Proti Znojmu se ale slavičínský kolektiv dlouho střelecky trápil. Jihomoravanky navíc vedly od třetí minuty po trefě Andrlové 1:0.

,,Vyrovnat se nám podařilo až na začátku druhé třetiny, kdy se konečně v koncovce prosadila Maružánová. Potom už jsme měli trvalou převahu a tu se nám dařilo zúročit také brankově. Celek Znojma se sice stále snažil dosáhnout na co nejčestnější výsledek, ovšem na naši techniku už hosté nenašli žádnou zbraň," informoval trenér Valašek Rudolf Novotný.

Na vysoké vítězství dosáhl Slavičín rovněž proti Hluku.

,,Nováček ze Slovácka má velmi mladý tým, který teprve vstřebává florbalovou abecedu. Už před utkáním bylo jasné, že v partii s Hlukem body neztratíme. Zápas jsme si proto užívali a mohli jsme ho vyhrát i vyšším rozdílem, protože spoustu dalších šancí mé svěřenkyně ještě zahodily," prozradil Rudolf Novotný.