Hostům se však na severu Moravy v souboji o čelo tabulky dlouho nedařilo. V duelu sice po trefě Tomaštíka brzy vedli 1:0, ovšem po prvním poločase prohrávali 2:3.

,,Dělali jsme zbytečné chyby v rozehrávce a byli jsme nedůslední před naší brankou,“ uznal zlínský univerzál Pavel Krajča.

Jeho kolektivu nevyšel ani nástup do druhé půle. Ve dvaadvacáté minutě totiž Kopřivnice vedla už 5:2.

,,Potom jsme přešli do dlouhé power play a náš výkon se zlepšil. Power play ale domácí nebránili dobře a my jsme je poměrně snadno přehrávali kombinací. Díky ní se nám podařilo otočit výsledek. Pojišťovací gól na 7:5 dal necelou minutu před koncem utkání Kašík,“ potěšil Krajču plný bodový zisk na půdě silného soupeře.

V dalším zápase si zlínský tým zahraje před domácími diváky. V sobotu 20. listopadu vyzve celek z Trojanovic. Utkání ve sportovní hale Datart začíná v 20.15 hodin.

FU KOPŘIVNICE – VŠSK ZLÍN 5:7 (3:2)

Branky Zlína: Tomaštík 2, Kašík 2, Lendler 2, Foral.

Zlín: Vitásek – Krajča, Kašík, Foral, Lendler, Žáček, Spurný, Tomaštík, Juhás.