Bronz získal celek Mikelu, který v zápase o třetí místo porazil Lešení.

FINÁLE: POSKLÁDANÍ – POBŘEŽÍ KOCOVINY 8:5

Do utkání mělo lepší nástup mužstvo Pobřeží kocoviny, které v 15. minutě vedlo už 3:0. Poskládaní následně postupně přebírali iniciativu a do poločasu se jim podařilo korigovat stav na 2:3. Nicméně na začátku druhé půle Pobřeží kocoviny znovu získalo tříbrankový náskok. Gól Barcucha z brejku na 3:5 však odstartoval zteč celku ze Štípy. Ten za další necelé dvě minuty srovnal na 5:5, aby od šestapadesáté minuty dalšími třemi trefami definitivně strhl vítězství na svou stranu.

„Dlouho jsme hráli laxně v obraně, ovšem vyplatilo se nám bojovat až do konce. O našem titulu tak rozhodla větší vůle po úspěchu,“ radoval se po utkání kouč Pokládaných Pavel Kolařík.

„V pohledné partii v šestnáctistup­ňovém mrazu, ale před početnou diváckou kulisou, jsme závěr duelu neunesli psychicky,“ uznal manažer Pobřeží kocoviny Radim Holomek.

Branky: Beránek 3, Barcuch 2, Laciga 2, Valenta – Lošťák 2, Chudý, Petráš, Jos. Křenek. Poskládaní: Špaček – Barcuch. Novák, Valenta, Suchý, Langr, Beránek, Laciga, Velev. Pobřeží kocoviny: Martin Mikel – Lošťák, Fiala, Bořuta, Martin Gajdůšek, Macík, Petráš, Chudý, Malota, M. Holomek, Jos. Křenek.

O 3. MÍSTO: MIKEL – LEŠENÍ 8:4

V souboji o bronz byl stav ještě 3:3.Ve druhém poločase už ale střetnutí jasně ovládl Mikel. „Byli jsme lepší. Dařilo se nám technicky a hodně nám pomohla střelecká potence Polácha,“ konstatoval po zápase obránce Mikelu Aleš Hubáček.

„Nám se naopak v koncovce nedařilo. Navíc v závěru nám také chyběly síly,“ uznal bek Lešení Tomáš Rudolf. Branky: Polách 3, Zelík 2, Podéšť, Frolek, Hubáček-Hrnčiřík 2, Vavruša, Vratislav Rudolf st.