STŘEŠOVICE– OTROKOVICE 6:4 (2:1, 3:3, 1:0)

Na půdě vedoucího celku podali Panteři statečný výkon. Otrokovice vutkání dokonce vedly 3:2, ovšem za stavu 4:4 dal vítězný gól domácím voslabení Krupa. Střešovice ještě v17.minutě třetí třetiny pojistily tříbodový zisk Duškem.

„Do souboje jsme nastoupili vtéměř kompletní sestavě, bohužel individuální chyby zejména vdefenzIvě nás připravily opříznivější výsledek,“ konstatoval trenér hostí Stanislav Zezulka starší. Branky Otrokovic: Malík 2, Sovják, Kundera.

WIZARDS PRAHA– OTROKOVICE 5:0 (3:0, 1:0, 1:0)

Do poloviny úvodní části to byla vyrovnaná partie. Mezi desátou až dvanáctou minutou však hosté třikrát inkasovali, což hodně otupilo jejich nasazení. Ani od druhé třetiny už se Pantheři vkoncovce neprosadili. „Podcenění soupeře se nám krutě vymstilo,“ přiznal Stanislav Zezulka starší.⋌(hot)