Nejlepší výkon, 98 úderů na čtyři okruhy, zahrál Ondřej Mlčoch, který v soutěži mužů vybojoval 5. místo. Petr Čeladník byl se 107 údery osmý, Ivan Doležel obsadil 13. místo. Mezi seniory byl Oldřich Mikulík klasifikován na 1. místě. V kategorii žáků zahrál Jiří Solař 104 úderů a bezpečně zvítězil.

Současně byla 1. kolem zahájena II. liga smíšených družstev v sezoně 2009–10. Družstvo 1. DGC Bystřice p. H. C obsadilo v sestavě Mlčoch, Solař, Mikulík a Doležel 4. místo.

6. OPEN turnaj hostily Luhačovice. Do proslulého lázeňského města se dostavilo 29 golfistů a golfistek. 1. DGC Bystřice p. H. vyslal čtyři zástupce. Nejúspěšnější byl Jiří Solař, který zahrál na čtyři okruhy 98 úderů. Byl to nejlepší výkon dne, kterým zvítězil v kategorii žáků. Lenka Doleželová dosáhla 107 úderů a v kategorii žen vybojovala 2. místo.

Také Ivan Doležel zahrál 107 úderů a v soutěži mužů obsadil 4. místo. Mezi seniory obsadil Oldřich Mikulík 2. místo se 121 údery. II. liga smíšených družstev pokračovala 2. kolem. Družstvo 1. DGC Bystřice p. H. C zahrálo v sestavě Solař, Doleželová, Doležel a Mikulík 433 úderů a vybojovalo 2. místo. ¨

Po dvou kolech je druhá bystřická rezerva na 3. místě.