:2, ale hrubé chyby Valachů ve třetím dějství definitivně nahrály k výhře Počenic. Branka Slavičína: Př. Janeček.