NAPAJEDLA – BYSTŘICE P. H. 21:30 (7:14)

Suverénně nejvíc branek dal v bystřickém dresu Zbranek, který zaznamenal čtrnáct gólů. Čtyři góly přidal Vacula, tři Žůrek.

„Domácí nebyli kompletní. Chyběli jim především Štekl a Vaško. My jsme byli oslabeni o bratry Tillerovy. Byli jsme o něco silnější. Hráli jsme lépe v obraně a proměňovali jsme víc šancí,“ řekl k utkání trenér Bystřice Bohumil Kolář.

Radost může mít především ze střelecké formy teprve osmnáctiletého Jana Zbranka, který byl nejlepším střelcem týmu.

„Pokud má den, tak mu to vychází. Jsou naopak zápasy, kdy má hodně střel a málo gólů. Je to mladý hráč, který potřebuje sbírat zkušenosti a také to musí mít srovnané v hlavě. Pokud to splní, tak je v týmu nenahraditelný. Už v extralize alternoval na místě levého křídla. Je to talentovaný hráč, který může v budoucnu opět hrát nejvyšší soutěž,“ zhodnotil nejlepšího střelce Bystřice kouč Kolář.

PŘEROV – BYSTŘICE P. H. 31:27 (16:14)

„Bojovnost byla odpovídající. Bohužel jsme vyrobili spoustu technických chyb. Nedařilo se nám ani proměňovat vyložené šance,“ řekl bystřický trenér Bohumil Kolář.

V týmu Bystřice nastoupil dorostenecký brankář Hranic Petr Mikulenčák, který se předvedl v dobrém světle. Osm branek Bystřice dal Dobeš. Po pěti přidali Vacula, Juránek a Vaclach.

„Mladý dorostenec Vaclach měl velmi dobrou úspěšnost střelby,“ dodal Kolář.