„Zkušená Marcela Handlová končí ze zdravotních důvodů, Katka Brzósková se pro změnu rozhodla pro soudcovskou kariéru a byla uvolněna na limitovaný přestup do druholigové Karviné," potvrdil asistent trenéra a sekretář zlínského klubu Oldřich Dvořák.

„Samozřejmě že každý odchod je oslabení a komplikace, proto věřím, že jeho výčet je již konečný. Původně jsme s posilováním nepočítali, ale v tuto chvíli je nevyhnutelné kádr doplnit a i na tom nyní intenzivně pracujeme. Musíme zacelit díry na křídlech a v defenzivním středu obrany," má jasno trenér Zlína Peter Sabadka, který u týmu načíná druhou sezonu.

Se společnou přípravou na nový ročník začal už ve čtvrtek, přičemž nyní probíhá testování výkonnosti.

„Bohužel nejsme kompletní, několik hráček si plní reprezentační povinnosti na šampionátu. V tuto chvíli také dolaďujeme harmonogram přípravných zápasů, kterých chceme odehrát okolo patnácti. V plánu máme také srpnové soustředění v Morkovicích," prozradil ve stručnosti slovenský kouč ve službách Zlína Sabadka, jenž se bude chtít se svým výběrem opět probojovat minimálně do semifinále české části play off.