Zlínské mužstvo ale duel na Novojičínsku, do něhož nastoupilo bez dlouhodobě zraněného Lendlera a dalšího hráčů základní sestavy Huťky, Sklenáře a Tomaštíka, nezačal dobře.

,,V úvodu prvního poločasu jsme domácí kolektiv podcenili. Byli jsme laxní a nedůrazní v osobních soubojích. Nedařil se nám ani přechod do útoku,“ přiznává hostující univerzál Pavel Krajča.

Ovšem ani Kopřivnice se v ofenzívě neprosazovala. V první půli tak padl jeden gól. O ten se postaral v 5. minutě po přesné ráně k tyči Spurný.

Po přestávce se herní projev zlínského mužstva zlepšil. Nicméně Severomoravané dokázali vyrovnat na 1:1. Ve zbytku střetnutí už se ale domácí v koncovce neprosadili. Góly střílel pouze Zlín. Postupně Krajča, Konečník a Vitásek upravili výsledek na konečný stav 1:4. Čtvrtou branku dal gólman Roman Vitásek při kopřivnické power play v předposlední minutě přesnou střelou do prázdné domácí branky.

,,Po změně stran jsme zrychlili hru a zpřesnili jsme kombinaci. Rovněž se nám dařilo napadat rozehrávku domácího celku. Nebezpeční jsme byli i po standardních situacích,“ upozornil Pavel Krajča.

Další divizní futsalová partie čeká Zlín v neděli 12. prosince s Komárovicemi. Krajské derby s týmem ze Vsetínska se bude hrát ve sportovní hale v Hustopečích nad Bečvou. Výkop utkání je na programu v 18.15 hodin.

JOKERIT KOPŘIVNICE – VŠSK ZLÍN 1:4 (0:1)

Branky Zlína: Spurný, Krajča, Konečník, Vitásek.

Zlín: Vitásek – Krajča, Kašík, Foral, Žáček, Spurný, Konečník, Juhás.