Zatímco první poločas měly mírně navrch a vedení až o tři góly Písečanky, po změně stran oba celky pokračovaly v přetahované. Když ve 48. minutě Zlín vedl 23:20, vše pro něj vypadalo slibně.

„Co nám bylo platné, že jsme druhé půli vévodily, kdy jsme vlastními chybami zbytečně přišly o vedení. Ztráta moc bolí,“ zopakovala Kolářová. „Musíme si důkladně rozebrat chyby a ponaučit se. Porážky je velká škoda,“ litovala domácí pivotka Monika Kříčková.

PSG ZLÍN – PÍSEK 27:28 (14:16)

Nejvíce branek: Kolářová 8/1, Kříčková 4, Daňková, Hubová, Sekuilová M 3, Minárčiková 3/1 - Kubišová 7, Kvášová 7/2, Pešková 5, Hauserová 4/1. Rozhodčí: Halada, Kosmák. Sedmimetrové hody: 3/2 – 4/3. Vyloučení: 5:5. Diváci: 100.

DALŠÍ VÝSLEDKY 7. kola: Michalovce - Slavia Praha 26:26, Hodonín – Most 26:36, Veselí n. M. - Dunajská Streda 33:24, Poruba – Prešov 29:23, Olomouc – Hlohovec 36:20, Šaľa - Bánovce n. B. 42:20.

1. Most 7 7 0 0 245:166 14

2. Michalovce 7 5 1 1 218:149 11

3. Písek 7 5 1 1 194:179 11

4. Šaľa 7 5 0 2 193:143 10

5. Olomouc 7 5 0 2 210:176 10

6. Slavia Praha 7 4 2 1 193:169 10

7. Poruba 7 5 0 2 186:167 10

8. PSG Zlín 7 4 0 3 188:181 8