OTROKOVICE – VÍTKOVICE B 1:3 (0:0, 0:1, 1:2)

Otrokovice zaskočily favorita aktivním pojetím. Panterky se snažily od začátku utkání hrát ofenzivně, ale v koncovce jim chybělo více klidu. Naopak do dvoubrankového vedení se zásluhou Juříčkové a Zamastilové dostaly Vítkovice. V 37. minutě upravila na 1:2 Kubíčková, ovšem za necelé dvě minuty Martiníková definitivně pojistila vítězství pro Severomoravanky. „V partii dvou technických družstev se nám herně dařilo, s vypracovanými šancemi jsme si však už poradit nedokázaly,“ litovala obránkyně Otrokovic Ivana Staňková.

Branka Otrokovic: Kubíčková.

OTROKOVICE – ALIGATORS MOUTNICE 10:2 (4:1, 4:1, 2:0)

Domácí kolektiv ještě na konci jedenácté minuty prohrával 0:1. Definitivní obrat ve střetnutí ale nastal ve 13. minutě, kdy za stavu 1:1 vsítily dvakrát Javoříková a Hyánková během 48 sekund tři branky. Otrokovice později vedly už 7:1. Také závěr utkání Panterky jasně režírovaly. „Soupeřky jsme předčily v technice i rychlosti,“ pochvalovala si Ivana Staňková.

Branky Otrokovic: Staňková 2, Javoříková 2, Hyánková 2, Urbanová 2, Kubíčková 2.

Otrokovice: Máčilová – Staňková, Kamenářová, Polášková, Husková, Urbanová, Janošíková, Hyánková, Kubíčková, Javoříková, Ordeltová, Mahdalová.