„Rozhodně ještě není rozhodnuto. V nadstavbové části nás čeká ještě dlouhých deset kol," odmítá jakékoliv předčasné oslavy trenér nováčka Andrej Titkov.

KOPŘIVNICE – ZLÍN 31:32 (16:18)

Jeho svěřenci měli duel v Kopřivnici prakticky od první minuty pod kontrolou, po celý čas byli ve vedení, nejvíce o pět branek. A přestože tento náskok si vypracovali pět minut před koncem, ani to je dramatického závěru nezbavilo.

„Vše vycházelo z naší ne zrovna dobré obrany. V závěru to byl trochu chaos, muselo se improvizovat a to nemám rád," zamrzelo rodáka z Krasnodaru ve službách Zlína.

Spokojen tak byl spíše s výsledkem než s předvedenou hrou, která i přesto od Nového roku, kdy se jeho svěřenci dlouho marně pokoušeli o body, jde neustále nahoru.

„Výborně zachytali gólmani, v obraně podal excelentní výkon Kafka a v útoku to byl dobrý kolektivní výkon v režii Plška. Z výhry jsem pochopitelně šťastný, ale nesmí nás ukolébat, je potřeba dál tvrdě pracovat. Sezoně je ještě dlouhá," uvědomuje si Titkov, jehož tým v úvodním kole baráže posledních šesti celků tabulky za dva týdny doma nastoupí proti Zubří.

„Naši další přímí rivalové jdou také výkonnostně nahoru, nejvíce asi Přerov. Nadstavba je strašně nabitá a bude velmi zajímavá, už se těším," dodal Titkov.

Zlín: Mahušek, Luňák – Kafka 2, Buček 2, Pavič 4, Šáš, Plšek 10, Zetík, Žůrek 1, Poloz 5, Lefan, Kočí 1, Aspridis 7/1.

Nejvíce branek Kopřivnice: Gřeš 5/3, MEca, Bajgar, Reček 4. Rozhodčí: Kavolič a Skružný. Sedmimetrové hody: 4/3 – 1:1. Vyloučení: 1:3. Diváci: 260. Sled: 7:10, 12:16, 19:19, 23:25, 26:31, 30:32.