„Asi jsme bod ztratili, měli jsme možnost posledního útoku. Vzhledem k tomu, že ale se po celý čas oba celky přetahovaly o vedení, remíza je asi spravedlivá,“ sportovně uznal asistent trenér Lesany Tomáš Havran.

Valaši před sezonou posílili. Na místo hlavního kouče Ľubomíra Liby, který přešel k mládeži, v příštích dnech usedne bývalý úspěšný extraligový kouč Andrej Titkov.

„Jsme rádi, že došlo k dohodě, určitě nám pomůže,“ je optimistou asistent, stejně jako jej potěšilo posílení týmu.

„Ze Zlína k nám přišel zkušený Weintritt, ze Zubří nám pak budou vypomáhat pak Chmela s Palátem,“ upřesnil Havran, jehož výběr má smělé ambice.

„rozhodně se chceme vyhnout záchranářským starostem. Tým má sílu na klidný střed tabulky, horní polovinu,“ je přesvědčen Tomáš Havran.

O víkendu měly rozehrát nový ročník také Zlín s Bystřicí pod Hostýnem, ale derby bylo kvůli karanténě dvou hráčů v týmu hostí a z preventivních důvodů odloženo.

„Siuace je pořád stejná, stejně jako mám již druhý týden zavřenou naši halu. Provizorně tak musíme díky dobrému počasí trénovat venku, ale podle všeho bude odložen i náš druhý, domácí zápas s Chodovem. O týden později se již snad zapojíme do soutěže,“ věří trenér bystřických házenkářů Martin Žůrek.